חפש מאמרים:
שלום אורח
07.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוקר פרטי – האזנות סתר

מאת: להב מעודהחקירות25/06/2012959 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה הן האזנות סתר?

האזנת סתר היא האזנה לכל שיחה בין אנשים, בין אדם לגורם שלישי, הקלטה של שיחה וקליטה של שיחה באמצעים אלקטרוניים ללא ידיעתם של המשוחחים (או אם מדובר במקום עבודה, ללא הסכמתו של המעביד). האזנות סתר מותרות אך ורק בצו של בית משפט, האזנה ללא צו של בית המשפט היא עבירה פלילית.

איך חוקר פרטי בודק אם מאזינים לי?

בדיקת האזנות סתר על ידי חוקר פרטי שונה מחקירות אחרות כמו חקירות כלכליות, חקירות אישות, ביצוע מעקבים או חקירות פרטיות אחרות. במקרה זה, מעורבת לא מעט טכנולוגיה מתקדמת ביותר ושיטות הסתרה מתוחכמות. מכיוון שמי שמבצע האזנות סתר פועל למעשה מחוץ לחוק, הוא אינו כבול לכללים וחוקים ויכול לעשות שימוש בשיטות נלוזות ביותר כמו למשל, השתלת מכשירי האזנה בחדרי ילדים, מכשירי הקלטה בשירותים ומקלחות ועוד. רק חוקר פרטי מקצועי בעל ניסיון בגילוי האזנות סתר מכיר את השיטות הללו, יודע איך הן פועלות ויכול להסיר את המפגע.

החוקרים עושים שימוש בציוד שמזהה מקלטים ומשדרים, במפענחים, בציוד סריקה RF , ציוד סריקה סלולארי ועוד. החוקר יבדוק את כל המכשירים הקווים שלכם, מכשירי הפקס, חדרים בבית הפרטי, במשרד, בבית העסק ואפילו ברכב. בדיקה זו חייבת להיעשות ביסודיות ועשויה לקחת שעות רבות ואפילו כמה ימים טובים.

התגוננות מפני האזנות סתר

אם חוקר פרטי אכן מצא כי גורם כלשהו האזין לכם, כמובן שהוא יסיר את המכשירים, התוכנות והטכנולוגיות שמאפשרים את ההאזנה וימנע אותה. עם זאת, חשוב לדעת כי הטכנולוגיה היום מאפשרת האזנה לקווים אלחוטיים ובאמצעים מתוחכמים ביותר גם לקוויים. אם ברצונכם להגן על עצמכם מפני האזנות סתר, חשוב מאוד לא לדבר בטלפונים אלחוטיים, מכשירים סלולריים וטלפונים קווים שלא עברו בדיקה של חוק פרטי. למעשה, רצוי אף לרכוש (פעמים רבות אפשר מן החוקר עצמו) מכשירים חכמים שמונעים האזנה על קווי טלפון.

האם חוקר פרטי יכול לבצע האזנות סתר עבורי?

חוקרים פרטיים מספרים לא אחת על אנשים שמבקשים מהם להאזין לשיחות של בני זוג, שותפים עסקיים וכדומה. חשוב מאוד לזכור כי האזנות סתר אינן חוקיות ואף מהוות עבירה פלילית חמורה. חוקר פרטי מקצועי יסרב לעשות שימוש באמצעי זה. אך אל דאגה, בלש פרטי בעל ניסיון מחזיק בארסנל כלים רחב ביותר, הוא אינו זקוק כלל וכלל לדרכים לא חוקיות להשגת מידע. חוקר מקצועי יוכל לנהל עבורכם חקירה מורכבת ביותר תוך שימוש בכלים חוקיים בלבד. יתרון ברור לכך מעבר לאי ביצוע עבירה הוא שכל הראיות שיושגו יהיו קבילות בבית המשפט.


 תגיות המאמר: חוקר פרטי, בלש


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

להב חקירות פרטיות ואיתור מידע - בלש פרטי שמתמחה בחקירות בגידה, מודיעין עסקי וחקירות כלכליות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת להב מעודה

מאת: להב מעודהחקירות19/05/13525 צפיות
בעולם בו אנו חיים, תרמיות ושקרים, הן חלק בלתי נפרד מעולם העסקים. ישנם רבים שפועלים ללא קוד אתי ומנסים להרוויח כספים במרמה.

מאת: להב מעודהחקירות07/04/13553 צפיות
משרד חקירות- תמימות שכזו החיים עשויים לזמן לנו מצבים נעימים יותר ומצבים נעימים פחות. הציניקנים שבינינו ורואי השחורות, יתכוננו במשך כל הזמן לרגעים הקשים ולא יופתעו כאשר אלה יתרחשו אך האופטימיים והתמימים אשר נמצאים בננו עשויים למצוא את עצמם אובדי עצות לנוכח מצבים מאיימים או לא נעימים שכאלו.

מאת: להב מעודהחקירות02/04/13561 צפיות
חקירות אישיות- אל עומק התודעה זה אולי נשמע כמו סרט רע, אבל חקירות שונות, כמו למשל חקירות אישיות הינן חלק בלתי נפרד מהחיים. מכיוון שלא הכל תלוי בנו וברצוננו, אנו עלולים להיקלע אל מצבים לא פשוטים בחיים, מצבים בהם אנו מרגישים כי משהו לא טוב מתרחש בגן הילדים של ילדנו, מצבים בהם אנו חשים כי בן הזוג שלנו מתנהג בצורה מוזרה, שונה מבעבר, אירועים בהם הובטח לנו כסף עבור עבודתנו והחייב אינו משלם את התשלום כפי שסוכם ועוד.

מאת: להב מעודהחקירות05/02/13613 צפיות
חקירות כלכליות- השב את הסדר אל מקומו חקירות כלכליות עשויות לעזור ואפילו להציל עסקים, חברות או עובדים עצמאיים רבים מקריסה כלכליות. חישבו על מצב בו אתם עובדים קשה למען לקוח, עסק או חברה אך לא זוכים לקצור את הפרות עבור עמלכם, או במילים אחרות- לא מקבלים את הכספים אשר חייבים לכם.

מאת: להב מעודהחקירות05/02/13544 צפיות
חוקר פרטי- מחזירים לך את החוב אדם היה עורך דין טרי באופן יחסי, אך כבר בתחילת דרכו הסתמן כאחד מעורכי הדין המוצלחים בשוק.

מאת: להב מעודהחקירות09/01/13575 צפיות
חוקר פרטי- עדיף לדעת מאשר לעולם לא לא מעטים הם מקרי הבגידות והעלמות הכספים.

מאת: להב מעודהחקירות23/09/121212 צפיות
במדינת ישראל החוק המגדיר חוקר פרטי הוא "מי שעוסק בהשגת ידיעות על הזולת או איסופן לצרכי אחרים ודרך שרות לכל, ושלא לצרכי מחקר מדעי, דעת הקהל או פרסום ברבים".

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/17621 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/17891 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/151957 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151316 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151482 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142023 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142387 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica