חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לחקות את המצליחנים

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי26/06/2012723 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אתם בטח שואלים - מה זה אומר לחקות את המצליחנים? הרי לימדו אותנו בבתי ספר לא לחקות, שזה לא טוב ואסור לעשות זאת.

תשכחו מזה!!! מותר לחקות ולהעתיק, ויתרה מזה, מי שיודע לחקות טוב, הוא בדרך כלל יצליח ובגדול!

לחקות את המצליחנים המשמעות היא להסתכל על האנשים המצליחים ולבדוק מהן האסטרטגיות והפעולות שבהן הם נוקטים על בסיס קבוע שלמעשה מוביל אותם להצלחה ולהעתיק מהם.

ישנם מגוון אספקטים על איך להעתיק מהמצליחנים אבל הפקטור הגדול ביותר הוא להקשיב לדיבור עצמי של האנשים המצליחים, להעתיק את דפוסי החשיבה ואת מערכת האמונות שלהם.

אם הצלחתם "לכבוש" מחשבות של אנשים אלו, אפשר לומר שכבשתם 90% מההצלחה. אם הינכם מסוגלים לשתול מחשבות דומות בתוך התת מודע שלכם ולהפנים אותם אתם כבר מתחילים לחשוב הצלחה ואתם בהחלט נמצאים בדרך להצלחה שלכם!

אבל רוב רובם של האנשים לא באמת מבינים את הקונספט שעומד מאחורי המשפט - להעתיק הצלחה. אז בואו נבהיר למה הכוונה ב"לחקות את המצליחנים".

כאשר אנחנו מדברים על לחקות אסטרטגיית הצלחות הכוונה היא להיכנס לעולם חדש של אפשרויות שאולי לא היו פתוחות לפנינו לפני. מה שאני רוצה לומר שאם תמשיכו לעשות את מה שתמיד עשיתם אז תגיעו לאותן התוצאות. לפעמים אנחנו צריכים לצאת מאזור הנוחיות שלנו ולנסות גם אפשרויות אחרות על מנת להצליח בחיים.לזה בדיוק הכוונה ב"להעתיק הצלחה".

מאפיינים של אנשים מצליחים:

1.      הצורה שהם מחזיקים את עצמם - כלומר, שפת הגוף שלהם- עמידה זקופה, יציבה, ראש מורם, משדרים ביטחון עצמי

2.      הסביבה שהם מקיפים את עצמם - בדרך כלל אלו יהיו אנשים שיש להם את אותו המיינדסט - דפוסי חשיבה, שחושבים כמוהם ומאוד דומים להם באמונות
הגישה - בדרך כלל אנשים מצליחים משתמשים בגישה של "אני יכול"

3.      אנשים מצליחים הרבה פעמים חוזרים על הפתרונות לבעיות שלהם בראש לפני שהם מנסים אותם במציאות

4.      אנשים מצליחים משתמשים בתבנית חיובית של דיבור

5.      אנשים מצליחים הם בעלי אישיות נחמדה

אני רוצה לתת לכם 6 שאלות שאם תשאלו את עצמכם שאלות אלו, תוכלו להבין יותר לעומק את האסטרטגיות של האנשים המצליחים. 6 שאלות אלו הן מאוד חשובות, חשוב ליישם אותם ולשלב אותם בתוך החיים שלכם.

1. מהי הסביבה של אנשים מצליחים? איך כל האנשים האלו שסביבם חושבים? איך הם רואים ומתייחסים לדברים שמתרחשים בעולם

2. כיצד אנשים מצלחים מתנהגים? מהם דפוסי ההתנהגות שלהם באיזה מיינדבט תורם לדפוסי התנהגות אלו? האם הם שולטים ברגשות שלהם ובחיים שלהם בכלל?

3. האם הם ממוקדים במחשבה שלהם בראיה קדימה? האם חושבים על למידה, השתפרות וצמיחה תמידית?

4. מהו היעוד שלהם בחיים, מה להיות ומה לעשות?

5. מהי מערכת האמונות שלכם? מהם הערכים שלהם?

6.      מהם המטרות, היעדים שלהם? איזה דפוסי חשיבה הם משתמשים כדי להשיג אותם?

בסופו של דבר, לכל האנשים המצליחים, באם זה ברמה פיזית, מנטלית, רגשית או רוחנית, יש דפוסי חשיבה מעצימים וחיוביים אשר תורמים לאופן הם מחזיקים את עצמם, מדברים ופועלים.

הצעד הראשון להצלחה שלכם הוא לדעת לחקות אנשים מצליחים. אז תמצאו אותם, אנשים שמצליחים בתחום שאתם רוצים להצליח בו, תחום שאתם אוהבים לשעות ונהנים לעשות, תחקו אותם, תעתיקו מהם ובטוח תצליחו.


שיהיה בהצלחה!!!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

הניסוח הוא בלשון זכר אך פונה לשני המינים כאחד!


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151126 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151081 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141341 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142491 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20860 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192380 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192184 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192221 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173365 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172845 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172967 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica