חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תסתכל לפחד בעיניים

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי30/06/2012746 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

7 בבוקר. שעון מעורר מצלצל.... אתה בשקט משתיק אותו ומתחיל להתלבש.  אין ברירה אחרת. חייב ללכת לעבודה.

עצור רגע...האם שאלת את עצמך אם יש לך ברירה אחרת?

אתה לא חייב ללכת לעבודה, למעשה אתה לא חייב שום דבר. האם חשבת אי פעם אם אתה יכול לשנות את המצב? אני בטוחה שכן, אני גם בטוחה שאתה רוצה לשנות את המצב, אבל משהו מחזיק אותך... משהו שלא נותן לך אפשרות לקבל החלטה הזו, לצאת לדרך חדשה, דרך של מימוש עצמי, להיות מי שתמיד רצית להיות ולעסוק במה שתמיד רצית לעסוק.

אז מה זה המשהו הזה?.

אני אשאל אותך שאלה: כמה פעמים אמרת לעצמך "נמאס לי כבר מהמצב הזה, כל יום ללכת לעבודה, נמאס לי מהשגרה, לחזור גמור מעבודה כך שבקושי נשאר לי זמן וכוח לעצמי, למשפחה שלי, לתחביבים שלי... אני רוצה שינוי!".

זאת בדיוק הנקודה. אתה מפחד מהשינוי , אתה מפחד להחליף את הישן בחדש, את הידוע בלא ידוע, לקחת צעד אחד קדימה בחיים שלך, לקחת אחראיות על התוצאות בחיים שלך, אתה מפחד כי אתה לא מספיק מאמין בעצמך - ואם זה לא יעבוד? ואם זה לא ילך?

אתה מפחד לעשות שינוי בגלל התחייבויות קיימות - משפחה שצריך לפרנס, ילדים, תשלומים ומיסים שצריך לשלם, למרות שעמוק בלב אתה יודע שככל שהזמן עובר וכלום לא משתנה, הכאב מתחיל להיות יותר מורגש וחזק. אתה לא מגשים את עצמך, את הפוטנציאל שלך!

אתה מפחד מכישלון. אתה מעדיף להמשיך להיות כמו 95% מהאנשים, הרוב, שלא מעיזים לעשות שום צעד כדי לשנות את החיים שלהם, כי הם מפחדים מלהיכשל, כי אתה, כמוהם, מושפע מהסביבה - מה יגידו החברים, המשפחה אם אכשל?

כדי להגיע להצלחה ולהגשמה, הכרחי להיכשל. להיכשל זה אומר לעשות טעות , ללמוד ממנה לקח, ולתקן אותה על מנת לא לחזור עליה שוב, כי לחזור על אותה טעות פעמיים זה כבר טיפשי.

הפחד הוא דבר וירטואלי הוא לא קיים. הוא מופיע במחשבות כל פעם שאתה מחליט לעשות שינוי:

"ואם זה לא ילך? ואם אני עושה טעות? ואם אני אפול?" מי שלא מעיז, לא מגיע רחוק, הוא תמיד נשאר באותו מקום, באותו עולם בו הוא חי היום.

הפחד הוא המפלצת הגדולה שעומדת ומסתכלת לך בעיניים. כן.. ממש מפחידה המפלצת הזאת. תסתכל לפחד בעיניים ותגיד: אני לא מפחד מהשינוי, אני לא מפחד מהכישלון, אני לא מפחד ממך אבל אני כן מפחד להישאר באותו עולם בו אני חי היום. הפחד הכי גדול שלך צריך להיות  מפני העולם המקובה,  הסטנדרטי, המשעמם, המונוטוני שאותו אתה חווה כל יום. תהפוך ת הפחד שלך לדחף!

ברגע שתסתכל לפחד בעיניים ותתגבר עליו, העולם ייפתח מפניך, שום כישלון לא יעצור אותך, וללא ספק תגיע לאן שתמיד רצית להגיע, ותהיה מי שתמיד חלמת להיות.

אבל על מנת להתגבר על הפחד הזה בצורה יותר קלה, על מנת להאמין בעצמך ולחזק את הביטחון העצמי שלך, תצטרך גם לעבוד על איזון המצב האנרגטי שלך. כי כל הרגשות של פחד, חוסר ביטחון וחוסר אמונה מעידים על מצב אנרגטי נמוך.

בטח אתה שואל - מה זה אומר מצב אנרגטי מאוזן?

אם אתה באמת רוצה לממש את עצמך, לעשות שינוי ולצאת לדרך החדשה, לחזק את האמונה שלך ולהתמודד עם הפחד, ממש בעוד כמה ימים אני הולכת לקיים סדנה יחד עם הקולגה שלי יפה אפשטין. הסדנה נקראת: ממחשבה למציאות....אחרת"

תוכל לקבל את כל הפרטים לגבי הסדנה כאן בקישור:

http://www.holisticare.co.il/sadnadiana

אל תיתן לפחד להשתלט עליך. שינוי זה דבר טוב. קח את עצמך בידיים וצא לדרך  אל השינוי

תיכנס לדף ותבטיח מקומך כבר עכשיו. תזכור - אלו הם חיים שלך ורק אתה יכול לשנות אותם על ידי שתחליט לקחת את ההגה בידיים ולצאת לדרך ההגשמה ומימוש הפוטנציאל שלך.

נשמח לראותך בסדנה וזו בהחלט יכולה להיות מתנה מדהימה לא רק לעצמך אלא לכל העולם - לצאת לדרך מימוש הפוטנציאל והגשמה עצמית שלך.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151126 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151081 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141341 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142491 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20860 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192380 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192184 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192221 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173365 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172845 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172967 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica