חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהי סביבה תומכת ולמה חשוב שתהיה לנו סביבה תומכת?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי09/07/2012815 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהי סביבה תומכת ולמה חשוב שתהיה לנו סביבה תומכת?

במאמר הקודם שיתפתי אותך בשינוי שעשיתי בחיים, בהחלטה שקיבלתי להגיע להגשמה עצמית, להיות את האדם שאני רוצה להיות ולעשות את מה שאני אוהבת לעשות.

וזה היה בהחלט מפחיד לעשות את הצעד, לקום ולעזוב את העבודה המסודרת, עם כל התנאים ולבנות על כך שהעסק שאני מקימה הולך להצליח.

מה שעזר לי לעשות  את השינוי בחיים היה הצוות המדהים שלי, הסביבה התומכת שלי. בלעדיהם אני לא מאמינה שהייתי מסוגלת לעשות את הצעד, להתחיל את החיים שלי מחדש, להקים עסק ולהצליח.

אז בוא נחזור לשאלה ששאלנו קודם. מהי סביבה תומכת?

סביבה תומכת ומקדמת אלו הם אנשים אשר נותנים לנו פרגון אמיתי וכן, אנשים שמאמינים בנו, דוחפים אותנו לעבר המטרות והחלומות שלנו, סומכים עלינו כי יודעים שאנחנו מסוגלים להצליח ובגדול, נותנים לנו מוטיבציה, תומכים בנו ותמיד נמצאים שם כדי לעזור, לתת עצה או מילה טובה, לכוון ולהדריך.

אנשים אלו הם חיוביים, מכוונים הצלחה, יש בהם רוח אופטימית, מאמינים שהכל אפשרי כי הכל אפשרי, יש להם חלומות, מטרות, יעדים, שואפים להצליח ולצמוח, לגדול ולהתפתח.

זה מה שעזר לי לעשות את הצעד בחיים, להתחיל חיים מחדש, להבין שאני יכולה להצליח ולהגיע רחוק, בלי לפחד, כשהשמיים הם הגבול ובהחלט הכל אפשרי.

עכשיו תסתכל סביבך, תן מבט ותגיד מי הם האנשים שנמצאים שם.

בטח תגיד - משפחה, חברים טובים, קרובים וכו'.

כן נכון, לרוב מי שנמצא מסביבנו כל הזמן הם האנשים הכי קרובים - אמא, אבא, אח, אחות, בעל, אישה או מי שזה לא יהיה, החברים מהעבודה או חברים בכלל. הרבה פעמים אנחנו חושבים שהם הסביבה התומכת שלנו.

זה נכון שההורים, הקרובים והחברים שלנו רוצים רק טוב בשבילנו. הם רוצים לשמור עלינו מכישלונות, מהפסדים, מנפילות. אבל באותו זמן הם אלו שעוצרים אותנו מלעשות את הצעד הנכון, להגשים את החלומות שלנו, לעשות שינוי בחיים, להגשים את עצמנו.

הם לא אשמים שהם חושבים כך. הם אוהבים אותנו כל כך ועושים את זה מתוך אהבה ודאגה, הם מפחדים שמשהו לא טוב יקרה לנו, לא שהם לא מאמינים בנו.

אז מה עושים? זה לא אומר שאנחנו צריכים לזרוק את הכל, לעזוב משפחה וחברים.

אבל חשוב שנכיר ונקיף את עצמנו עם אנשים חדשים שהם יתמכו יפרגנו לנו, אנשים שיש להם חלומות, מטרות, יעדים, שואפים להצליח, אנשים שידחפו אותנו קדימה, יעזרו, יתנו עצה, ביקורת בונה, יכוונה ויראו לנו את הדרך.

אתה בטח שואל - איך מוצאים את הסביבה המקדמת והתומכת? איפה מחפשים?

על זה כבר נדבר במאמר הבא.

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.


http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-self-fulfillment

לקבלת הדוח "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמית שלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, אתה מוזמן להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומיד הוא יישלח אליך.

*הפנייה מנוסחת בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151126 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151081 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141341 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142491 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20860 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192380 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192184 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192221 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173365 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172845 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172967 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica