חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך מוצאים את הסביבה התומכת

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי09/07/2012751 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הקודם דיברנו על הסביבה התומכת וכמה זה חשוב ליצור לעצמנו סביבה שמקדמת אותנו לעבר המטרות והחלומות שלנו. אז איך מוצאים את הסביבה התומכת?

האם שמעת על חוק המשיכה? ברגע שאנחנו מחליטים לעשות שינוי בחיים, אבל מתחילים עם כל הרצון, עם כל מוטיבציה והחלטיות מוחלטת, דברים מדהימים קוראים. אנחנו מתחילים למשוך אלינו אנשים  שדומים לנו במטרות, בשאיפות, ברצונות, באמביציות.

אשתף אותך איך אני הכרתי את הצוות המדהים שלי. זה היה כשכבר החלטתי באופן חד משמעי שנמאס לי, נמאס לי לעבוד בדבר שאני לא אוהבת, כשחלטתי להיות אני, להגשים את עצמי ואת החלומות שלי, כשהחלטתי שאני רוצה שינוי, ואני רוצה אותו עכשיו!

אומרים - כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע! אני זוכרת בא אלי אחי ואמר שהוא רוצה להכיר לי בן אדם מדהים ואחרי הפגישה הזו החיים שלי הולכים להשתנות. לא האמנתי שפגישה זו תוכל להשפיע עד כדי כך עלי וישנה את כיוון חיי שיוביל אותי להגשמה ומימוש עצמי.

בפגישה ישבתי מול בן אדם בן 80 שאמר לי שאינו עובר גיל 18. זו הייתה אחת החוויות המדהימות בחיי, ואחד האנשים המדהימים שהכרתי אי פעם. משם הכל התחיל.

הבנתי שכדי לעשות את השינוי, קודם כל אני צריכה להשתנות, לשנות את האמונות שלי, את המחשבות שלי, את דפוסי ההתנהגות שלי, להיפטר מהפחדים שלי, כלומר לעבור תהליך של התפתחות אישית. במילים אחרות, עלי להתחיל את החיים שלי מדף לבן.

אבל לבד זה לא פשוט לעשות שינוי זה, כי אנחנו צריכים סביבה נכונה של אנשים, אנחנו צריכים מורה דרך, מישהו שמראה לנו שישנה דרך אחרת, אנחנו צריכים להבין מי אנחנו, מה אנחנו רוצה בחיים ולאן אנחנו שואפים להגיע. הבנתי למעשה שאני רוצה להוציא את המנהיגה שבתוכי, להעיר את הענק שבי  ולהוציא אותו החוצה,להיות אני!

אחרי הפגישה עם הבן אדם המדהים, עברתי תהליך שינוי מדהים, למדתי הרבה, ובדרך הצטרפתי לסדנת מנהיגות שבה הכרתי אנשים כמוני, מכוונים הצלחה, שרוצים לגדול ולצמוח, להיות מנהיגים, להגשים את עצמם, להעביר את הערך שלהם ולעזור גם לאחרים שרוצים את אותו השינוי שאני רציתי. אנשים אלו הפכו להיות המשפחה שלי, הצוות שלי, הסביבה התומכת שלי, שתמיד שם ולעולם לא יתנו לי ליפול, תמיד שם כדי לתת לי עצה ומילה טובה, לפרגן ולתמוך בי.

הם הפכו להיות שותפים שלי לדרך ואם הצלחתי בחיים עד עכשיו לעברת השינוי, להתגבר על הפחד ולעזוב את העבודה שלי, להקים את העסק של ריקודים, להוריד את המחסומים שלי, להיפטר מאמונות שגויות ומגבילות, להבין מי אני, מה הייעוד שלי בעולם,  זה בעזרת מורה דרך המדהים שלי בן 80 ובעזרת הצוות שלי. אני בדרך להצלחה, בדרך לכבוש עוד פסגה ועוד פסגה.

אז גם אם אתה רוצה לעשות שינוי, אם גם לך יש מטרות חלומות בחיים, מטרות שבהן אתה רוצה להצליח, לצמוח, חשוב שתיצור לך סביבה תומכת, סביבה שתקדם אותך ותוביל אותך אל המטרות שלך, שתעזור לעשות את השינוי שמתחיל קודם כל בך, אני מזמינה אותך להצטרף אלינו, להכיר אנשים מדהימים ולהצליח יחד איתנו.

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.

שיהיה לך יום מקסים ושוב תודה!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment
לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151126 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151081 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141341 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142491 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20860 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192380 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192184 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192221 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173365 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172845 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172967 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica