חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

המפתח להצלחה

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי12/07/2012696 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם נשאל כל בן אדם אם הוא רוצה להצליח בחיים, אני בטוחה שכל אחד ייתן תשובה חיובית- "כן, אני רוצה להצליח!"

וזה נכון, כולם רוצים להצליח, אבל בסופו של דבר יש באמת מעטים שאכן מגיעים להצלחה הרצויה. רוב האנשים מאמינים שכדי להצליח בחיים צריך מזל, צריך קשרים טובים, צריך כסף...אנשים אלו בדרך כלל מפספסים כל יום, מדי יום, אלפי הזדמנויות שחולפות לידם, בלי להבחין בהם אפילו.

אז מה צריך לעשות?

אני רוצה לשתף אותך בטיפ גדול לחיים, שמאז שגיליתי אותו ומאז שאני משתמשת בו, הגעתי להרבה מאוד הצלחה בכל תחום בחיים. אני קוראת לזה -המפתח להצלחה

המפתח להצלחה בכל תחום בחיים טמון בשתי מילים - תכנון ובקרה.

בטח אתה שואל - למה בדיוק הכוונה?

במאמר הקודם דיברנו  על החשיבות של הגדרות מטרות בחיים וקביעת היעדים למטרות. היום אני רוצה לעשות עוד צעד קדימה ולשתף אותך למה זה לא מספיק רק להגדיר מטרה ולשים יעד.

בוא ניקח דוגמה פשוטה: נניח שאנחנו הולכים לבנות עכשיו בית. בטח תסכים איתי שלא ניתן לבנות בית בלי שנתכנן איפה יהיה איזה חדר, איפה יהיה הסלון, האמבטיה, השירותים, המטבח וכו'. כדי להביא את הבנייה בפועל אנחנו צריכים לתכנן היטב וכמובן לבדוק ולבקר במהלך הדרך שהכל מתבצע כמו שצריך.

אותו דבר גם בחיים!  לא נוכל לבנות חיי הצלחה, להגיע למטרה שהצבנו לעצמנו, בלי לתכנן. חייב שתהיה לנו תמונה ברורה, כלומר, תכנית פעולה מוגדרת מראש שאותה נבדוק ונבקר במהלך הדרך.

ואיך בדיוק עושים בקרה?

פה נכנס אלמנט מאוד חשוב שהרבה מאוד אנשים לא לוקחים בחשבון -.הרבה אנשים לא מגיעים להצלחה גם אם יש להם מטרה ויעד מוגדרים ותוכנית פעולה ברורה כי הם לא פתוחים לדעות, רעיונות וניסיונות של אנשים אחרים שכבר הצליחו בחיים.

גם אני הייתי כך, תמיד חשבתי והייתי בטוחה שאני יודעת הכל, שיש רק דרך אחת להצלחה והיא דרך שלי, לא הייתי פתוחה ללמוד ולקבל עוד רעיונות. כך, במקום להצליח, עשיתי הרבה טעיות בדרך ונכשלתי לא פעם אחת.

עד שהבנתי כמה זה חשוב להיות פתוחה לרעיונות חדשים, לדרכים נוספות. אולי באמת הדרך שלך לא כל כך נכונה?

וכאן בדיוק החשיבות העצומה שעיקרון הבקרה.

כבר קרוב לשנתיים יש לי מורה דרך שאיתו אני מתייעצת תמיד לגבי התכנון של המטרה לפני שאני יוצאת לדרך ומבקשת לשמוע דעתו בדרך אל המטרה.

עיקרון התכנון והבקרה הוא המפתח להצלחה!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית


http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment
לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.
הניסוח הוא בלשון זכר אך פונה לשני המינים כאחד!

תציב מטרות גדולות, תחלום בגדול אבל אל תשכח לתכנן ולבקר.

אשמח לעזור לך בתכנון ובבקרה, ואשמח אם תשתף אותי במטרות שלך

:)

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך במסר כל כך חיובי וחשוב של הכרת תודה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151064 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151060 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151401 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151131 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151083 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141347 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142500 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20898 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192194 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192230 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173375 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica