חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך בעזרת שפת הגוף נוכל לשפר מצב רוח שלנו

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי22/07/2012904 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו מנהלים תקשורת עם הסביבה שלנו לא רק על ידי המילים והדיבור, אלא על ידי השפה של הגוף. ובכלל, למילים שלנו יש כוח מאוד קטן כשאנחנו מנהלים תקשורת עם האחרים. זה מתחלק בצורה הבאה - 7% - מילים, 38% -טון דיבור ו 55% שפת הגוף.

זה אומר שלשפת הגוף שלנו יש משמעות אדירה בזמן העברת המסר. אני יכולה לומר שאני מאוד מאושרת, בטון דיבור מאוד שמח, אבל הכתפיים שלי יהיו שמוטות, ראש למטה, בלי ברק בעיניים. אתם חושבים שהמסר שאני מאושרת יעבור? ברור שלא!

כדי שהמסר יעבור, חשוב שנשדר את החוויה הרגשית הזאת קודם כל בגוף שלנו.

תנסו לעמוד זקוף, ראש מורם, כתפיים אחורה ולשדר ביטחון עצמי נמוך. האם זה אפשרי? ברור שלא!

במצב כזה אי אפשר לשדר דבר מלבד ביטחון עצמי גבוה. זה אומר שאנחנו מגיבים ומתנהגים בהתאם למה שמשדר הגוף שלנו. המסר עובר בהתאם לשפת הגוף שלנו.

אם כך, אם אנחנו נלמד לשלוט בשפת הגוף שלנו, נוכל לשפר תוך מספר שניות את המצב רוח שלנו, לחוות רגשות חיוביים על בסיס יום יומי.

אבל במקרה זה  לא מספיק רק שפת הגוף. ישנם עוד שני דברים מאוד חשובים שיעזרו לנו להעלות את המצב רוח שלנו. אני קוראת לזה - המשולש.

שפת הגוף

השפה או שיחה פנימית                                          מיקוד

בן אדם שנמצא במצב רוח לא טוב, הגוף שלו מגיב בהתאם, ראש למטה, כתפיים שמוטות. ברגע שהגוף שלו מגיב כך, אדם לא יכול להרגיש שמח ולא יכול לחשוב על דבר משמח. המוח מתאים את עצמו לגוף שלו. כתוצאה, במוח שלו או במחשבה שלו הוא מתמקד בדברים שגורמים לו לחוות את הרגש של עצב, של כאב, וכתוצאה מהמיקוד הזה מתנהלת אצלו שיחה פנימית - כמה החיים לא יפים, כמה אי אפשר לסמוך על אף אחד, כמה אני לא מוצלח, לא שווה ועוד

אם נשנה את שפת הגוף שלנו,  ניישר גב, נרים ראש למעלה, המוח כבר לא יוכל להתמקד בעצב ובדברים לא טובים. כי הגוף משדר משהו  שהוא ההיפך. כתוצאה, ישתנה המיקוד - המוח יחפש משהו חיובי, משהו שיצדיק את צורת הגוף.

אז כשאתם נמצאים במצב רוח לא טוב, תשימו לב לגוף שלכם, איך הוא מתנהג, איפה נמצא הראש שלכם, איך נראות הכתפיים, איך הגב נראה, תעשו ניסיון - תשנו את שפת הגוף שלכם ותראו שמצב רוח שלכם פשוט ישתפר.

ובכלל,תהיו מודעים לשפת הגוף שלכם, באירועי היום יום - אם זה בפגישה, בראיון עבודה, בדייט, בדברים שבהם אתם מרגישים נוח, ועוד  - תהיו מודעים איך הגוף שלכם מגיב. שילטה בשפת הגוף שלכם תיתן לכם המון בחיים.

אשמח אם תשתפו אותי.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151126 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151081 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141341 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142491 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20860 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192380 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192184 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192221 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173365 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172845 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172967 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica