חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אתה מגשים את החלום שלך?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי25/07/2012728 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם מה שאני עושה היום זה מה שחלמתי לעשות כל החיים? האם אני היום מי שרציתי להיות תמיד ומנהלת את החיים שלי כפי רציתי שהם יתנהלו?

אלו היו השאלות ששאלתי את עצמי עד לפני בערך שנתיים. הגעתי למסכנה שהתשובות על כל השאלות הן שליליות - אני פועלת כמו רוב האנשים - להיות קיים במקום לחיות.

הבנתי שאני חייבת לעשות שיוני. אני לא יכולה להמשיך לפעול כך. מיד עלתה השאלה - מה עושים? מאיפה מתחילים?

שמעתי קול פנימי נותן לי תשובה - תנסי לחשוב רגע על דבר מסוים שנותן לך להרגיש הכי טוב שבעולם, דבר שמעלה חיוך על הפנים  כל פעם שאת עושה את זה - זה יכול להיות ריקוד, משחק קריאה, שירה, למידה, עיצוב או כל דבר אחר, משהו שנותן לך אנרגיה חיובית, מצב רוח טוב, ושמחת חיים.

ישר קפצו לי כמה דברים - אני אוהבת לשיר, אני אוהבת לרקוד, אני אוהבת לשחק, אני אוהבת לנגן, אני אוהבת אנשים, אני אוהבת מלא דברים... אני אוהבת... עוד פעם שמעתי קול פנימי - עכשיו תשאלי את עצמך: האם אי פעם חלמת וראית את עצמך עוסקת בתחביב האהוב עליך בחיי יום יום, או אפילו עוסקת בזה כמקור הפרנסה העיקרי שלך?

תודי שכן, ולא פעם אחת. אז מה הבעיה? למה זה עדיין נשאר בגדר חלום, חלום יפה שלא התגשם? המשיך הקול הפנימי

הבעיה שלך היא בכך שרק חלמת אבל לא שאפת ולא עשית מספיק כדי להביא את החלום למימושו. עצלנות, אמירות כגון: לא זה לא ילך, לא יודע מאיפה להתחיל, זה קשה, זה לא יצליח לי - ועוד כל מיני משפטים שליליים ותירוצים שרק מעכבים אותך ותוקעים אותך באותו המקום את נמצאת בו היום.

חשבתי - די, מספיק. אל תמשיך יותר... אבל הוא המשיך והמשיך

על מנת שהדברים ישתנו ויקרו, את צריכה גם לשנות את הפעולות שלך. אם תמשיכי לעשות את אותם הדברים, תקבלי את אותן התוצאות. לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין את זה.

שאלתי -"אז מה אני צריכה לעשות כדי להביא את החלום למציאות? "

ושוב שמעתי את הקול הפנימי - קודם תגדירי לעצמך טוב טוב מה זה שאת באמת רוצה לעשות מכל הדברים שאת אוהבת לעשות והיית רוצה לעשות בחיים שלךלאחר מכן תקבלי החלטה ותציבי מטרה שאת הולכת לעשות את זה, תהיי אמיצה ותאמיני ביכולות שלך, אין שוב דבר שאת רוצה להשיג ולא תצליחי להשיג אם מה שמניע אותך, דוחף ומחזק אותך זו התשוקה הבוערת, הרצון והחשק להגיע ליעד.

על תחשבי על איך הדברים הולכים לקרות, זה בכלל לא רלוונטי כרגע, תחשבי אך ורק על היעד הסופי, תראי את עצמך מגשימה את החלום, הופכת להיות אותו האדם שחלמת להיות. תהיי האדריכלית של החיים שלך, תרשמי ותציירי את החלום שלך.

אל תבזבזי עוד יום ועוד שעה ועוד דקה. תתחילי להתקדם לכיוון היעד, לכיוון החלום שלך עכשיו, כבר היום, צעד אחרי צעד, כל יום צעד קטן  עד שתגיעי ליעד.

וזה מה שעשיתי. קמתי בבוקר יום אחד והודעתי למנהל שלי שאני הולכת להגשים את החלומות שלי, שאני מתפטרת. הוא בירך אותי ואמר לי שאני עושה את הצעד הנכון.

מאז אני מגשימה את החלומות שלי. מאז אני עושה את מה שאני אוהבת לעשות, קמה כל בוקר עם חיוך, מלאת אנרגיה ושמחת חיים ומקרינה אותה על האחרים.

ומה איתך? האם אתה מגשים את החלומות שלך? האם אתה עוסק במה שתמיד חלמת לעשות? האם אתה האדם שתמיד רצית להיות?

תחיה את החלום שלך, תשאף אליו , תממש אותו. תזכור שאתה ורק אתה זה ששולט על המזל שלך, על החיים שלך. אם אתה לא תחליט עבור עצמך מה אתה רוצה להיות, אחרים יחליטו  עבורך ותישאר לתמיד מי שאתה היום.

צא לדרך עכשיו!!!

אשמח לעזור, לכוון ולתמוך :)

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית
http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-self-fulfillment

לקבלת הדוח "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמית שלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, אתה מוזמן להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומיד הוא יישלח אליך.

*הפנייה מנוסחת בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica