חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תעשו את מה שאתם אוהבים לעשות!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/07/2012732 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לפני כמה ימים ראיתי את הפרק החדש של הסרט סטפ אפ - סטפ אפ 4. מי שלא מכיר את הסרט הוא בעיקר מבוסס על עולם הריקודים אבל לא הריקוד זה העיקר אלא המסר שיש בסרט. וזה מה שרציתי לשתף אתכם במאמר זה.

בחיים שלנו יש שני עולמות - העולם של חלומות ודברים שאנחנו אוהבים לעשות - כישרונות מולדים שיש לנו, כישורים שפיתחנו לאורך השנים ועולם של "צריך ללמוד מקצוע ולעבוד", בדרך כלל אלו לא הדברים שאנחנו אוהבים לעשות אלא מרגישים חייבים כדי לא לאכזב את ההורים, את המשפחה, כדי לעמוד בציפיות של החברה והסביבה.

בעולם של החלומות אנחנו הולכים אחרי הלב, מממשים את עצמנו, את הפוטנציאל שטמון בנו, מגשימים את החלומות שלנו, אוהבים את מה שעושים ומרגישים אושר וסיפוק פנימי, צמיחה והתפתחות אישית, מנטאלית, רוחנית.

דברים אלו אינם קיימים בעולם השני. בדרך כלל, החיים שם מאוד מונוטוניים ומשעממים, ללא סיפוק אמיתי. אולי בהתחלה יש גדילה וצמיחה אבל לאט לאט זה הופך להיות מאוד ממצא, ההתלהבות יורדת, העשייה לא באה מתוך הלב והנשמה אלא מתוך חובה.

אז איך זה קשור לסרט?

גם בסרט ישנם שני עולמות - העולם של חלומות - לרקוד, להצליח בריקוד, ללכת אחרי הריקוד והעולם של עסק ועבודה. החלום של השחקנית הראשית הוא לרקוד, להתקבל ללהקה מצליחה בריקודים ולהצליח בריקודים.

לעומת זאת, אבא שלה שהוא מאוד עשיר ואיש עסקים מצליח, רוצה שבתו תעזוב את הריקודים ותתחיל לעזור לו לנהל את החברה. מול העולם של השחקנית הראשית שהיא באה ממשפחה עשירה, יש את העולם של הרקדנים, אנשים פשוטים שרוצים לצבור מוניטין בזכות הריקודים והיצירתיות שלהם. אנשים אלו חיים את החלום שלהם, הם נהנים מהעשייה שלהם - ריקודים!

אני לא אספר כאן את כל הסרט אלא רק את עיקר המסר. אבל העיקר הוא שבסוף הסרט אבא מבין למה נולדה הבת שלו - שהיא לעולם לא תהיה מאושרת בלי הריקודים שלה, גם היא מאוד תצליח בחברה. אם היא תוותר על החלום שלה, היא תוותר על האישיות שלה, על ה"אני" שלה, ותמשיך להיות "הילדה" של אבא, לרצות אותו.

וזו בדיוק הנקודה שרציתי לשתף אתכם - כשאנחנו הולכים אחרי החלום שלנו, אנחנו מחוברים לעצמנו, האנרגיה הפנימית שלנו, אנחנו מי שאנחנו ולא מה שמצפים מאיתנו להיות. אלוהים נתן לנו את החיים, החיים הם שלנו, לא של אבא ולא של אמא או של אף אחד אחר. אנחנו לעולם לא נרגיש מאושרים, מסופקים ומוגשמים כל עוד נעשה את מה שאחרים רוצים שנעשה בחיים.

כשראיתי את הפרק הראשון של הסרט הזה, יצאתי מהאולם בבכי. אז, עבדתי במשרד גדול שירה ריקוד היה חלק מאוד קטן בחיים שלי - תחביב. הרגשתי שהנשמה שלי כואבת, הסרט היה סימן שעלי לעשות את מה שאני אוהבת. זה היה לפני 3 שנים. מאז זה המשיך לחלחל במוח ולאט לאט גם יצאתי לדרך השינוי. ריקוד ושירה היום הם חלק מרכזי בחיים שלי.

אחרי שראיתי את הפרק החדש, הרגשתי כמה אני מאושרת, כי אני עושה היום את מה שאני אוהבת, אני רוקדת, שרה, עושה אימונים אישיים, יוצרת, צומחת ומתפתחת ואלו הם חיים אמיתיים. זו הרגשה שלא ניתן להביע במילים, צריך לחוות את זה, הרגשה של אושר וסיפוק אמיתי. אני בחרתי לעבור מעולם של עבודה וחובה לעולם של חלומות.

לאיזה עולם אתם שייכים? האם אתם עושים את מה שאתם אוהבים לעשות? האם אתם מגשימים את החלום שלכם? מממשים את עצמכם? עושים את מה שאתם עושים כדי לעמוד בציפיות של עצמכם או כדי לרצות את הסביבה ואת ההורים?

ממליצה לכם לצפות בסרט הזה, הוא סרט מדהים!

אם אהבתם את המאמר, אשמח אם תעשו לייק, תכתבו תגובה, תובנה, הארה.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica