חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחיו את החיים שלכם!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי02/08/2012708 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הרבה פעמים אנשים שואלים אותי - מה נשמע? מה חדש? ואני עונה להם - כל יום זה חדש! כל יום אנחנו מתעוררים למתנה הכי גדולה שקיבלנו בחיים - החיים עצמם. אבל מה שעושה את ההבדל בין אנשים שבאמת קמים כל בוקר ליום חדש לבין אלו שמרגשים שקמים לאותה שגרה משעממת זה עד כמה אנחנו באמת את החיים שלנו במלואם, ממשים את עצמנו, את הפוטנציאל שלנו, מגשימים חלומות, צומחים, גדלים ומתפתחים.

מה הם החיים בשבילכם? כיצד אתם מגדירים אותם? האם החיים הם מתנה או מאבק תמידי? האם החיים זה משחק, במה או רחבת ריקודים?

בשבילי החיים הם ריקוד, הם שיר.

מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב?כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה .כנ"ל גם לגבי החיים.

חשוב לחיות את החיים עם רגש, תשוקה, מוטיבציה, לעשות את מה שאוהבים לעשות ולהיות האדם שרוצים להיות. אדם שקם כל בוקר ומתחיל את היום החדש עם תשוקה, רגש ומוטיבציה, לא רק נהנה מהם אלא מקרין את האנרגיה הזו על הסובבים, על העולם.

ומתי אנחנו חיים את חיים שלנו עם תשוקה  ורגש?

כשאנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים, ולא מה שמצפים מאיתנו שנעשה, כשאנחנו חיים את החיים שלנו ולא מה שאחרים רוצים שנחיה, כשאנחנו משחררים את הכישרונות והכישורים שלנו החוצה, נותנים להם ביטוי, מממשים את "האני" האמיתי שלנו. אז אנחנו קמים כל בוקר ליום חדש, לחיים חדשים, לחיים אמיתיים, לחיים שלנו.

מאז שהייתי צעירה, תמיד אהבתי לשיא ולרקוד. אבל תמיד אמרו לי שריקוד ושירה זה לא מקצוע, זה תחביב, לעצמי, בזמן הפנוי שלי. רצו שאלמד רפואה, מחשבים, כלכלה, משהו רווחי שייתן לי עבודה ומשכורת. אף פעם לא שאלו אותי אם אני רציתי ללמוד את זה ולעזוק בזה. אני תמיד רציתי לשיר.

ובאמת, השקעתי לא מעט זמן בלימודי תקשורת באוניברסיטה וגם עסקתי בזה, לקח למעלה מ-10 שנים להבין שאני לא חיה את החיים שלי, אלא מה שרצו שאחיה, לקח למעלה מ-10 שנים מלהבין שלא הקשבתי לקול הפנימי שתמיד היה שם ותמיד אמר לי מה עלי לעשות בחיים - לרקוד ולשיר.

לפני 3 שנים בערך יצאתי לדרך של הגשמה ומימוש עצמי ומאז אני חיה את החיים שלי, את החיים שתמיד חלמתי לחיות. ומאז כל יום שלי הוא חדש.

כולנו גדלים במסגרת מסוימת שמלמדים אותנו שעלינו להתאים את עצמנו אליה. ואף אחד לא אשם בכך. המסגרת הזו קיימת כבר כמה מאות שנים ועוברת מדור לדור. רק שבמסגרת הזו אין באמת חיים אמיתיים שלנו. החדשות הטובות הן שתמיד יש לנו את הבחירה לצאת מחוץ למסגרת.

אנשים שבוחרים לצאת מחוץ למסגרת, מתחילים לחיות את החיים שלהם באמת, מגשימים את עצמם, את החלומות שלהם, כי מה הם החיים אם לא נעשה את מה שאנחנו אוהבים לעשות? מה הנם החיים אם לא נקום כל בוקר עם חיוך וסיפוק פנימי?

תתחילו לחיות את החיים שלכם, תטעמו טעם אמיתי של החיים, תראו שדלתות ייפתחו מדי יום, כל יום יהיה חדש, מרגש. זה לא אומר שלא יהיה אתגרים בדרך. אבל הם חלק מהחיים, כך אנחנו מעריכים אותם יותר, כך הם הופכים להיות יותר מרגשים.

בדיוק בנושא זה כתבתי שיר שנקרא LIVE YOUR LIFE, שיר שמבחינתי הוא הגשמת החלום עבורי. מזמינה אתכם להקשיב לשיר, להגיב, וגם לשתף ולהפיץ את המסר שיש בו, מסר כה חשוב!

http://www.youtube.com/watch?v=qVBcIq6Lbb0

תודה רבה :)

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica