חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצעד הראשון לעשות שינוי

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי06/08/2012629 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הרבה אנשים רוצים לעשות שינוי, מדברים על שינוי אבל משהו עוצר אותם - פחד, מחויבויות, חשש אם זה לא ילך, סביבה שלא תומכת. הרבה פעמים אנחנו בעצמנו המעצור הגדול ביותר.

אז נשאלת השאלה: איך מתחילים? איך מתגברים על כל הפחדים, מחסומים, מעצורים ואתגרים? מהו הצעד הראשון על מנת לעשות שינוי, לפרוץ דרך?

הכל מתחיל מההחלטה לצאת מאזור הנוחות, ויציאה משם. מה זה אומר?

כולנו חיים בדרך מסוימת, מנהלים חיים שאולי לא כל כך טוב לנו בהם. למעשה הסיבה לרצון עז לעשות שינוי זה שלא טוב לנו במצב הנוכחי שבו אנחנו חיים. אז אם לא כל כך טוב לנו למה קשה לנו לקום ולצאת לדרך של שינוי?

כי אנחנו מעדיפים להישאר במצב המוכר והידוע מאשר להיכנס למצב חדש ואינו מוכר, גם אם הוא מוביל למשהו הרבה יותר טוב!

המצב המוכר מהווה סוג של וודאות עבורנו מה שאין לנו כשאנחנו מתחילים לעשות שינוי. למרות שאנחנו לא אוהבים להיות שם, נוח לנו. אז מה שקורה זה שאנחנו רוצים לעשות שינוי אבל לא מוכנים לעשות שום צעד כדי לצאת מאזור הנוחות ונשארים באותו המקום. לצאת מאזור הנוחות זה אומר לוותר על דברים מסוימים, להפסיק לעשות דברים בדרך מסוימת ולמצוא דרך אחרת, להכיר אנשים חדשים, לפתח הרגלים מקדמים.

מצד אחד אנחנו רוצים לעשות זאת אבל מצד שני זה נראה כל כך לא פשוט, כל כך הרבה דברים מאתגרים בדרך שאנחנו מעדיפים להיות במצב המוכר. במילים אחרות, אנחנו מנסים לאכול את כל העוגה. וזה בהחלט לא יעבוד!

אז מה עושים? כיצד יוצאים מאזור הנוחות?

הרי לא מספיק רק להחליט. חשוב לעשות, לבצע פעולות. אבל חשוב לזכור - ברגע שנתחיל לעשות פעולות, יהיו יותר ויותר אתגרים שנפגוש בדרך והרבה פעמים אתגרים אלו עלולים להחזיר אותנו בחזרה למצב המוכר והידוע או למנוע מאיתנו להמשיך בדרך רק מעצם המחשבה עליהם. הרבה פעמים אתגרים אלו יבואו לידי ביטוי באנשים, ובאנשים מאוד קרובים.

לכן, כדי להתחיל לעשות את הצעדים בדרך לשינוי, חשוב לא להיות לבד. חשוב למצוא לפחות בן אדם אחד שיתמוך בנו, יקדם אותנו, יאמין בנו, ידחוף אותנו קדימה, ייתן מוטיבציה או כוח. במילים אחרות, חשוב למצוא סביבה תומכת. אבל שוב, אחזור ואומר שמספיק שזה יהיה בן אדם אחד!

זה יכול להיות כל אחד - בן זוג, חבר, מישהו מהמשפחה, או אפילו אדם שלא שאין לו קירבה מסוימת אליכם - למשל מאמן אישי או מורה דרך.

כשאני התחלתי לעשות שינוי, מי שעזר לי לצאת מאזור הנוחות ולצאת לדרך היה מורה דרך שלי. עם הזמן הכרתי עוד אנשים שתמכו בי בדרך, האמינו בי. הם הפכו להיות הסביבה התומכת שלי. אבל מה שעשה מורה דרך שלי זה להראות לי איך ייראו החיים שלי אם לא אקום ואצא מהמקום שבו אני נמצאת, זה היה האדם שכיוון אותי בדרך החדשה, אדם שעזר לי להתגבר על מחסומים, פחדים, לפתח דפוסי חשיבה והרגלים חדשים ומקדמים.

אני בטוחה שבלי מורה דרך, קודם כל לא הייתי עושה את השינוי כי היה לי "נוח" באזור הנוחות למרות שלא הרגשתי טוב בו, לא הייתי מכירה את האנשים שהכרתי- הסביבה התומכת שלי ולא הייתי הופכת להיות מי שאני היום - מורה דרך להגשמה עצמית, כותבת את המפשטים האלה.

אז גם אם אתם רוצים לעשות שינוי, עכשיו אתם יודעים מהו הצעד הראשון - לצאת מאזור הנוחות. אבל אם אתם באמת רוצים לצאת לדרך החדשה, תיקחו לכם מאמן אישי או מורה דרך שיעזור לכם לצאת ממצב הנוחיות ולבנות חיי הגשמה והצלחה, להתגבר על פחדם ומעצורים, דפוסי חשיבה, אמונת והרגלים שאינם מקדמים ועוצרים אתכם.

אשמח לעזור לכם בדרך.

לפני כמה ימים, חגגתי יום הולדת 30 והחלטתי לעשות מתנה לכל האנשים שקוראים את מה שאני כותבת ועוקבים אחרי - תהליך אימון של 5 או 10 מפגשים במחיר מיוחד של  150 ₪ במקום 300, 50% הנחה, עד 18.08.2012

5 מפגשים - במקום 1500 ₪ = 750 ₪

10 מפגשים - במקום 3000 ₪ - 1500 ₪

מתנה הכי טובה שאתם יכולים לעשות לעצמכם J

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגמשה עצמית

054-7582076

www.DianaBenZvi.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192012 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica