חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אם תרצו, אין זו אגדה!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי13/08/2012736 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם תרצו, אין זו אגדה - אני בטוחה שאין אדם בארץ שהמשפט הזה אינו מוכר לו - הרצל כל כך צדק. אם נרצה משהו מאוד מאוד חזק, נעשה פעולות ונתמיד בדרך, נגיע לכל מה שרק נרצה.

אבל יש במפשט הזה כמה נקודות חשובות שהייתי רוצה להתמקד בהם ולהדגיש אותם. כולנו רוצים להצליח, להיות מאושרים, להגשים את החלומות שלנו. האם יש אדם שלא?

כולנו רוצים, אבל מעטים אלו שמצליחים באמת בחיים, מגשימים את החלומות שלהם, מרגישים מאושרים ומסופקים. אז מה ההבדל בין מעטים אלו לבין הרוב? ובדיוק לזה התכוון הרצל - אם תרצו ותהיו מוכנים לעשות פעולות על מנת להגיע למה שאתם רוצים להגיע, בלי להרים ידיים עם כל נפילה או אתגר בדרך, אז אין זו אגדה.

להיות מוכן זה אומר לצאת מאזור הנוחות ולהתחיל לעשות פעולות שאף פעם לא עשינו, גם אם זה לא נוח, חדש, מפחיד. להיות מוכן זה אומר לא לחזור חזרה לאזור הנוחות אם כל אתגר קטן, כל קושי קטן שבו נתקלים בדרך. להיות מוכן זה אומר להאמין בעצמנו ובדרך שלנו, שמגיע לנו לקבל את מה שאנחנו רוצים לקבל. להיות מוכן זה אומר לא להקשיב לכל מיני קולות שמסביב, אנשים וסביבה שהרבה פעמים יורידו לנו ביטחון.

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור האישי שלי, במשהו קטן שממחיש את כל הנקודות הללו. היה לי חלום - תמיד אהבתי לרקוד. חלמתי להיות רקדנית, אבל עשיתי זאת עד גיל 27 בתור תחביב, רקדתי פעמיים בשבוע וכל פעם שהייתי יוצאת מהשיעור חשבתי לעצמי - כמה מאושרת המורה שלי שהיא מלמדת, שהיא רוקדת וזה המקצוע שלה. כמה הייתי רוצה להיות במקומה.

ואי אפשר לתאר במילים את ההרגשה כל פעם שהייתי יוצאת מהשיעורים שלה. חלמתי להיות כמוה, הייתי בולעת כל מילה שלה, כל משפט שלה, מעתיקה כל תנועה ותנועה, הבעת פנים.

אבל ההבדל בינינו היה שהמורה שלי רקדה מאז שהייתה ילדה, אני התחלתי בגיל 21. אז הרבה אנשים אמרו לי שזה לא ילך, זה לא אותה גמישות, לא אותן תנועות. ואני התחלתי להאמין בכך בהתחלה. מילים שלהם היו רק תירוץ מצוין על מנת להישאר באזור הנוחות שלי, למנוע מעצמי להתמודד עם אתגרים בתור רקדנית, בשבילי זו הייתה הצדקה מצוינת.

עד שהבנתי שאם אני לא אקום ולא אתחיל לעשות פעולות, אם לא אצא מאזור הנוחות, החלום הזה לעולם לא יתגשם. התחלתי ללמוד להיות מדריכה שלא היה קל, המשכתי להשקיע בריקוד, הרבה גם בבית מעבר לשיעורים עשיתי שיעורים וירטואליים - אני לבד, מול המראה, כאילו אני מלמדת קבוצה. עכשיו הגיע זמן לחפש מקומות בהם אלמד. זה היה אתגר. עוד קורות חיים ועוד קורות חיים שמסתי אבל הטלפון לא צלצל.

עד שיום אחד קיבלתי טלפון ממורה שלי לסלסה וזומבה שביקש להחליף אותו בשיעור. מאז הדלת נפתחה, אחרי הרבה חודשים של ניסיון. קיבלתי הצעה אחרי הצעה. אנשים פשוט אהבו אותי, יישמתי את כל מה שלמדתי מהמורה המדהימה שלי - דיבור, חיוך, אנרגיה.

למה שיתפתי אתכם בסיפור זה? כי יש כאן את כל האלמנטים עליהם דיברתי בתחילת המאמר. קל מאוד לוותר כי הדרך נראית לא קלה, עדיף כבר להישאר איפה שמכירים ונוח לנו. אבל כך, אנחנו מוותרים על הצלחה, הגשמה עצמית והגשמת חלומות שלנו, על הרגשה עמוקה של אושר וסיפוק.

בהתחלה רציתי אבל לא הייתי מוכנה כי נתתי לקולות שמסביב להשפיע עלי. רק כשהייתי מוכנה לצאת לדרך, כל קושי, כל אתגר הייתי רק חלק מהדרך להצלחה, להגשמה, האמנתי בעצמי, הקולות שמסביב כבר לא השפיעו עלי, לא שמעתי אותם פשוט והמשכתי הלאה.

אז אם תרצו, אין זו אגדה. שיתפתי אתכם בסיפור האישי רק כדי להראות שזה אפשרי עבור כל אחד ואחד מאיתנו, לא כי יש סגולה מסוימת לאנשים מסוימים.

אשמח מאוד לשמוע דעתכם על המאמר ואשמח אם תשתפו אותי בסיפור האישי שלכם, כיצד הביטוי הזה - אם תרצו, אין זו אגדה - עזר לכם בחיים.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica