חפש מאמרים:
שלום אורח
25.07.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לשחזר את ווינדוס 7 בעזרת כלי שיחזור

מאת: שי יחזקאלתוכנה14/08/20121165 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הודעה חשובה! כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מהכותב או בעל החשבון באתר כל אחריות.

ווינדוס7 היא תוכנת מחשב לכל דבר אשר עשויה לקרוס בעקבות תחזוקה או שימוש לקוי. מערכת ההפעלה ווינדוס 7 מועדפת על המשתמשים יותר ממערכות הפעלה קודמות מכמה סיבות והבולטת שבניהן זה שמערכת ההפעלה ווינדוס 7 הרבה יותר יציבה ממערכות הפעלה קודמות.

אם בכל זאת מערכת ההפעלה שלך אינה עולה או תקועה ובשלב זה אתה מרגיש חסר אונים אז במאמר זה אפרט דרכים לשחזר מערכת ההפעלה שלך.

חשוב לדעת

תקלות חומרה או תוכנה נגרמות בעקבות תחזוקה, טיפול או שימוש לקוי ולכן חשוב לעבוד נכון עם המחשב ולדאוג שאחת לתקופה טכנאי מחשבים מקצועי ובדוק ויטפל במחשבך על מנת שמחשבך ימשיך לעבוד בצורה תקינה. (מחירי שירות זה לא צריך לעבור את ה100 שקלים לביקור + טיפול תחזוקה. מה כולל בתחזוקה: ניקוי רכיבי המחשב וניקוי וירוסים, הסרת תוכנות זדוניות ותוכנות לא רלוונטיות והתקנה או עדכון אנטי וירוס. אם מבקשים יותר אפשר פשוט לעבור לטכנאי הבא. מומלץ תמיד לשאול על המחיר לפני שמזמינים טכנאי.)

ווינדוס אינו עולה או פועלכראוי- הגורמים לבעיה

כל מחשב בנוי משני חלקים עיקריים, חומרה ותוכנה. מערכת ההפעלה היא תוכנה אשר מותקנת על מחשבך בהתאם לסוג חומרת המחשב שברשותך ומאפשרת לבצע תיאום מלא בין תוכנות שונות לבין חומרת המחשב. ברגע שאחד מהם אינו פועל כראוי מערכת ההפעלה עשויה לא לפעול כראוי או לא לפעול בכלל.

הגורמים שיכולים להשפיע לאי עליית מערכת ההפעלה הם: כיבוי לא תקין של מערכת ההפעלה, לחיצה על כפתור ריסט, הפסקות חשמל, התקנת תוכנות והתקנים בצורה לא נכונה ורכיבי מחשב לא תקינים כמו ספק כח, זיכרונות, דיסק קשיח ולוח אם. אך לרוב אי עליית המחשב נגרם כתוצאה מכיבוי לא תקין של מערכת ההפעלה והפסקות חשמל. לכן חשוב תמיד לבצע כיבוי תקין למערכת ההפעלה (ללחות על "התחל" > ו"כיבוי" ולהמתין). דבר נוסף זה להתקין בשקע החשמל מגן ברקים ולהתקין ממקור החשמל למחשב נייח אל פסק - UPS (למחשב נייד יש את סוללת הגיבוי לכן אין צורך בUPS).

כשל אתחול – הווינדוס אינו עולה ומפעיל את עצמו מחדש או נתקע

אתה נתקל בבעיה שהווינדוס שלך לא עולה ומפעיל את עצמו מחדש או נתקע ואתה מרגיש חסר אונים. אתה לא רוצה לאבד את מערכת ההפעלה שלך, התוכנות שמותקנות עליו ואת כל המידע שקיים במחשבך.

אז מה עושים ? איך משחזרים את המערכת?

חשוב לציין בשלב זה, לא להתקין את המערכת ההפעלה מחדש מפני שאתה תאבד את כל המידע שקיים עליו בפרט התוכן (תמונות, מוזיקה קבצי WORD וכו..).

כיצד לשחזר ולהיפטר מכשל אתחול מערכת הפעלה ווינדוס 7

פתרונות: (אפרט מספר פתרונות)

על מנת לשחזר את המערכת ההפעלה עליך לפעול בתבונה, בחירה גרועה של פתרון עלולה לגרום לך לאבד נתונים ולסיבוכים נוספים לכן אני ממליץ לפעול על פי הסדר הבא. (בכל סוף פעולה שאתה עושה להפעיל את המחשב, להמתין עד שמערכת ההפעלה עולה. במידה ולא לעבור ולנסות את הפיתרון הבא.)

  1. תיקון מערכת ההפעלה: הפעל את מחשבך, המתן עד שיופיע על המסך את האפשרויותLaunch Start Repair Recommended ובחר באפשרות הזו והמתן עד שיפתח חלון חדש ובאפשרות הבא בחר ב- Startup Repair והמתן. לאחר מכן לחץ Restart.
  2. שיחזור מערכת הפעלה לתאריך קדום: הפעל את מחשבך, המתן עד שיופיע על המסך את האפשרויות Launch Start Repair (Recommended) ובחר באפשרות הזו והמתן עד שיפתח חלון חדש ובאפשרות הבא בחר בSystem Restore –לאחר מכן יהיה באפשרותך לבחור נקודת שחזור. מומלץ לבחור בנקודת שחזור יומיים או 3 מלפני קריסת מערכת ההפעלה ולא כמה חודשים אחורה. מפני שפעולת השחזור משחזרת את מחשבך לאותה תקופה, מה שזה אומר שאם התקנת תוכנות בתקופה שאחרי אותה נקודת השחזור הם ימחקו ואם הסרת תוכנות שאחרי אותה נקודת השחזור הם יופיעו שוב. במידה והתקנת סיסמה על מחשבך בנקודת השחזור הקדומה אז הוא יחזור לפעול ואם אינך זוכר את הסיסמה אתה עלול להיתקל בבעיה אחרת של שיחזור סיסמת המחשב. בכל מקרה ותחליט לבחור נקודת שחזור כלשהיא תוכן והמידע כמותמונות, מוזיקה וקבצי WORD לא נפגעים ולא נמחקים. לאחר שבחרת בנקודת השחזור לחץ על הבא והמתן עד לסיום הפעולה. ולבסוף לחץ על Restart.
  3. שיחזור מערכת ההפעלה עם הדיסק CD המקורי של Windows 7: הממשק ידידותי וקל לשימוש, פשוט יש ללחוץ שחזור Windows.
  4. האפשרות האחרונה שאני מציע היא להשתמש בכלי טכנאים שנקראתERD-COMANDER תוכנה מעולה שאפשרבאמצעותה גם לאפס את סיסמת הכניסה למחשב. כל מה שריך לעשות זה להוריד מהאינטרנט את הגרסה המתקדמת ביותר שמתאימה כמובן לווינדוס 7 ולצרוב אותו כקובץ אתחול על דיסק CD. לאחר מכן להכניס לכונן הדיסקים ולהעלות אותו.לאחר מספר דקות ממשק הERD עולה וכמו בפעולות הקודמות יש לנסות לתקן או לשחזר את מערכת ההפעלה לנקודת שחזור קדומה. כפי שציינתי באפשרויות 1 ו2 ולאחר כל אפשרות יש להפעיל את המחשב ולהמתין עד שמערכת ההפעלה עולה. במידה ולא לעבור לאפשרות הבאה.

במידה והמערכת ההפעלה בכל זאת לא עולה יתכן והבעיה חמורה יותר ויש צורך בלהזמין טכנאי מחשבים על מנת שיבדוק את חומרת המחשב וינסה בדרכים יותר מתקדמות לפתור את הבעיה. בהצלחה!

המאמר מנוסח בלשון זכר אך פונה אל שני המינים (זכר ונקבה כאחד)

טכנאי מחשבים ברחובות

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אי אס פי סי מחשבים - שירותי מחשוב למגזר העסקי והפרטי. אנו נותנים תמיכה ושירות למשרדים ולקוחות עסקיים. תמיכת משתמשים. מתן פתרונות בתחום המחשוב האישי, כמו כן גם מתן פתרונות מחשוב לפרטיים. מכירה, תיקון ושדרוג מחשבים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי יחזקאל

מאת: שי יחזקאלמחשבים וטכנולגיה - כללי14/08/121149 צפיות
תיקון מחשבים הוא מצרך נפוץ בימים אלו. חלק גדול מהאנשים משתמשים במחשב במקום העבודה או בבית, אך מעטים מהם ברי מזל כדי להבין נכון את עקרון פעולה הטכנית של המערכת הממוחשבת ולהיות מסוגלים לתקן אותה לבד. ברוב המקרים של כשל טכני כזה או אחר במחשב אנו נאלצים להזמין את שירותיו של טכנאי מחשבים.

מאת: שי יחזקאלמחשבים ניידים14/08/12896 צפיות
חלק גדול מאיתו מעדיף לעבור לעבוד ממחשב נייח למחשב נייד בגלל הנוחות, הניידות והחופש לעבוד בו מכל מקום שנרצה. לעיתים אנו שוכחים עד כמה שמכשיר הזה עדין או שמתעלמים מהעובדה שכל חבלה במחשב ושימוש לקוי עשוי לגרום למחשב להספיק לעבוד. שזה אומר צריך לתקן אותו או להחליף חלקים ואולי גם בנוסף לזה אתם עשויים לאבד את המידע במחשב בעקבות הנזק. גם תיקון המחשב יקר ואם זה לא מספיק אתם גם תבזבזו זמן יקר על משהו שלא היה צריך לקרות. לכן חשוב תמיד לשמור עליו לפעול נכון במחשב.

מאת: שי יחזקאלאבטחת מידע02/06/128182 צפיות
מרבית התקלות התוכנה במחשב נגרמות לאחר חדירת תוכנות זדוניות למחשב ופוגעות בתפעולה השותפת עד לכדי קריסת המערכת ואיבוד נתונים. שואלים מי אשם? המשתמשים שהפקירו את מחשבם ולא דאגו להגן על המחשב כראוי.

מאת: שי יחזקאלחומרה02/06/121223 צפיות
כיום כמעט בכל בית או משרד יש יותר ממחשב אחד ולרוב רק מחשב אחד מחובר למדפסת, אך אם ברצוננו להדפיס מכל מחשב אחר שאינו מחובר ישירות למדפסת? במערכות ההפעלה יש אפשרות לקבוע את תצורת Windows כדי לשתף מדפסת ובאפשרותך להדפיס מכל מחשב שמחובר לרשת שלך למדפסת אחת או יותר. כדי לשתף מדפסת עם מחשבים נוספים בבית או במשרד אתה צריך להגדיר את המחשב שאליו מחוברת המדפסת ולאחר מכן להגדיר את המדפסת בכל שאר המחשבים שמחוברים באותה הרשת.

מאת: שי יחזקאלתוכנה23/10/111697 צפיות
האים אי פעם איבדתם את סיסמת הכניסה שלכם לווינדוס? ואם כן זה אומר שלא יכולתם להשתמש במחשב העבודה שלכם עד לפתרון הבעיה. בכל אופן חשוב לציין, שתמיד אפשר לאפס את סיסמת הכניסה במערכות הפעלה ווינדוס .

מאת: שי יחזקאלמחשבים נייחים23/10/118167 צפיות
תחזוקת המחשב הוא אחד הנושאים החשובים ביותר שמשתמשים נוטים להתעלם ממנו. שמירה על ניקיון המחשב והגנה מפני תוכנות לא רצויות, וירוסים ורוגלות, וניקיון יסודי מאבק,עשוי ולמנוע תקלות חומרה ותוכנה ואף להאריך את אורך חיי המחשב. התעלמות מהנושא עלולה לגרום לכך שהבעיות יתגברו עד לקריסת המערכת.

מאת: שי יחזקאלחומרה23/10/111093 צפיות
סוללת ה- CMOS היא זו שדואגת לספק זרם מחשב באופן קבוע על מנת לשמוע על ההגדרות הבסיסיות של המערכת , לעיתים הסוללה הסוללה אינה פועלת כראוי.

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/162051 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/151740 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151330 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151264 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151234 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151266 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151193 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica