חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מאת: אסי כהןהלוואות14/08/2012989 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

לא קל להקים עסק. לא קל גם להחזיק אותו בחיים ולדאוג שיהיה רווחי. אבל הרווחיות של העסק של היא לא רק אינטרס שלך. היא אינטרס של המדינה, כיוון שהיא יכולה לתרום למשק ולכלכלה הישראלית. זאת הסיבה שהממשלה מעמידה תנאים נוחים במיוחד לקבלת הלוואות לעסקים בערבות מדינה.

כדי לקבל הלוואה מטעם קרן בערבות מדינה, אתה צריך קודם כל להתאים לאחד הקריטריונים הבאים:

 


העסק שלך נקלע לקשיים אך אתה יכול להראות הצדקה פיננסית להמשך קיומו


אתה מקים עסק חדש ויכול להראות תחזיות פיננסיות אופטימיות


אתה עומד בפני הרחבה של העסק שצפויה להגדיל את הרווחים

 

הלוואות לעסקים בערבות מדינה – כי לתנאים אין מתחרים

הלוואה בערבות המדינה היא אחת ההלוואות הנוחות והגמישות ביותר. כיוון שהממשלה מעוניינת גם היא בצמיחה, התרחבות ושגשוג של עסקים ישראלים, היא מוכנה להיות ערבה – למי שהוכיח עצמו כראוי לכך – בתנאים שאין להם מתחרים.

סכום ההלוואה המקסימלי הוא 500,000 שקלים, שאת החזרתם תוכל לפרוס על פני עד חמש שנים, כלומר 60 חודשים. במסגרת ההחזר תוכל לקבל תקופת גרייס – תקופת דחייה של ההחזר - של חמישה חודשים, ואז יוותרו לך 55 תשלומי החזר. בנוסף, תזכה לריבית נמוכה ול- 75% ערבות שתינתן לך על ידי המדינה.

התנאים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות מדינה

על מנת לקבל הלוואות לעסקים בערבות מדינה, יש כמה תנאים שצריך לעמוד בהם. ראשית, העסק שלך צריך להיות כזה שהמחזור השנתי שלו לא עולה על שני מליון שקלים, ושמספר העובדים שלו לא עולה על 70. שנית, עליך להיות נטול חובות כלשהן, וללא חשבונות מעוקלים או מוגבלים.

פרט חשוב נוסף שכדאי לדעת, הוא שאם ברצונך לקחת את ההלוואה לטובת הקמת עסק חדש או לטובת הרחבה של עסק קיים, יהיה עליך להשקיע הון עצמי של כ- 20% מגובה ההלוואה, יהיה גובהה אשר יהיה.

איך מגישים בקשה להלוואה בערבות מדינה?

הדבר הראשון שכדאי לך לעשות הוא לפנות לחברת ייעוץ פיננסי לעסקים. עם הליווי הצמוד שלהם הדרך תהיה הרבה יותר קלה. לאחר מכן, תצטרך לפנות לבנק על מנת לקבל ממנו אישור ראשוני להגשת הבקשה להלוואה.

לאחר קבלת האישור מהבנק תצטרך למלא שאלון מיוחד המהווה תכנית עסקית, בה תפרט את התכנון להמשך דרכו של העסק ואת תחזיות הצמיחה שלו. התכנית העסקית תוגש לחברה המייעצת שתבחן אותה ותגיש לבנק שלך את המלצתה לגבי גובה ההלוואה הנחוצה לעסק שלך.

בשלב הבא, הבנק יבדוק את נתוניך הכלכליים, ואז תתכנס ועדה מיוחדת לאישור הלוואה לעסק בערבות מדינה. ועדה זו תכלול נציגים של הבנק, של החברה המייעצת שלך ושל משרד התעשיה והמסחר. לאחר שלב זה – בתקווה גדולה – תמצא הועדה שאתה זכאי להלוואה, ותפתח בפניך את הדרך לצמיחה כלכלית יציבה.

מודולר פתרונות מימון והלוואות לעסקים - www.modular.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13932 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131083 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13799 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13739 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/131062 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13999 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13841 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20788 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161199 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161097 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16946 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161028 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16973 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16970 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica