חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרן בערבות מדינה

מאת: אסי כהןהלוואות14/08/2012923 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קרן בערבות מדינה

העסקים הבינוניים והקטנים מהווים את החלק הארי בכלכלה הישראלית והעולמית – בישראל ההערכות מדברות על כך שיותר מ-95% מהעסקים הקיימים בישראל הם עסקים העונים לקריטריונים אלו. זו, למעשה, הסיבה לחשיבות הגדולה כל כך של גוף אחראי ויציב, שיסייע לאותם עסקים. קרן בערבות מדינה היא גוף כזה.

קרנות מסוג זה חיוניות מאוד למשק הישראלי. הן יכולות להעמיד עסק בקשיים על הרגליים, או לסייע בפיתוחו ובהתרחבותו. אך האינטרס הכולל גדול עוד יותר: דרך הסיוע לעסקים הללו להתפתח, לגדול ולשרוד, מתעצמת הכלכלה הישראלית כולה.

הרעיון שמאחורי קרן בערבות מדינה

עוד בזמן הקמתה של הקרן הראשונה בערבות המדינה (ההחלטה התקבלה ב-2000, היישום ב-2003), פעלו הרבה מאוד קרנות סיוע לעסקים בישראל, רובן פרטיות ובחסות אחד הבנקים הגדולים. אליהן מצטרפים לא מעט גופים שמציעים הלוואה חוץ בנקאית. אם כך, מדוע לעסק קטן לבחור דווקא בהלוואה בערבות המדינה?

הסיבה העיקרית, שמסמלת למעשה את ייעודה של קרן בערבות מדינה היא תנאי ההלוואה: כל אפשרות אחרת טומנת בחובה סיכונים כאלו ואחרים, לצד תנאי הלוואה לא פשוטים שעלולים בסופו של דבר להביא לתוצאה הפוכה – 'חניקת' העסק, הצטברות חובות וקריסה של העסק, במקום סיוע לו.

מאחר והקרנות בערבות המדינה נולדו מתוך אינטרס משותף ומובהק בין המדינה לבעלי העסקים – הניסיון לקיים ולפתח אותו כמה שיותר – הן גם מעניקות לבעל העסק הטבות שגופים פרטיים לא יכולים לתת. ובמילה אחת: יציבות.

 

התנאים שיבטיחו גם לך התפתחות ושגשוג

קרן בערבות מדינה מעניקה הלוואות בסכומים לא מבוטלים ובתנאים שתתפלל לקבל בכל מקום אחר. אלו חלק מהתנאים שמבטיחות הלוואות כאלו:


ערבות של מוסדות המדינה לסכום של עד 70% ויותר מההלוואה


תקופת החזר ארוכה


תשלומים נוחים וריבית נמוכה


תקופת גרייס של מספר חודשים


העמדת הון עצמי של 20% בלבד

שלא כמו קרנות סיוע לעסקים מהסקטור הפרטי, קרן בערבות מדינה לא מסתפקת רק במתן ההלוואה, אלא מציעה גם ייעוץ מקיף וליווי של העסק מרגע ההלוואה ועד למימוש המטרה שלשמה נלקחה. הביטחון והיציבות שמעניקות קרנות כאלו - ובמיוחד כשמדובר בעסקים קטנים או בינוניים – חשובים יותר מכל.

כיצד להשיג הלוואות לעסקים בערבות מדינה?

עסק אשר מחליט כי הוא זקוק לסיוע כספי, אם בשל מצב כלכלי קשה או בשל רצונו להתפתח, יוכל להגיש את מועמדותו לקבלת הלוואה בערבות מדינה בתנאים הבאים:


חשבונו אינו מוגבל או מעוקל


הוא אינו חייב כספים לרשויות (מע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה)


מחזורו השנתי הוא עד 22 מיליון שקלים


סכום ההלוואה המקסימלי יהיה עד 1.1 מיליון ש"ח (תלוי בקרן ובמחזור השנתי)


תינתן הלוואה אחת בלבד לאותו גוף

הגשת מועמדות לקבלת הלוואה מטעם קרן בערבות מדינה, כולל בדיקת התאמה, כרוכה בתשלום 250 ש"ח. לכך יש להוסיף 250 ש"ח בגין פתיחת תיק הבקשה וכן עלויות פתיחת חשבון בנק מיוחד, על כל העמלות הכרוכות בכך, במקרה של אישור הבקשה.

מודולר - גיוס אשראי והלוואות לעסקים - www.modular.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13933 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131083 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13800 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13740 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/131063 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/131000 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13843 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20799 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161202 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161100 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16950 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161032 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16976 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16971 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica