חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הלוואות חוץ בנקאיות

מאת: אסי כהןהלוואות14/08/2012763 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הלוואות חוץ בנקאיות

כמעט כל אחד מאיתנו יפנה לבנק ברגע שהוא זקוק להלוואה. זהו אולי המוסד הפיננסי המכובד ביותר המוכר לאדם הפשוט ולכן, הנטייה היא לפנות רק אליו במקרים כאלו. לאזרח הממוצע - ובמיוחד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים - כדאי לבחון אפשרות אחרת, נוחה ואמינה לא פחות: הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואה חוץ בנקאית – המהות היא בשם

עצם היתרון שמבטיחות הלוואות חוץ בנקאיות הוא בעובדה שהן, ובכן, חוץ בנקאיות, כלומר: ניתנות על ידי גורמים פרטיים, שאינם תלויים או קשורים בבנק כזה או אחר - יתרון גדול עבור הלווה. מדובר, למעשה, בהלוואה כמעט ללא מאמץ, במיוחד בהשוואה לתהליך ההלוואה בבנק.

במקום להתעסק במציאת ערבים מהימנים, לחתום על אינספור מסמכים ולייחל לאישור הבנקאי, לעיתים תצטרך רק להרים טלפון – ומייד תזכה להלוואה. עבור אדם פרטי זו בשורה חשובה. עבור עסק שזקוק לכסף באופן מיידי, מדובר ביתרון חסר תחליף.

יתרון נוסף הוא בהיעדר ההשפעה על חשבון הבנק. אם בעבר כבר לקחת הלוואה מהבנק, אתה בוודאי יודע שיהיה לך קשה יותר לבקש אחת נוספת, בייחוד אם לא סיימת להחזיר את הקודמת. הלוואות לעסקים מגורמים חוץ בנקאיים חוסכות את זה ממך: אתה מקבל את הכסף, והסטטוס של החשבון שלך לא משתנה.

מי מעניק הלוואות חוץ בנקאיות?

כיום, ובמיוחד לאחר החוק שאוסר על חריגה ממסגרת האשראי, האוברדרפט, ישנם שלל גופים פרטיים שמציעים הלוואה חוץ בנקאית, אם לעסקים או ליחידים. ההלוואות יכולות להגיע עד לסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים, ממש כמו הלוואה מהבנק או הלוואות בערבות מדינה.

האפשרויות שלך, בתור מי שמחפש הלוואה מגוף שאינו בנק, כוללות חברות ביטוח, חברות אשראי, גופים פיננסיים המתמחים במתן הלוואות וגופים בשוק האפור (שאגב, למרות התדמית, נחשב לחוקי למהדרין). לכל אחד מהם שלל סוגי הלוואות שיכולים להתאים בדיוק למצב בו אתה נמצא.

ובכל זאת, לא הכל פשוט כל כך

נכון, עבור עסק קטן אין תחליף להלוואות שניתנות באישור מיידי. גם חוסר התלות בבנק מיטיבה עם הלווה, ובייחוד עם עסקים שזקוקים ברגע ספציפי לכמות גדולה של כסף נזיל. אך התמונה הכוללת אינה פשוטה כל כך.

ישנם לא מעט גופים מפוקפקים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות, ולכן עליך לבדוק היטב את נתוניו של הגורם ממנו החלטת להלוות כסף. לפני ההלוואה, ברר שהוא פועל על פי החוק המתייחס למתן הלוואות הללו.

נוסף על כך, חשוב שתדע כי הלוואות שניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים כוללות ריבית גבוהה מאוד יחסית (בכך הם מבטיחים לעצמם כיסוי על הסיכון שבמתן ההלוואה). בשוק האפור, לדוגמא, יכולה להגיע הריבית ל-150% - שיעור בלתי רגיל.

לכן, לפני שאתה מחפש להזמין הלוואה כזו, היה בטוח שאתה יכול להחזיר את הסכום, כולל הריבית, גם אם יצוצו 'הפתעות' בדרך. הלוואות חוץ בנקאיות שלא יותאמו ליכולות הפיננסיות של הלווה, יכולה להביא לקריסה כלכלית של עסק קטן או אדם פרטי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13933 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131083 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13800 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13740 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/131063 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/131000 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13843 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20799 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161202 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161100 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16950 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161032 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16976 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16971 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica