חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להגשים חלומות בכל גיל!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי19/08/2012656 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הרבה פעמים אני ומעת משפט - אני כבר לא צעיר, זה לא הזמן עכשיו לחשוב על חלומות. כל פעם שאני שומעת את זה, פשוט כואב לי הלב. אני מאמינה שאין גיל לחלומות, אפשר להגשים חלומות בכל גיל וכל אחד יכול, בין אם זה ילד בן 8 או מבוגר בן 80.


גם אני לא האמנתי בכך אבל כדי לשנות אמונה מסוימת ולהתחיל להאמין בדבר חדש, צריך שתהיה לנו הוכחה מסוימת שזה אכן אפשרי, מספיק שראיתי אדם אחד מעל גיל 80 שמגשים את החלומות שלו, האמונה הזו נופצה והוחלפה על דיי אמונה חדשה - אין גיל לחלומות, זה אפשרי בכל גיל.

תיכף אספר לכם את הסיפור על האדם המיוחד הזה אבל לפני כן אני רוצה שנחשוב מה זה חלומות ולמה חשוב שיהיו לנו חלומות. חלומות נותנים משמעות לחיים שלנו, מניעים אותנו קדימה, נותנים לנו כוח  ליצור ולקבל דברים שאנחנו רוצים, להיות האדם שנועדנו להיות, לגדול, לצמוח ולהתפתח.


אנשים שאין להם חלומות או מוותרים על חלומות, נשארים באותה נקודה, מנהלים חיים ללא משמעות, ללא התקדמות, ללא צמיחה וגדילה, או במילים פשוטות מנהלים חיי שגרה. מה שנותן לנו כוח לקפוץ מהמיטה ולשאף קדימה זה חלומות, אחרת אנחנו קמים ללא אנרגיה ומוטיבציה. כך נראה היום שלנו וגם החיים שלנו - חסרי משמעות, מוטיבציה, אושר וסיפוק.

חלומות הם דברים יקרים שצריך לשאוף על מנת להגשים אותם ולא להשאיר אותם בתוכנו, צריך להוציא אותם החוצה ולממש אותם, אחרת נרגיש אומללים, ולא מאושרים. תלווה אותנו הרגשה תמידית שמשהו חסר לנו בחיים. לכן, אסור שנוותר על החלומות שלנו.

אם אתם חושבים שאין לכם חלומות, תסלחו לי - אתם טועים. לכל אדם יש חלומות, זה מטרת החיים שלנו - להיות יותר, לקבל יותר, לשאוף ליותר, לעשות משהו עבור העולם, לתרום לעולם. לכולנו יש חלומות!

אסור שנוותר על החלומות שלנו, לא משנה לאיזה גיל כבר הגענו. ועכשיו לסיפור: לפני 3 שנים הכרתי בן אדם מדהים שאז היה בן 78, אדם ששינה לי את החיים, אדם שלימד אותי להגשים את החלומות שלי, להוציא אותם, לממש אותם, אדם שנתן לי דוגמה אישית שהכל אפשרי.

שמו של האדם אברהם נוב והוא מורה דרך שלי, האדם שעזר לי לעשות שינוי גדול בחיים ולהבין שאם אני לא אגשים את החלומות שלי אלא אשמור אותם במגירה, זה לעולם לא יקרה. מעבר לזה, כך אוכל לתת לאחרים דוגמה אישית שזה אפשרי עבור כל אדם ואדם, מה שאני עושה היום!

תחשבו על אדם בן 78 - מה אתם רואים בדמיון? אדם מבוגר שכבר סיים את החיים שלו, עשה את מה שהיה צריך לעשות ומה שנשאר לו זה לחכות למוות. פעם, גם אני חשבתי כך. ואתם יודעים למה? כי זה מה שראיתי - הדוגמה שקיבלתי מהסובבים, מהמשפחה - אנשים שיוצאים לפנסיה, לא מוצאים כבר מה לעשות בחיים, לא מציבים מטרות ומהר מאו פשוט נובלים. כי פעם המטרה שלהם הייתה ללכת לעבודה ולפרנס, עכשיו כבר אין להם מטרות וחלומות והם מאמינים שכבר "זקנים" כדי לחלום או להגשים חלומות.

אברהם נתן לי דוגמה אחרת לגמרי - מה שהכניס חוסר ודעות לגבי האמונה הקודמת שלי - ראיתי אדם בן 78 (היום הוא בן 81) שמלא מרץ ואנרגיה, מחייך, מנגן כמעט על כל כלי נגינה, אדם שחי את החלומות שלו, יוזם דברים, יוצר דברים, אדם שמתנהג כמו צעיר בן 20, אדם עם נפש צעירה שהגיל הוא רק מספר. היום, הוא גם נרשם ללימודי אנגלית כי תמיד רצה לשפר אנגלית ועכשיו הוא עושה את זה בגדול.

פתאום ראיתי עולם אחר, שלחלומות אין גיל, חלומות הם אלו שמאריכים את החיים, כשאנחנו מונעים לקראת ההגשמה שלהם, חלומות הם אלו שנותנים לנו כוח, אנרגיה, רצון לחיות, לשאוף.

אני יודעת ומאמינה שאם אדם אחד יכול, כל אחד יכול! מה כן חשוב כדי שזה יקרה? אמונה - שזה אפשרי עבור כל אחד, גישה נכונה לחיים, מיינדסט נכון, הבנה שגיל זה רק מספר אלא אם כן החלטנו שאם הגענו לגיל 50, אנחנו כבר זקנים. העיקר זה הנפש הצעירה וחלומות עוזרים לנו להפוך את הנפש לצעירה.

אז אם יש לכם חלומות, אל תוותרו עליהם, במיוחד אם התירוץ הוא גיל. לא סתם אמרתי - התירוץ, כי גיל מבחינתי זה רק תירוץ מצוין. תלכו אחרי החלומות שלכם, תגשימו אותם.

ישמנו משפט שאני מאוד אוהבת - בית קברות זה המקום העשיר ביותר שיש - שוכבים שם אנשים שלעולם לציירו את הציורים שרצו לצייר, שרו שירים שרצו לשיר, יצרו דברים שרצו ליצור. וזה כל כך נכון! תוציאו את החלומות שלכם,אל תשמרו אותם כי בסופו של דבר כולנו נגיע לאותו היעד. מה שחשוב זה לחיות חיי תשוקה, הגשמה, משמעות, מימוש וצמיחה.

אשמח לשמוע דעתכם על המאמר ואשמח מאוד אם תשתפו מה קיבלתם

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-self-fulfillment

לקבלת הספרון האלקטרוני "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמית שלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, אתה מוזמן להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומיד הוא יישלח אליך

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15989 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151001 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151343 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151052 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151020 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141251 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142226 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191982 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191902 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173084 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172572 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172674 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172548 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica