חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אתם עושים בחיים את מה שאתם רוצים לעשות?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי22/08/2012772 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

"אדם הוא סיפור הצלחה אם הוא קם בבוקר והולך לישון בלילה, ובין קימה לשינה הוא עושה

רק את מה שהוא רוצה לעשות" - בוב דילן

כמה אנשים עושים באמת את מה שהם רוצים ואוהבים לעשות? כמה אנשים קמים בבוקר עם חיוך, מלאי מרץ ואנרגיה להתחיל את היום החדש? כמה אנשים באמת נהנים מהעשייה היום יומית שלהם ומרגישים אושר וסיפוק פנימי?

מעטים הם אלו שנהנים מהעשייה היום יומית וחיים את החיים שלהם כפי שהיו רוצים. מרבית האנשים חיים ברוטינה מאוד מונוטונית ומשעממת שמישהו קבע לפני הרבה דורות - גן, בית ספר, צבא, לימודים אקדמאיים, ולצאת לעבודה "מסודרת", לפי המקצוע, שלרוב גם זה לא קורה, ולעבוד עד הפנסיה.

אנשים אלו אף פעם א עוצרים ושואלים את עצמם - רגע, למה אני עושה את מה שאני עושה? האם זה מוביל אותי לחיים שאני רוצה לחיות? האם אני עושה בחיים באמת את מה שאני רוצה ,דבר שנותן לי להרגיש אושר וסיפוק פנימי?

החיים האמיתיים הם הם כאשר אנחנו קמים בבוקר כמו אז, כשהיינו תינוקות, מוכנים לקרוע את העולם, מתרגשים כל יום מחדש, אוהבים את מה שאנחנו עושים. אומרים שמי שאוהב את מה שהוא עושה בחיים ונהנה מהעשייה, לא עובד אפילו דקה אחת וזה נכון! זה כל כך נכון!

גם אני הייתי שייכת לאותה הרוטינה המונוטונית, למדתי מקצוע שלא אני בחרתי, אלא המליצו לי לעשות, עבדתי במגוון עבודות שבאף מקום לא הרגשתי סיפוק פנימי, באף מקום לא הרגשתי שאני עושה את מה שאני באמת רוצה.

תמיד אהבתי לשיר, לרקוד, לעזור לאנשים.

הדברים התחילו להשתנות כשקיבלתי החלטה אחת מאוד חשובה ולא פשוטה, מפחידה בהתחלה אבל החלטה זו פתחה לי עשרות דלתות, דלתות של הצלחה, הגשמה, אושר וסיפוק.

ההחלטה הייתה - להיות אני, שונה, לא ללכת לפי הרוב, לעשות את מה שאני רוצה ואוהבת ולא מה שמצפים ורוצים ממני שאעשה.

מאז אותה ההחלטה הקמתי עסק מתחום הריקוד שמעלה חיוך על הפנים של מאות אנשים מדי יום, חזרתי לשירה ובחרתי להיות מורה דרך להגשמה עצמית, לעזור להמונים בארץ ובעולם להיות סיפור הצלחה, לעשות את מה שהם אוהבים, להתחבר לפנימיות שלהם ולממש את עצמם. אני מאמינה שאם אני הצלחתי, כל אחד יכול.

כדי להתחיל לממש את החזון הגדול שלי, לפני קצת יותר מחודשיים התחלתי לעבוד על הפרויקט החדש שלי.

האתר החדש- פריצת דרך להגשמה עצמית עם דיאנה בן צבי כבר באוויר!!!

http://www.DianaBenZvi.com

מזמינה את כולם להיכנס לאתר, להתרשם, להגיד מה דעתכם וגם להירשם כדי לקבל מתנה מיוחדת שיצרתי במיוחד בשבילכם, מתנה עם הרבה ערך ומשמעות - ספרון אלקטרוני מיוחד "2 צעדים ראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה עצמית שלך".

מעבר לדוח תקבלו באתר טיפים, סרטוני השראה בליווי שירים שאני מבצעה, סרטוני השראה והצלחה בליווי קטעי ריקוד, מאמרים בעלי ערך רב, המלצות ועוד הרבה דברים שיעזרו לכם לפרוץ ולצאת לדרך ההגשמה העצמית, לעשות את מה שאתם רוצים ואוהבים לשעות בחיים, ולהיות האדם שאתם רוצים להיות.

על מה האתר, למי הוא מיועד, מה מקבלים עוד אני מספרת גם בסרטון הבא, של 3 דקות וקצת. מוזמנים לצפות ולהגיב.

http://www.youtube.com/watch?v=KI71eZ_p1xs

שיהיה יום מקסים. אשמח לשמוע דעתכם, היא חשובה. אז תשאירו תגובה, תעשו לייק.

ותודה :)

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15989 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151001 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151343 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151052 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151020 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141251 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142226 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191982 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191902 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173084 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172572 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172674 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172548 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica