חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצלחה שווה זעה

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי26/08/2012598 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הרבה פעמים אנחנו שומעים או רואים אדם מצליח וחושבים שהוא הגיע להצלחה בין לילה, מאמינים שאולי היה לו מזל או קשרים נכונים שהביאו אותו להצלחה שלו. בתוך כל המחשבות הללו, אנחנו מפספסים נקודה חשובה -  את העבודה הקשה שהוא עשה כדי להגיע להצלחה, כל האתגרים, כישלונות וירידות שעבר בחיים לפני שהשיג את מה שהוא רצה להשיג.

אנשים אלו לא הפכו להיות מצליחים ובעלי חשיבות תוך כמה ימים, הרוב עברו דרך ארוכה ולא פשוטה עד שהגיעו להצלחה הרצויה.

במאמר זה אני רוצה לגעת בשאלה - מהי הצלחה ומה משמעות ההצלה ולמה הצלחה בכלל שווה זעה. כולנו רוצים להצליח וכולנו רוצים שהדרך למטרה שלנו תהיה קלה. אבל, ישנו משפט שאומר - אם אתה נמצא בדרך למטרה שלך והדרך היא קלה, סימן שאתה בירידה ולא בעלייה וזה מאוד מדויק.

תיכף אני אסביר למה הכוונה - האם יצא לך לשמוע סיפורים על כוכבים שמגיעים להצלחה מסחררת בין לילה, מחזיקים מעמד זמן מה ופתאום מתחילים להידרדר? למה זה קורה?

ראשית, כל הצלחה מתחילה מהגדרה - מהי הצלחה עבורי? איך אדע שהגעתי למה ששאפתי להגיע. אם אני לא מגדירה זאת בצורה מדויקת, לעולם לא אוכל לדעת אם הצלחתי או לא. דבר שני, עלי להבין מה משמעות של אותה ההצלחה עבורי בחיים,

זה בדיוק הדבר שכוכבים אלו לא מגדירים לעצמם - הם אולי יודעים מה תהיה ההצלחה שלהם אבל אינם יודעים מה משמעות ההצלחה עבורם. לכן, כשהם מגיעים לנקודה עליונה בצורה כה מהירה, הם לא יודעים מה הם רוצים לעשות בה, מרגישים מבולבלים ואז נמשכים לסמים, נכנסים לבעיות עד שהם הופכים להיות כוכבים נופלים.

הצלחה שווה זעה - המשמעות של ההצלחה זה לא להשיג את התוצאה הרצויה אלא האדם שאנחנו הופכים להיות, כל הכישורים ויכולות שאנחנו מפתחים כתוצאה מכל המכשולים וירידות בדרך, הראיה והחשיבה שמתפתחת אצלנו, האומץ ויכולת אמון בעצמנו, ביטחון עצמי ואמונה בדרך שלנו שנגיע לשם, כל הקשרים שאנחנו יוצרים, אנשים שמכירים, טעויות שאנחנו עושים ולומדים מהם.

משמעות ההצלחה היא ללמוד על עצמנו, להשכיר את עצמנו, לצמוח ולהתפתח ברמה אישית, רוחנית, מקצועית. זו הסיבה שמעטים מצליחים למרות שאין אדם שלא רוצה להצליח בחיים. אנשים מצליחים אינם מפחדים מאתגרים, מאמינים באמונה שלמה בדרך שלהם, יודעים שהחיים נותנים את השיעורים וניסיונות בדרך כדי לבחור אותנו, עד כמה אנחנו מחויבים להצלחה שלנו.

מטרת החיים היא לגדול, להתפתח ולצמוח, אז מי שבאמת מוכן להצליח ומבין את המשמעות של ההצלחה, גם מגיע לשם, אלו בדיוק האנשים שמצליחים שאנחנו שומעים עליהם ומאמינים שיש להם מזל.

הרוב רוצים להצליח אבל חוזרים חזרה עם כל אתגר קטן. או הכוכבים הללו שעולים כמו טיל למעלה, מגיעים להצלחה שלהם אבל היא כל כך קלה, בלי אתגרים ומכשולים בדרך, בלי שיעורים שהם למדו, שהם לא מבינים מה משמעות ההצלחה שלהם, מה עושים הלאה ופשוט נופלים בחזרה.

ההצלחה שווה זעה וזה טוב, זה מצוין. אם זה היה קל מאוד להצליח, גם לא היה שווה להצליח. לא היינו מפתחים שום יכולות וכישורים בדרך בתור בני אדם, לא היינו צוברים מה שנקרא "ניסיון חיים", לא היינו לומדים משיעורים שהחיים נותנים לנו.

אז אל תוותרו, אם אתם באמת רוצים להצליח ולחיות את החיים שלכם, תעיזו, תיקחו את הדרך להצלחה כאתגר הכי מרגש שאתם יכולים לקחת על עצמכם, וככל שהדרך תהיה מאתגרת ולא פשוטה, כך תהיה יותר גדולה ושווה ההצלחה.

אם אהבתם את המאמר, אשמח לשמוע דעתכם, מה למדתם, מה קיבלתם, אשמח אם תשתפו אותי.

דיאנה בן צבי מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים. הניסוח הוא בלשון זכר אך פונה לשני המינים כאחד!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151130 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151082 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141346 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142499 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20883 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192192 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192229 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173373 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica