חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה חזון ולמה חשוב שיהיה לנו חזון בחיים?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי01/09/2012800 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא מעט פעמים שמעתי את המילה - חזון, מאז שנחשפתי בפעם הראשונה לעולם של התפתחות והעצמה אישית אבל לקח לי זמן כדי להבין מה זה חזון ולמה זה חשוב שיהיה לנו חזון.

חזון זה מטרת החיים, חזון זוהי התמונה המנצחת שאליה אנחנו רוצים להגיע. אפשר להגדיר את החזון גם כסוג של מגדל אור שמוביל אותנו בחיים.

חזון זה חלום שמתורגם לאיזשהו מצפן שמעצים אותנו, נותן לנו כיוון, מכוון אותנו.

חזון זה שמשהו גדול מאוד, חזון זו מטרה מאוד גדולה שמורכבת ממטרות קטנות בדרך, חזון זה משהו מרגש שגורם לנו לקום כל בוקר עם חיוך, שמחת חיים, מוטיבציה ואנרגיה, דוחף אותנו קדימה גם כשהזמנים לא קלים.

למה חשוב שיהיה לנו חזון?

חזון נותן משמעות לחיים שלנו, כשיש לנו חזון, אנחנו חושבים, חולמים ורואים את החיים שאותם אנחנו רוצים לחיות. ללא חזון, ללא תמונה מנצחת, ללא מטרה גדולה שנותנת משמעות לחיים, אנחנו נעים לכיוון לא ברור, לא מוגדר, אין משהו שמוביל ונותן לנו, אין משהו שמרגש אותנו, מניע אותנו קדימה, אין משהו שהופך את החיים שלנו לבעלי משמעות עם רצון עז להמשיך הלאה גם כשלא קל, אין צמיחה והתפתחות אישית, רוחנית, רגשית.

חזון גדול ומרגש נותן לנו כוח להתמודד עם האתגרים שהחיים נותנים לנו מבלי להרים ידיים ולוותר כי יש משהו גדול שמוביל אותנו. אני רוצה לתת דוגמה קטנה - החיים שלנו הם מלאי עליות וירידות, אפשר להשוות את החיים לנהר. לפעמים הנהר הוא שקט וקל לחצות אותו, אבל לפעמים הוא סוער ורועש, אז נהיה קשה לעבור. כנ"ל גם בחיים. מה שמוביל אותנו להתגבר על כל הקשיים ולהמשיך הלאה זה החזון.

ככל שהחזון שלנו יהיה גדול ומרגש יותר, כך גם יהיה לנו יותר קל להתגבר על כל מכשול, כל קושי שנפגוש בדרך.

החזון נותן משמעות לחיים. הרי לא באנו סתם לעולם כדי לעבור את הרוטינה של החיים - ללמוד, לעבוד, להביא ילדים ולמות. אלו לא חיים. באנו כדי להגשים את עצמנו, לחיות את החיים עם חזון, לחיות את החיים כפי שאנחנו רוצים לחיות אותם.

אבל כמובן זה לא מספיק אם יהיה לנו חזון. אם לא נפעל ולא נעשה פעולות, נהיה סה"כ חוזים ולא משהו אחר, והחזון יישאר חזון. חזון ללא פעולה זה סתם חלום ריק. הרבה אנשים חולמים אבל אף פעם לא מתעוררים מהחלום.

חזון זה תוצאה של חלומות שמלווים על ידי הפעולה!


חשוב שנעשה כל יום צעד שמקרב אותנו לתמונה המנצחת שלנו, לחזון שלנו. שוב אדגיש - ככל שהחזון שלנו הוא מרגש יותר, כך יהיה לנו קל יותר לעשות פעולות.

אך ישנם עוד כמה נקודות חיוניות ביותר כדי שהחזון שלנו יתממש:

- למה אני רוצה להגיע לתמונה המנצחת שלי?

- אמונה בלתי ניתנת לערעור.

לא מספיק שיהיה לנו חזון, אנחנו חייבים לדעת למה אנחנו רוצים להגיע לשם, למה אנחנו כל כך שואפים לכך.

זוהי נקודת חיונית ביותר, הגדרת הלמה.

דבר נוסף, על מנת להתמודד עם כל האתגרים שבדרך, חשוב שתהיה לנו אמונה חזקה בחזון שלנו, בעצמנו, ביכולת שלנו להשיג אליו אנחנו שואפים.

איך מגדירים חזון? מה המטרה הגדולה של החזון עצמו?

מהן הנקודות החשובות שצריך לדעת על חזון? איך בונים לוח חזון?

על כל השאלות האלה אני הולכת לענות בהרצאה אינטרנטית שאותה אקיים ביום רביעי הקרוב, 05.09, בשעה 20:00 בערב. ההרצאה בחינם לגמרי אבל דורשת רישום- שם ומייל כדי לשריין מקום.

כדאי לכם להירשם בקישור הבא:

http://www.dianabenzvi.com/webinar-registration

מוזמנים גם לשתף את המאמר לחברים, מכרים, אנשים קרובים שלכם.

ואסיים אם המילים הבאות:


Vision without action is merely a dream,
Action without vision just passes the time
Vision and action can change the future and the world

שיהיה לך יום מקסים!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151130 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151082 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141346 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142499 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20883 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192192 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192229 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173373 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica