חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

6 סודות של האנשים העשירים

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי11/09/2012652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם שאלתם את עצמכם אי פעם למה ישנם אנשים מסוימים שהם עשירים כאשר האחרים נשארים עניים, לא משנה מה הם עושים בחיים?

התשובה לכך מאוד פשוטה: כי אנשים עשירים חושבים אחרת!!!

לאנשים עשירים יש להם דפוסי חשיבה של המיליונרים. הצורה שבה הם חושבים מבדילה אותם מכל שאר האנשים.

הכל מתחיל מדפוסי החשיבה!

ה

אני רוצה לתת לכם שישה סודות של המיליונרים, של דפוסי החשיבה שלהם:

1.      מיליונרים לוקחים  אחריות מלאה על הדברים שקוראים להם בחיים -זהו אחד העקרונות החזקים והחשובים שאתם יכולים לאמץ בחיים. תפסיקו להאשיםאחרים על הבעיות שיש לכם בחיים. אתם ורק אתם אחראים על החיים שלכם, אתםיכולים לעשות ולהשיג כל דבר שרק תרצו בחיים ובגדול, ברגע שתתחילו ליישם אתהעיקרון הזה של לקיחת אחריות.

2.      מיליונרים מתמקדים במחשבות חיוביות וכך הם מושכים אליהם אנשיםנכונים ודברים שהם רוצים. כאשר אתם מתמקדים במחשבות חיוביות ולא בשליליות,אתם משדרים כלפי חוץ ויברציות מאוד חזקות ויוצרים מצבים רגשיים מיוחדיםשמושכים אליכם את הדברים שאתם רוצים. למעשה, מה שמתחיל לעבוד כאן זה חוק המשיכה. חוק המשיכה אומר שעל מה שאתם שמים דגש ומיקוד, זה מה שאתם מושכים אליכם.

אז תתמקדו במה שאתם רוצים בחיים וזה מה שתקבלו בסופו של דבר!

3.      מיליונרים יודעים שהעושר האמיתי מגיע כשנותנים ערך אמיתי! הרצון שלכם להגיע לעושר אישי צריך לבוא דרך המיקוד שלכם בנתינת ערך לאחרים ולא דרך מיקוד על הכסף עצמו. אם אתם עובדים רק בשביל להרוויח כסף ולהתפרנס, לעולם לא תתעשרו.

אתם לא יכולים להתעשר אם תעשו משהו שאתם שונאים או לא אוהבים לעשות. אתםיכולים להגיע להצלחה ועושר אמיתיים רק כשאתם עושים את מה שאתם באמת אוהביםלעשות.

כשאתם עושים מה שאתם באמת אוהבים לעשות ומעבירים ערך לאנשים, זהמה שימשוך אליכם את העושר האמיתי, כסף יתחיל לזרום אליהם בצורה אוטומטית.

4.      מיליונרים הם מנהיגים!  זה בסדר גמור להיות מובל לזמן מה, אבלעל מנת להגיע להצלחה אמיתית אתם חייבים להפוך למנהיגים, לדעת להוביל אתעצמכם ולשרטט מפת חיים משלכם, במקום שמישהו אחר יקבע עבורכם.

כל אדם יש לו את  הכישורים ואת הכישרונות שייחודיים ומיוחדים לו. כשאתםלומדים להוביל את עצמכם, להיות המנהיגים של עצמכם, לפתח את הכישוריםשאלוהים נתן לכם במתנה, אתם הופכים להיות האנשים שחיים לפי המפה שלכם וכך גם נותנים את התרומה הייחודית שיש בכל אחד ואחד מכם.

5.      מיליונרים לומדים לאהוב קודם כל את עצמם. במילה לאהוב הכוונה היא להאמין בכך שיש לכם את הזכות להיות מאושרים, נאהבים, ולצפות למיטב מהחיים, שמגיע לכם את הטוב ואת כל השפע שבעולם!זוהי הדרך היחידה שאתם תוכלו לאהוב את עצמכם ואת האחרים מכיוון כאשר אתםאוהבים את עצמכם ונהנים מהטוב שיש ביקום ובעולם, אתם מסוגלים לתת ולהעניקאהבה גם לאחרים.

6.      המיליונרים לעולם לא מקנאים באחרים! אתם צריכים להיות מאושריםולקבל בלב שמח מההצלחה של האנשים האחרים ולשאוף להצלחה ואושר שלכם. כשאתםנהנים מהאושר והצלחה של האחרים, כל הערוצים שביקום פועלים עבורכם כדי להביאהצלחה ואושר גם לחייכם.

נתתי לכם 6 סודות של האנשים העשירים - דפוסי חשיבה של המיליונרים.

תתחילו להפנים וליישם אותם כבר עכשיו! אין זמן אחר מלבד עכשיו!

תעשו שינוי בחייהם, תתחילו לחשוב באופן חיובי, תיצרו דפוסי חשיבה נכוניםותראו איזה דברים נפלאים יקרו בחייהם - אושר, עושר ושפע יזרמו אליכם בשפע!

שיהיה חג פסח שמח

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית


http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-self-fulfillment

לקבלתהדוח "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמיתשלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, אתה מוזמן להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומידהוא יישלח אליך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151130 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151082 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141346 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142499 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20883 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192192 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192229 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173373 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica