חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין תאונות עבודה – כדי לקבל את המגיע לכם

מאת: daronetדיני עבודה14/09/20121283 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עברתם תאונה בזמן העבודה? בדרך או בחזרה ממנה? גם שכירים וגם עצמאיים יכולים למצוא את עצמם בסיטואציות שונות תוך כדי עבודתם (או בהתניידות ממנה ואליה) ולהיפגע בעוצמות שונות. פגיעות אלה מוגדרות כתאונות עבודה אשר מחייבות את מתן הפיצוי המתאים מהביטוח הלאומי, חברת הביטוח שלכם והמבטחת של המעסיקים. עורך דין תאונות עבודה יעזור לכם להשיג את מקסימום הפיצויים שמגיעים לכם, אותם לא תקבלו כלל ללא ההוכחות המתאימות והידע המשפטי המתאים.

מהי תאונת עבודה?

כל היפגעות בזמן העבודה, בדרך או בחזרה ממנה עשויה להיחשב כתאונה הטומנת בחובה פיצויים לא קטנים. עורך דין תאונות עבודה חייב להוכיח את הקשר הסיבתי הברור בין הנזק לבין התאונה עצמה כאשר נקודת ההנחה היא שכל מקום העבודה, ולו הבטוח ביותר, עשוי להוות מוקד להיפגעות עובדים.

תאונת עבודה יכולה להסתיים בפגיעות קלות המחייבות מספר ימי מחלה בלבד ועד לפגיעות החמורות ביותר כגון כוויות נרחבות, נכויות, אובדן כושר עבודה ואף במוות. גם אם מדובר ב- "רק מספר ימי מחלה", עדיין ייתכן כי אתם זכאים לקבל הפיצוי המתאים. לתאונת העבודה לכשעצמה יש ביטוי מיידי והוא נזק מוחשי אך ישנם נזקים עתידיים אשר גם הם עשויים להיות כלולים בסכום הפיצויים שישיג עבורכם עורך הדין שלכם כגון בעיות נפשיות, הידרדרות גופנית, בי-לטרליות (פגיעה ברגל אחת שמביאה לעומס ופגיעה ברגל השנייה בעתיד לדוגמא) וכו'. עורך דין תאונות עבודה מטפל בכל דרגות החומרה של תאונות העבודה.

יש לציין כי המונח "מחלות מקצוע" שונה במהותו מהמונח "תאונות עבודה" שכן בתאונות מדובר על מאורע בודד וממוקד בעוד במחלות קשה מאוד להוכיח את הקשר בין הנזק למקום העבודה. עורך דין תאונות עבודה מסוגל לנהל עבורכם גם את המערכה הזאת כנגד חברות הביטוח (כולל הביטוח הלאומי) כאשר התפתחה אצלכם מחלה העשויה להיות קשורה לאופי עיסוקכם במקצוע, כעצמאיים ושכירים כאחד.

עורך דין תאונות עבודה – לא לצאת לקרב בלעדיו

תאונות עבודה יכולות להיות פעמים רבות בלתי נמנעות וזאת למרות ההקפדה על כל הנהלים במקום העבודה. מאידך, תאונות אחרות עשויות להיות קשורות לרשלנות של המעסיק או אף העובד עצמו. ללא קשר מדוע התאונה התרחשה, עורך דין תאונות עבודה פועל להשגת הפיצויים המקסימאליים מחברות הביטוח על מנת שתוכלו להמשיך ולכלכל את עצמכם ומשפחותיכם בכבוד.

חושבים להתמודד לבד מול הביטוח הלאומי ונציגי חברת הביטוח של המעסיק? חשבו שנית! אתם עומדים להתמודד אל מול עורכי דין לתאונות עבודה חריפים ביותר ובעלי ניסיון ואילו הידע שלכם צר, מצומצם ולא מעודכן. אומנם כל עורך דין יכול לייצג אתכם בתביעה אך רק עורך דין תאונות עבודה הינו בעל הניסיון והשפה המקצועית המתאימה על מנת לעמוד בכבוד אל מול החומות הגדולות אשר תפקידן למנוע מכם לקבל את קבלת הפיצויים.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דרונט חברת בניית אתרים מאז 1999 כאשר בתקופה זו הקימה אתרים רבים עבור לקוחות בגדלים שונים החל מחברות קטנות ועד לחברות בינלאומיות, כולל מוסדות וארגונים מובילים בישראל.

בנוסף לשרותי בניית אתרים, מציעה החברה שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש מובילים בעולם.

ניסיון עשיר בתחום ומתודולוגיה שנבחנה לאורך שנים, עושה את ההבדל ומשפרת מעמדיהם של אתרים בתוצאות חיפוש.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת daronet

מאת: daronetייעוץ משפטי26/05/144200 צפיות
זכויות רפואיות הוא מונח שאנו נוטים לשמוע פעמים רבות, אולם לא תמיד ולא כולם באמת מבינים במה מדובר. רבים מניחים כי מדובר במצב שבו רק אנשים החולים בסוג מסוים של מחלות יכולים ליהנות מתנאים כאלה ואחרים המגיעים להם על פי חוק, אולם לא כך הוא הדבר, אלא מדובר בפיצוי כספי חד פעמי ביחד עם פיצויים ארוכי טווח וקבועים שמגיעים למי שנפצעים, נפגעים או חולים במסגרות חייהם השונות.

מאת: daronetאופניים25/02/148067 צפיות
כל מי שהתנסה פעם ברכיבה על אופני הרים מקצועיות יודע כי ההבדל בינן לבין אופניים רגילות הוא הבדל של שמיים וארץ. נכון שלפדל על הכביש זה לגמרי לא רע, אבל אין כמו רכיבת שטח מלאת אדרנלין בטבע.

מאת: daronetניקיון20/02/14779 צפיות
אנו רגילים כי הזרמת מים בברז, הדחת המים בניאגרה או כל פעולה אחרת של זרימת מים לצנרת הביוב מסתיימת בהעברתם החופשית אל מערכת הביוב הראשית והרחק מהמבנה. משאבות ביוב נכנסות לתמונה כאשר אין כך הדבר וקיים החשש הגדול, אשר לעיתים מתממש, של הצפה.

מאת: daronetבניין ואחזקה - כללי31/12/13886 צפיות
למרות שרובנו סבורים כי קבלת טופס 4 מהווה את הפרוצדורה האחרונה בטרם אכלוס המבנה, הרי שע"פ ההנחיות מדובר בתהליך "מתגלגל" אשר אליו יש להתכונן בהתאם ובאופן מסודר לאורך כל שלבי הבנייה. להלן השלבים השונים שיש לעבור בטרם מקבלים טופס 4 חתום ומאושר.

מאת: daronetהורות27/11/13902 צפיות
כל הורה מכיר את תחושת החוסר אונים אשר אנו חשים בכל הקשור לתינוק הקטן שלנו. התינוק שלנו יתחיל לדבר ולחוות דעה רק בעוד שנים אחדות וכרגע אין לנו שום דרך לדעת באופן חד משמעי מה הוא צריך באמת.

מאת: daronetניקיון24/11/13847 צפיות
פינוי אשפה בידי חברות המתמחות בכך ניתן לביצוע גם עבור מבני מגורים (אשפה ביתית) כגיבוי לשירותי העיריות, כנ"ל לגבי אירועים המופקים מתחת לכיפת השמיים ולמעשה, בכל מצב בו נוצרת פסולת גדולה ונפחית.

מאת: daronetבניין ואחזקה - כללי14/11/13849 צפיות
אחד הדברים השימושיים ביותר בעבודת הגינון הוא המפוח. מפוחים משמשים גננים, עיריות ומתחזקים של גנים בוטניים בתור מכשיר אולטימטיבי אשר עוזר לפנות פסולת גזם ועלים נושרים מהדרכים ו/או לשאוב את הפסולת ולצמצם את נפחה בצורה משמעותית

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה10/09/2061 צפיות
עובד המפוטר ממקום עבודתו זכאי לשכר של חודש כנגד כל שנת עבודה (אלא אם כן, הוסכם על שיעור גבוה יותר), בעת פיטוריו או בעת היותו מתפטר כדין מפוטר או כמוסכם בהסכם עבודה. תשלומי פיצויים מגלמים בתוכם את רכיב העמלות (בחישוב ממוצע של 12 החודשים האחרונים), ואת רכיבי השכר הקבועים, גם כאלה שלא נכנסים תחת הקטגוריה "שכר בסיס". עם זאת, פיצויים אינם משולמים עבור פרמיות, מענקים, בונוסים, החזרי הוצאות, משכורת 13 ותוספות מותנות. הכלל הבסיסי הינו (למעט במקרה של מתפטר בדין מפוטר), שעובד מפוטר בלבד, זכאי לפיצויי פיט

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18532 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17896 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16820 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161795 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162402 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162520 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica