חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם עלית על הקו הלא נכון?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי20/09/2012702 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם קרה לכם פעם בחיים שעלית לאוטובוס ואחרי זמן מה גיליתם שנסעתם בקו הלא נכון?

זה קורה להרבה אנשים לא רק באוטובוס אלא בחיים.

הם בוחרים מקצוע, משקיעים שנים רבות בלימודים, ובונים תוכניות, מנסים למצוא עבודה אחת, שנייה, שלישית עד שמגלים שהם פשוט עלו על קו הלא נכון - הבחירה שלהם הייתה לא נכונה.

למה זה קורה בעצם?

זה קורה בגלל סיבה אחת מאוד חשובה והגיונית - כי אנחנו יוצאים לדרך וקובעים לעצמנו את החיים בלי להכיר את עצמנו. לאורך כל השנים מישהו מנסה להגיד לנו מה כדאי ומה צריך לעשות, מישהו מחליט עבורנו מה טוב ומה לא טוב ולפי זה אנחנו מתכננים את החיים. למעשה ההחלטות שלנו הם לא שלנו אלא של מישהו אחר.

מי לא היה בגן? מי לא היה בבית ספר? אם  לא נלך לבית ספר אז מה יחשבו עלינו? הרי ככה צריך להיות אצל כולם. האם הטיול שעשיתם לחו"ל - זה היה כי רציתם לעשות את זה או כי כולם עושים את הטיול?

ועוד דבר חשוב - האם החלטתם להיות סטודנטים באוניברסיטה או במכללה כי רציתם להיות סטודנטים או כך עושים כולם, לכן כך  צריך לעשות בשביל להתקדם בחיים ולמצוא עבודה מסודרת? האם שאלתם את עצמכם אם זה הדבר שיוביל את אתכם למימוש עצמי, יעזור לכן להפוך לאדם שאתם רוצים להיות?

הבעיה הכי גדולה של הרבה אנשים היא שהם עושים דברים לא כי הם רוצים כך וחושבים שכך זה נכון אלא הם הולכים אחרי הזרם של כולם.

האם לפני שבחרתם את המקצוע המסוים באוניברסיטה שאלתם את עצמכם מה אם זה הדבר שאתם רוצים לעשות בחיים? למה אתם רוצים להוציא את התואר ובכלל מה הסיבה שאתם רוצים את התואר? מה התוכניות לעתיד והאם המקצוע שתלמדו יעזור לכם לממש את עצמכם, להיות את האדם שאתם רוצים להיות?

או שהחלטתם ללמוד מקצוע מסוים כי זה מה שהולך, כי זה מה שההורים וההחברים המליצו, כי יש בזה עתיד ועבודה?

אתם יודעים כמה פעמים יצא לי להכיר סטודנטים שלמדו משהו שנה ואחרי החליטו שזה לא מתאים ושינו מקצוע? ואז זה הם לא בטוחים אם זה מה שהם רוצים לעשות. אני אתן לכם דוגמה שלי - גם אני הייתי סטודנטית, גם אני החלטתי ללמוד מקצוע לא כי זה משהו שאהבתי ורציתי ללמוד אלא זה היה נשמע לי מעניין, וזה מה שהמליצו לי גם. מה אני עושה עם התואר היום? כלום. שוכב בבית, באיזושהי מגירה.

לקח לי זמן להבין שרק אני יודעת מהו הדבר שיוביל אותי למימוש עצמי ואף אחד לא יכול להמליץ עליו ולומר לי מה כדאי לי לעשות בחיים.

חברים יקרים, מה שאני רוצה להגיד זה שלכל אחד מאיתנו יש פוטנציאל, כישורים, ידע, כל אחד מאיתנו יכול להצליח בתחום ודבר שהוא הכי אוהב לעשות. אבל הבעיה היא שרוב האנשים מחליטים לממש את עצמם בלי להכיר את עצמם קודם כל, בלי לדעת מהו הפוטנציאל שלהם, בלי להגדיר מה בדיוק הם רוצים לעשות ורק אז לקבל את ההחלטה שלהם.

כדי לממש את עצמכם, אתם צריכים להיות אתם. אל תלכו לפי הזרם של כולם. אם כולם עושים אותו הדבר, זה לא אומר שזוהי הדרך הנכונה. בהחלט לא.

מהו הצעד הראשון?

תקבעו פגישה עם עצמכם ותעשו היכרות טובה. רק אז תצאו לדרך ותקבעו תוכנניות. אז בטוח תעלו על הקו הנכון שייקח אתכם ישראל היעד.

אם אהבתם את המאמר אשמח לשמוע תגובות, הערות.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151130 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151082 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141346 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142499 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20883 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192192 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192229 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173373 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica