חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי20/09/2012790 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד המשפטים שמובילים אותי בחיים הוא – הכל אפשרי כי הכל אפשרי. לפעמים גם הדברים שנראים לנו בלתי אפשריים ניתן להפוך אותם לאפשרי.

אז מה הופך את הדבר הבלתי אפשרי לאפשרי?

הכל מתחיל מחלום, חלום שאנחנו מאמינים בו, חלום שאנחנו שואפים לקראתו ורוצים להגשים אותו. אדם שיש לו חלום אמיתי, מרגש וגדול, אדם שמאמין בעצמו שהוא יכול להגשים אותו ולהפוך אותו למוחשי, אדם שמתמיד בדרך ואינו מוותר, בסוף הופך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

ישנם לא מעט דוגמאות של אנשים שהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי – אחים רייט שהמציאו את המטוס, תומס אדיסון שהמציא את הנורה החשמלית, מייקל ג'ורדן ועדו ועוד

במאמר זה אני רוצה לשתף אותך בסיפור מאוד מרגש ומצמרר של בחור אתיופי בשם בזה.

בזה נולד באתיופיה, הוא נולד עיוור מלידה. כשאבא שלו שמע שיש לו ילד עיוור, הוא מיד זרק את המשפחה שלו וברח. בזה עלה לארץ יחד עם אמא שלו כשהוא היה עוד ילד. מה שהכי ריגש אותי בסיפור של בזה שעד גיל 10 הוא לא ידע שהוא עיוור, במשפחה שלו לא דיברו על כך והוא חשב שכולם רואים חושך עד שיום אחד הוא הבין שיש מילה כזו – אור.  לאט לאט הוא התחיל להתרגל לרעיון שהוא לא רואה אור.

בזה למד בבית ספר מיוחד לעברים ולאחר לימודי תיכון סיים טכנאות קול בזה הוא עסק. לבזה היה חלום. הוא חלם לרוץ אבל לא סתם לרוץ אלא לרוץ במרתון. דרך עמותת אתגרים הוא קיבל מאמן ריצה מקצועי בשם עופר בן דורשסיפור שלו מרגש לא פחות. עליו אנחנו נדבר באחד המאמרים הבאים.

אז איך בזה היה יכול לרוץ כשהוא לא רואה? כאן עופר שיחק תפקיד מאוד חשוב. הוא היה רץ עם בזה כשאר שניהם קשורים במותן אן בפרק יד. כמובן שזה דרש המון תרגולים, כמובן שזה לא היה פשוט אבל בזה לא ויתר וגם עופר לא. בזה האמין בעצמו, בחלום שלו, והמשיך ללכת לקראתו.

גם עופר האמין בבזה ולמרות הדרך הארוכה והמאתגרת, בזה הגשים את החלום שלו.

באפריל  2007 התמודד בזה במרתון רוטרדאם. בשל תנאי מזג אוויר קשים פרשו רבים מקרב משתתפי המרתון. בזה סיים את המרוץ במקום הראשון, ב-3:22 שעות, 4 דקות יותר מהמינימום האולימפי.

באוקטובר 2007 השתתף בזה נבבה במרתון אמסטרדם הוא הגיע ראשון בין הרצים העיוורים ואף השיג את המינימום האולימפי לאולימפיאדת בייג'ינג כשחצה את קו הסיום לאחר 3 שעות ו-15 דקות, 5 דקות מהר מהמינימום. עם בזה רצו עופר בן דור – המאמן המקצועי שלו  ובנו גיא בן דור.

כך בזה הפך את הבלתי אפשרי לאפשרי, הוא הגשים את החלום שלו. אבל היה לו עוד חלום – להגיע לאוורסט. במצב שלו להגיע לאוורסט, לעלות בגובה של 8848 מטר – זה לא דבר פשוט ומובן מאליו. אבל בזה עשה את זה, הוא הגיע לאוורסט והגשים את החלום שלו ושוב בעזרת עופר בן דור ובנו גיא.

בזה היה עיוור. הוא הפך את הבלתי אפשרי לאפשרי בעזרת החלום שלו, האמונה שלו בחלום ובעזרת נחישות והתמדה. נכון, הוא לא היה לבד. וכאן כל היופי. כשיש לנו חלום, כשאנחנו מאמינים בעצמנו ומאמינים בחלום שלנו, כאילו כל היקום נמצא איתנו כדי לעזור לנו. יהיה אנשים שנפוש בדרך, אנשים שיעזרו לנו להגשים את החלום שלנו, אנשים שיחזקו את האמונה שלנו ויהיו שם כדי לתמוך בנו.

אז אם יש לך חלום, והוא נראה לך בלתי אפשרי, תחשוב על הסיפור של בזה – לרוץ במרתון ולעלות לאוורסט במצב שלו כשהוא לא רואה – זה אינו דבר מובן מאליו. אם הוא הפך את הבלתי אפשרי לאפשרי, גם אתה יכול!

תאמין בעצמך, תאמין בחלום שלך, אל תוותר ותראה שנפלאות דרכי היקום – לעולם לא תדע את מי תפגוש שיעזור לך להפוך את החלום שלך לאפשרי.

 

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד שיילחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151062 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151059 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151398 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151130 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151082 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141346 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142499 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20883 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192192 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192229 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173373 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica