חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להאמין או להגיד תודה בכל מקרה

מאת: דניאל seoאימון לאיכות חיים08/10/2012662 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא בטוח, מצד שני, מה שבטוח אולי. לפני כמה ימים, יצא לי לשמוע את אחד הביטויים הכי מעניינים ששמעתי בהרבה שנים האחרונות, "הכול נכון, השאלה היא במה אתה מאמין באמת?"

אני מניח שהכוונה היא כאן על כך שכל דבר יכול להיות אמיתי, זה רק עניין של אמונה אמיתית וכנה. לאחרונה אני מוצאית שאני מתקשה יותר ויותר להיות לבד עם עצמי וכל הזמן צריכה עוד אנשים שיהיו בסביבתי, אחרת אני מגישה חסרת כוחות ומשועממת.

לא שזה כל כך נורא, אין לי בעיה בכלל להיות לבד, זה בסדר גמור מבחינתי, אבל זה לא נראה לי תקין בכלל, הרי לא הגיוני שתהיה בחורה שלא מסוגלת לבלות מעט זמן עם עצמה זה הזוי לחלוטין. כך לפחות נראה לי.

לפחות עכשיו אני מוציאה את זה החוצה מתוכי ויש עוד אנשים שיקראו את זה ואולי יביעו את דעתם כך שאני אדע להשתפר ואולי ללמוד דברים חדשים מתוך זה. אני רוצה לנצל את הבמה המכובדת הזו, כדי לשחרר את הבעיה הזו ואולי להגיד תודה רבה לכמה אנשים חשובים בחיים שלי.

שמעתי כבר בעבר שזה עוזר מאוד שאומרים תודה לכל האנשים שמגיע להם לדעת את זה,  זה אמור להיות משחרר מאוד.

אז כנראה שקודם כל אני רוצה להגיד תודה לבורא העולם, אני מאוד כועסת עליו לפעמים, אבל האמת היא שאני יודעת עמוק בפנים שהוא לא באמת עשה לי משהו רע, אלא המטרה היחידה שלו הייתה להכין אותי כנראה לדברים שאני אמורה לעשות בחיים שלי, אני רק מקווה שהוא מכין אותי לדברים גדולים וחיוביים. זה האמונה שלי, אז הנה התודה שלי לך על הכול.

אני רוצה להודות למטפלת המדהימה שלי יעל, וגם לעוזרת שלה אביטל על כל הדברים שהן עושות בשבילי במטרה לעזור לי להגיע לדברים שאני רוצה להשיג, אני חייבת לכן תודה ענקית והנה אני רוצה להביע אותה כן ועכשיו. כמובן שאני מודה גם לאלוהים על כך ששלח לי אתכן, אבל אחרי שכבר שלח, אני מודה לכן.\

אני רוצה להודות לאלוהים שנתן לי אומץ גדול, אני לא תמיד חושב שאני אמיץ, אבל היום במיוחד אני מרגיש כאילו אין שום דבר שיכול באמת לעצור אותי בעולם הזה, אני יודע שברגע שאני אסגר עם עצמי על הדברים שאני רוצה להשיג, לא יהיה אף אחד בעולם שיוכל למנוע ממני להשיג את המטרות שלי, אני רק צריכה להבין מהן בדיוק. אני מאוד מעריכה את זה שקראתן את ההשתפכות הרגשית שלי, אז תודה רבה, זה הבלוג שלי, אז אם בא לכן להציץ, אשמח מאוד.

 תגיות המאמר: אמונה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19408 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19371 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16796 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161164 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161057 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161121 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161129 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא אימון לאיכות חיים

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/191773 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים16/02/172523 צפיות
אחת הקושיות הגדולות בתורה ובדת היהודית היא שצריך להודות לשם, על כל דבר שקורה לך בין אם זה טוב או רע. כלומר הכול מגיע לאדם מהקדוש ברוך הוא וצריך להודות על זה בכל מקרה. אז המצב הזה הוא משהו שצריך להוסיף עליו שאם יש דברים מטופשים שאתה הכנסת את עצמך אליהם, אז אף אחד לא אשם לך אלא רק אתה אשם ואף אחד לא גרם לך.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161637 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161590 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: ברסלב מאיראימון לאיכות חיים16/02/162552 צפיות
אמרו חכמינו (שם) כל שהקב"ה חפץ בו, מדכאו ביסורין ! נשמע הזוי ? אם אוהבים אותי למה מכאיבים ומייסרים אותי ? פה צריך אמונה שכל זה להמתיק מעלי דינים ולהבין שזה כדי שאני יחפש דרכים חדשות ויפשפש במעשי וכדי שאני ישתנה לטובה, וכדי שאני יבוא נקי מעוון לחיי עולם הבא - הרי שילמתי עליהם כפרת עוונות בייסורים שסבלתי פה בעולם הזה תמשיכו לקרוא תראו מאמרי חז"ל נפלאים ומחזקים לקבל את הייסורים באהבה לחחים טובים ומאושרים).

קשה להצליח, קל להצליח, להצליח להיכשל, מה רע בלהצליח, להצליח בקושי, מה טוב בלא להצליח, מאמן אישי, קואצינג מומלץ: עכשיו אני רוצה לשאול את השאלה הבאה מה רע יכול לצאת לבן אדם מזה שהוא מצליח במשהו אז אני או מציג איזו מטרה, אז אני מניח שהתשובה הקלאסית תהיה שאם זה עושה לו טוב אז הוא תלוי בזה נכון? ש: יש גם את זה. אליעד: יפה אז איזה עוד היבט נגיד יש? ש: שהוא איבד את העניין. אליעד: איבד את העניין ואיזה עוד היבט יש? אז אני רוצה לתת היבט ספציפי אוקי, כשבן אדם מצליח במשהו או נגיד שיש משהו ...

איך למכור ללקוחות, דימויים של הלקוח, באיזה מילים למכור, איך לשכנע לקוחות, שיקוף של הלקוח, טעויות של אנשי מכירות, ייעוץ אישי, קואצ'ר מומלץ: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של מכירות ללקוחות ושכנוע אנשים וההיבט הוא שימוש במילים של הלקוח, בתהליך המכירה כאשר באים למכור ללקוח את המוצר את השירות את מה שלא רוצים בעצם להשתמש במילים של הלקוח ואני אסביר גם למה זה טוב וגם למה זה לא טוב ומתי לא להשתמש דווקא במילים של הלקוח. אז קודם כל בגדול צריך לזכור שתהליך של מכירה בעצם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica