חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוצרי פירסום ידידותיים לסביבה

בשנים האחרונות חלה עליה חדה במודעות לנזקים שאנו יוצרים לסביבה, והשמירה על איכות הסביבה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. ממחזור בקבוקים ונייר ועד למכוניות חשמליות, מחיסכון באנרגיה ועד לביו-דיזל - איכות הסביבה היא כבר לא מילה גסה והנושא הפך לחשוב ובוער עם עלית המודעות להתחממות הגלובאלית ולבעיות שהיא מביאה עימה. אם אתם מעוניינים להזמין מוצרי פרסום לעסק, אך חוששים מההשלכה הסביבתית החמורה של כמויות הפסולת הגדולות שהם מייצרים, הטרנד בתחום זה בשנים האחרונות הוא מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה.

מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה הם מוצרי קד"מ העשויים מחומרים ממוחזרים, חומרים הניתנים למחזור או חומרים הגורמים לנזק סביבתי מופחת. ניתן למנות מספר דוגמאות של מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה אשר הפכו ללהיט בשנים האחרונות-

  • שקיות בד- שקיות בד הן שקיות רב פעמיות אשר ניתן להשתמש בהן שימוש חוזר ובכך לחסוך שימוש בכמות גדולה של שקיות ניילון הגורמות לזיהום אוויר ניכר. שקיות כאלו החלו להיות מחולקות על ידי רשתות השיווק הגדולות והן מתאימות בהחלט לחלוקה כשי ללקוחות גם בבתי עסק אחרים. כמו-כן ניתן לראות יותר ויותר תערוכות בהן תיקי התערוכות, אותם תיקים המחולקים כמוצר פרסומי ומאפשרים לאסוף את החומר המחולק בתערוכה, עשויים גם הם מבד ומיועדים לשמש כמוצר אקולוגי גם לאחר התערוכה.
  • מוצרי פליז- מוצרי פרסום מפליז הם מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה מאחר ובד הפליז מיוצר בעיקרו מבקבוקי פלסטיק שמוחזרו. כובעי פליז, מעילי פליז, צעיפים ופריטי לבוש נוספים הפכו ללהיט בתחום מוצרי הפרסום בשנים האחרונות.
  • מוצרי נייר ממוחזר- אם אתם מעוניינים לחלק ללקוחותיכם מוצרי פרסום בדמות קוביות נייר, פלאיירים ומוצרי נייר וקרטון נוספים תוכלו להשתמש בנייר ממוחזר וכך ליצור מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה.

הלקוחות נוטים להעריך את המאמץ לשמירה על איכות הסביבה, ומיתוג כבעלי מודעות סביבתית לא יסייע רק לשמירה על איכות הסביבה אלא גם להגברת המכירות שלכם ולהעלאת המוניטין שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סתיו מוצרי פרסום

מאת: סתיו מוצרי פרסוםפרסום18/10/09867 צפיות
מאמצי השיווק של כל עסק כוללים שימוש בדרכים שונות להגברת החשיפה שלו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי. החשיפה יוצרת הזדמנות מיידית למכירה, ומעבר לכך היא מסייעת לחברה לחדור לתודעתו של הצרכן הפוטנציאלי ולהתחיל לצבור מוניטין. צבירת המוניטין איננה עניין ללקוחות בלבד- אם אנו רוצים שיכירו את המותג שלנו עלינו לחשוף אותו גם בפני חברות מתחרות ובפני שחקנים נוספים בענף שלנו ובתחום הפעילות שלנו

מאת: סתיו מוצרי פרסוםיחסי ציבור18/10/09940 צפיות
מחפשים מתנה ייחודית ללקוחות? רוצים באמת להתעלות על עצמכם הפעם? תיק למחשב נייד הוא אחת המתנות הפרקטיות ביותר, אשר תשמח כל לקוח או עובד שיקבל אותה. מחשבים ניידים כבשו את העולם בסערה בשנים האחרונות, וכיום לא ניתן למצוא כמעט אף אדם העובד בתחום המחשבים, ההדרכה, העיצוב ותחומים רבים נוספים ללא מחשב נייד צמוד.

מאת: סתיו מוצרי פרסוםפרסום18/10/091569 צפיות
בנוסף לתפקידם האופנתי הפכו צעיפים למוצר פרסומי נפוץ ביותר, ואחת העדויות החזקות לכך היא במגרשי הכדורגל, שם הצעיף מהווה פריט חובה לכל אוהד וצעיפים עם הדפסים שונים של הקבוצות הם ממוצרי הפרסום הנמכרים ביותר של כל קבוצת ספורט.

מאת: סתיו מוצרי פרסוםמיתוג18/10/091227 צפיות
בשנים האחרונות חזרה אופנת העניבות לככב במחוזותינו והיא אינה נתפסת עוד כאיום על הישירות הישראלית. ביותר ויותר כנסים ותערוכות, כמו גם במקומות עבודה רבים, העניבה הפכה לחלק מהלבוש היומיומי. אם כך לא פלא כי עניבות ממותגות, למעשה עניבה עם לוגו החברה, הפכו גם הן לנפוצות.

מאת: סתיו מוצרי פרסוםשימור לקוחות18/10/09892 צפיות
מבין כל המוצרים האפשריים לקידום מכירות, או בקיצור- קד"מ, נדמה כי עטים לפרסום הם המוצר הוותיק ביותר. מרבית העטים שנמצא על שולחנו של כל מי שבא במגע עם לקוחות במסגרת עבודתו ניתנו לו בתור מוצרי פרסום וקידום מכירות והם נושאים לוגו כזה או אחר.

מאת: סתיו מוצרי פרסוםשימור לקוחות18/10/091134 צפיות
חנוכה הוא אחד החגים היהודיים הגדולים ומתנה מספק או ממקום העבודה לרגל חג החנוכה יכולה לתת תחושת חשיבות ותשומת לב ולעשות את העבודה הרבה יותר טוב מהמתנה השגרתית של ראש השנה שכולם כבר מצפים לה.

מאת: סתיו מוצרי פרסוםשימור לקוחות18/10/09863 צפיות
מתי קיבלתם בפעם האחרונה מתנה לחורף? מתנות לחורף אינן מקובלות בתור מוצרי פרסום בישראל, בעיקר עקב העובדה שהחורף בישראל הוא קצר, זמני ולא ממש קר. זוהי בדיוק הסיבה מדוע חלוקת מתנות לחורף יכולה לתת לכם ערך מוסף גדול בעיני הלקוח- זוהי לא מתנה שהוא מצפה לה כמו מתנה לראש השנה או לפסח, אלא מתנה מפתיעה שנותנת תחושת חשיבות ותשומת לב.

מאמרים נוספים בנושא איכות הסביבה

מאת: yoni romאיכות הסביבה 14/11/19304 צפיות
מדינת ישראל מעודדת את ייצור החשמל דרך מערכות סולאריות. פתרון זה הוא פתרון ירוק, ידידותי לסביבה וזמין בבתים פרטיים ושטחים עסקיים. מערכת סולארית עסקית היא מערכת אשר נבנית על גגות בתי עסקים ובכלל זה: שטחים מסחריים, מפעלים, בנייני משרדים ודומיהם.

מאת: Roei Kalvoאיכות הסביבה 11/12/17555 צפיות
מהו פינוי נייר? איך מבצעים פינוי נייר? איזה שלבים כלולים בתהליך מיחזור נייר? למה גופי תעשייה זקוקים לשירותי פינוי נייר?

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/16798 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: קליבר 818איכות הסביבה 17/11/142088 צפיות
במקביל לשיפור מנועי בנזין, יצרניות רכב שונות מייצרות מנועים הצורכים סוגים שונים של דלק, ישנם סוגי דלק ידידותיים יותר לסביבה יותר בהשוואה לאחרים.

מאת: איוורור והנדסהאיכות הסביבה 05/11/141739 צפיות
מהו חוק אוויר נקי? חוק אוויר נקי, התשס"ח- 2008, גובש על ידי קבוצת חברי הכנסת ועמותת "אדם טבע ודין" ונכנס לתוקף ביום 1/01/2011.

מאת: בני דואניאיכות הסביבה 30/10/141719 צפיות
אחד הרעיונות הבולטים ביותר שעומדים לקבל בקרוב משנה תוקף הוא הוצאת שקיות הניילון החינמיות מהסופרמרקט הקרוב לביתכם. למעשה, כל קונה ייאלץ להגיע עם שקית רב פעמית מהבית על מנת להניח בפנים את המוצרים אותם הוא רכש, כאשר לשקיות הניילון אליהן התרגלנו עד עכשיו לא יהיה יותר שימוש, אלא אם נהיה מוכנים לשלם תמורתן.

מאת: שלומית לנגאיכות הסביבה 26/12/137668 צפיות
כיום כל משרד מחזיק לפחות מדפסת אחת. טונרים של מדפסות לייזר המושלכים לפח האשפה הם פוטנציאל לנזק סביבתי כבד. מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם בעיה סביבתית זו?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica