חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירותי תמלול שיחות

מאת: אוהד פרקשחוק ומשפט - כללי05/11/2012851 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אז מה זה בכלל תמלול?

תמלול זה למעשה להעביר קובץ מצורת שמע לפורמט כתוב. הדוגמא הכי קלה לכך היא שפעם לפני שנים, שהיה קסטות והיינו שומעים שיר ורצינו לדעת את המילים, אז היינו שומעים שורה וכותבים אותה, כל היינו עושים למעשה תמלול. נכון מאז כבר אין קסטות, והיום לכל וידאו קליפ יש גם את מילות השיר ואפילו ישנם אתרים שעשו בשבילנו את העבודה וכל האתר זה רק מילים לשירים. אז למה בעצם צריך שירות כזה שנקרא תמלול ? תמלול שיחות – זוהי דרך מקצועית לקחת שיחה מוקלטת או אפילו שיחה און ליין ולתרגם אותה למילים כתובות כמובן שבמקרים מסויימים כדאי לבצע המרת קלטות לדיוידי מה שמקל על התהליך. אז בעצם כל אחד יכול לעשות תמלול , האמת שעל פניו ככה זה נשמע אבל ממש לא קרוב אפילו. אז מה הבעיה לבצע שירותי תמלול של שיחות בעצמי, כאדם לא מקצועי ולא מיומן? פשוט לקחת הקלטה של שיחה ולעבור שורה, שורה, לשמוע, לעצור, לכתוב. בסך הכל זה לא נשמע ממש קשה. אז אני ניסיתי וזה ממש לא קל כמו שזה נשמע, קודם כל הזמן לבצע תמלול כלשהו כאדם לא מיומן ומקצועי וללא המכשור הנכון לוקח נצח! באמת שנצח!! רק לקחת שיחה של עשר דקות שהוקלטה דרך טלפון לוקח לפחות שעה לכתוב, שלא לדבר על כל מיני רעשים שמופיעים באמצע השיחה או ניתוקים קטנים שגורמים לנו לשבור את הראש שעות, ".. הוא אמר שעה? או שואה?..", ".. הוא אמר דניאל או, עמיאל, אולי בכלל נתנאל?..". בסדר נו אז נגיד שטעינו במילה או כמה מילים, בשם או כמה שמות.. נכון שזה לא ממש קריטי שאנחנו עושים תמלול שיחות לעצמנו סתם בשביל הכיף, אבל רובנו לא עושים סתם תמלול של שיחות בשביל הכיף. תמלול שיחות עושים רוב המקרים כראיה לבית משפט ואז ישנה חשיבות מאוד גדולה לכל מילה, התמלול חייב להיות מדויק. תמלול של שיחות נעשה גם בראיונות לדוגמא בראיון לעיתון, כאשר הראיון עצמו מתבצע תחת הקלטה, בסוף הראיון אותו מראיין נותן את ההקלטה לחברה שנותנת שירותי תמלול והם הופכים לו את הראיון המוקלט לפורמט כתוב. גם במקרה הזה ישנה חשיבות גדולה למילים מכיוון שטעות אחת קטנה יכולה לגרום לכך שדבריו של המרואיין ייצאו מהקשרם ואותו עיתון יעמוד לתביעה משפטית.   אז הבנו שתמלול שיחות עדיף שיעשה על ידי גורם מקצועי, מיומן ובעל מכשור חדיש, אבל איך אני אדע לבחור בין כל נותני השירותים שמוצעים בתחום ולא ליפול לבעל מקצוע שרלטן, הרי אני, כמו כל אחד, לא ממש מבין בזה, או במיכון שנדרש על מנת לבצע שירותי תמלול איכותי. כמו כל בעל מקצוע אנחנו נבדוק את הפרטים הבאים: האם יש לו אתר – בעל מקצוע מכל תחום חייב שיהיה לו אתר, אשר מפרט את כל השירותים או המוצרים שהוא נותן או מוכר. האם יש לו הצעת מחיר מסודרת ומה אותה הצעת מחיר כוללת- כאשר בעל מקצוע נותן לנו הלקוחות הצעת מחיר מסודרת זה אומר לנו שזאת לא הפעם הראשונה שהוא עושה זאת, שיש מאגר לקוחות לאותו בעל מקצוע. לקוחות ממליצים- דרך האתר אפשר לראות לא פעם תגובות של לקוחות על אותו שירות או מוצר.   מקווה שנתתי קצת מידע לגבי שירותי תמלול ועל תמלול שיחות בפרט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אוהד פרקש עורך וידאו מקצועי

מברוק ימי הולדת מפעיל ליום הולדת

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד פרקש

מאת: אוהד פרקשימי הולדת03/10/13721 צפיות
בואו נסכים שיום הולדת לילדים זה כבר לא כמו פעם, היום זה כבר הפך להיות הפקה של ממש, הרבה בחירות והחלטות שיש לקבל, על מנת להרים אירוע מושלם.

מאת: אוהד פרקשבידור ופנאי - כללי28/07/131294 צפיות
לא פעם שמענו את הקריאה הזו: "אימא תשימי לי קלטת..." אותה קריאת שעמום של הילדים שלנו איפה ניתן למצוא מגוון קלטות ילדים לצפייה ישירה?

מאת: אוהד פרקשצילום05/04/13641 צפיות
היום בתחום האירועים צילום מגנטים זאת אחת האטרקציות הכי חזקות, איך ולמה זה תפס כל כך חזק? במאמר הזה אני ארחיב על כך.

מאת: אוהד פרקשימי הולדת14/02/13983 צפיות
ליצנים זאת ההפעלה הכי ותיקה ושווה בתחום ההפעלות לימי הולדת, למה? כי מאז ומעולם ליצנים גרמו לנו לצחוק. איך נבחר את הליצן מתוך רשימה של עשרות אלפים באינטרנט? הינה כמה טיפים שימושיים.

מאת: אוהד פרקשבניין ואחזקה - כללי01/01/13596 צפיות
במאמר זה אנסה להסביר בקצרה מה זה בעצם שירותי הנדימן, מי צריך את זה, והיכן ניתן למצוא את שירותיו

מאת: אוהד פרקשצילום28/12/12715 צפיות
יום החתונה הוא היום החשוב ביותר בחייו של כל זוג, מלבד כל אותן החלטות חשובות ובחירות משמעותיות כגון: שמלה, גן או אולם, בצהרים או בערב, בופה או מנות, בחירת המנות המוגשות, די ג'יי ועוד ועוד...

מאת: אוהד פרקשצילום15/12/121115 צפיות
הנטייה בימים אלו היא צילום ותיעוד של כל אירוע מאירוע עסקי ועד אירוע משפחתי ומשמח.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20176 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/20174 צפיות
כשאתה מתמודד עם סוגיה זו, הצעד הראשון שלך הוא להכיר את תקנות פשיטת הרגל המקומיות שלך. מדינות שונות משתמשות בחוקים שונים הנוגעים לפשיטת רגל. לדוגמה, במדינות מסוימות אתה יכול להחזיק את הבית ואת המכונית שלך, אבל באחרים לא. עליכם להכיר את החוקים לפני הגשתם לפשיטת רגל.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20243 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19538 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19331 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19449 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica