חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח רפואי לרילוקיישן

מאת: הדס גורביטוח בריאות22/11/2012914 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדי שנה נשלחים עובדי ארגונים וחברות לשהייה ממושכת בחו"ל, על מנת לפקח ולתאם את הפעילות העסקית במדינת היעד. מעבר זה המכונה relocation כרוך במספר רב של סידורים טכניים הנעשים עוד בטרם נסיעה, כאשר אחד החשובים שבהם הוא הסדרת ביטוח רפואי עבור העובד ובני משפחתו.

האם באמת נחוץ לעשות ביטוח רפואי לרילוקיישן ?

בהחלט. כאשר שוהים לאורך מספר שנים בניכר מופיעות באופן טבעי בעיות בריאות, הדורשות מן האדם להסתייע בשירותים הרפואיים של מדינת מגוריו. ואולם, בארצות רבות בתבל אינך יכול פשוט לצעוד אל המרפאה או אל בית החולים ולקבל טיפול, מה עוד שהעלויות עשויות להיות גבוהות במיוחד, כפי שיודע כל מי שנזקק אי פעם לטיפול בארה"ב. על כן, לפני ביצוע רילוקיישן חשוב מאוד לרכוש פוליסת ביטוח רפואית, המקנה אפשרות לקבל את הטיפול הנחוץ במוסדות רלבנטיים, וזאת לצד כיסוי הוצאות בריאותיות על ידי החברה המבטחת.

מה כולל הביטוח ?

פוליסות ביטוח בריאות לחו"ל משתנות בין הגופים והחברות השונות מבחינת עלויות, תחומי הכיסוי, אפשרויות הטיפול וגובה ההשתתפות העצמית. על כן חשוב לוודא שהמעסיק אכן רוכש עבורכם פוליסה מתאימה, או לחילופין לרכוש אחת באופן עצמאי. על התחומים הנכללים והמכוסים בביטוח הרפואי נמנים בין היתר אשפוזים בבתי חולים ופנייה לחדרי המיון, ייעוץ מטעם רופאים מומחים ומעבר ניתוחים דחופים, טיפולי שיניים ובדיקות הקשורות להיריון, טיפולים לילדים, אבחונים ותרופות. ככל שהכיסוי רחב יותר כך ניתן לעשות את המעבר לחו"ל בראש שקט, ובידיעה כי ניתן יהיה לקבל את הטיפול הרפואי בעת הצורך.

בחירת חברת מבטחת

זכרו כי אין דבר החשוב יותר מבריאותכם, ושבנסיעה לתקופה ממושכת ישנה סבירות גבוהה שאכן תזדקקו לסיוע רפואי כלשהו. על כן בשעה שבוחרים את החברה המבטחת כדאי לתת את הדעת על האמינות והמקצועיות שהיא משדרת, ושאתם חשים שיש עם מי לדבר ועל מי לסמוך. בנוסף, מומלץ לבחור בחברה המעמידה כיסויים מקיפים ככל האפשר תוך מתן שירות אדיב וזמין ללקוחותיה, כולל מענה טלפוני או אינטרנטי בעברית לאורך כל שעות היממה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס גור

מאת: הדס גורלימודים אקדמאיים29/10/13975 צפיות
ישראלים רבים פונים אל לימודי וטרינריה בחו"ל, בדרך כלל עקב מספר המקומות המצומצם בישראל, המוביל לתנאי קבלה גבוהים במיוחד. לימודים אלו מוצעים לסטודנטים זרים במגוון גדול של מדינות ובמבחר מוסדות, השונים זה מזה בעלויותיהם, תנאי הקבלה הנדרשים, איכות התוכנית ושיטות הלימוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מוסדות שונים בטרם הבחירה.

מאת: הדס גורביטוח רכב29/10/131182 צפיות
ביטוח הוא אחד ההוצאות המרכזיות באחזקת אופנוע. מחיר הביטוח היקר נובע מהסיכונים שכרוכים בנהיגה באופנוע - סבירות גבוהה יותר לתאונות וגניבות. פוליסת ביטוח החובה לאופנוע התייקרה בשנים האחרונות, אבל יש כמה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח.

מאת: הדס גורטיולים בחו"ל06/05/13943 צפיות
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בתבל ומתגוררים בה למעלה ממיליארד אנשים, הדוברים עשרות שפות ושומרים על מסורות ותרבויות שונות. למעשה, תת היבשת מחולקת לעשרים ותשע מדינות וטריטוריות המהוות כל אחת יעד תיירותי בפני עצמו, וניחנות בנוף טבעי ואנושי ייחודי.

מאת: הדס גוררכב30/04/13988 צפיות
טויוטה קורולה, היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם. עד כה נמכרה קורולה ביותר משלושים וחמש מליון יחידות לאורך יותר מארבעים שנות ייצור. הצלחה של טויוטה קורולה נעוצה במספר גורמים, וביניהם אמינות גבוהה, רמת בטיחות מרבית, ביצועים מצוינים וחלל פנימי מרווח וידידותי.

מאת: הדס גורהגירה29/04/131433 צפיות
ידי שנה מנפיקה ארה"ב בין חצי מיליון למיליון אשרות המכונות גרין קארד, ולכאורה מדובר במספרים נדיבים ביותר. ואולם, כל מי שמתחיל הליך הגירה לארה"ב מוצא שמדובר במשימה סבוכה, קשה וארוכה, ושללא השלמתה אין אפשרות לעבוד ולשהות לאורך זמן באמריקה.

מאת: הדס גורלימודים בחו"ל05/02/13891 צפיות
מבחן GMAT ומבחן GRE הינם מבחנים ממוחשבים המורכבים מתחומי החשיבה הכמותית והמילולית, כאשר לכל חלק מוקצב פרק זמן מוגדר, והוא מתבסס על שאלות אדפטיביות. המשמעות היא שדרגת הקושי של השאלות עולה ככל שהנבחן עונה עליהן נכונה.

מאת: הדס גורביטוח בריאות31/01/13906 צפיות
תייר ישראלי שאינו בעל ביטוח בריאות תקף ונזקק לטיפול רפואי דחוף, אשפוז או ניתוח בעת שהייתו בניכר, יידרש לשלם מכיסו סכומים העשויים להגיע למאות ואף לאלפי דולרים. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לרכוש בטרם הנסיעה ביטוח בריאות רלוונטי, המוצע על ידי מגוון גופים וחברות.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח בריאות

מאת: נינה כהןביטוח בריאות18/05/154674 צפיות
כאשר מתכוננים נכון לקראת סיכונים עתידיים, אי אפשר להיות מופתעים. רק בעזרת שמאי סוקר סיכונים אפשר לדעת מראש מה עלול לקרות, ולהיות מוכנים בעוד מועד מבחינת הפסדים וסיכונים.

מאת: יוניביטוח בריאות13/10/142476 צפיות
ביטוח בריאות מאפשר תהליכים מהירים יותר ולא מצריך מאיתנו המתנה מרובה לרופא, לניתוח או לכל הליך רפואי. לעיתים לאור ההמתנה המרובה שאנחנו נאלצים לחוות כתוצאה מביטוח רפואי לא פרטי...

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח בריאות18/08/142734 צפיות
האם הולך להתחולל פה מהפך בתחום הרפואה הציבורי? ועדת גרמן בדיוק מנסה לטפל בנושאים אלו, כדי שלא תישארו מאחור סקרנו את מסקנות הביניים של הוועדה עם פרשנות אישית שלנו

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח בריאות27/06/144344 צפיות
התשובה לכך ברורה: בהחלט כן! ביטוח תאונות אישיות, הנחשב לאחד הביטוחים החשובים ביותר, מציע כיסוי ביטוחי במקרה של תאונה. התאונות, לצערנו, גובות מחיר כבד. הן יכולות לגרום אמנם לנזקים קלים והפיכים, אולם במקרים רבים הן גורמות לנזקים קשים ביותר, ואפילו למוות. ביטוח תאונות אישיות, שמוצע כיום על ידי חברות הביטוח בארץ, כולל במסגרתו תנאים שונים, הניתנים לכל אחד שמבוטח בו. מה מציע ביטוח זה? כיצד בוחרים בפוליסה המתאימה? ו – מהם יתרונותיו של הביטוח? התשובה – לפניכם.

מאת: chen bergerביטוח בריאות27/03/147660 צפיות
כל מה שצריך לדעת על חשיבות ביטוח בריאות פרטי, מוצר הדגל של חברות הביטוח. ביטוח בריאות פרטי תפור למידותך.

מאת: אוהד ז.ביטוח בריאות23/02/148177 צפיות
במאמר הבא נדבר על ביטוחים סיעודיים שאדם עושה בהווה כל עוד הוא בריא, המסייעים לו להתמודד עם מקרים קשים שעלולים למרבה הצער להתרחש בעתיד, בהם הוא הופך לחולה סיעודי שאינו יכול לבצע פעולות בסיסיות בעצמו, ובנוסף, נדבר על הצורך החיוני של כל אדם להבטיח את עתידו הפיננסי, ולבסוף, נדבר על שירותי חברת נטו משווקים הוותיקה, שסוכני הביטוח שלה ויועציה הפיננסים, עוזרים לכל אדם להבטיח את עתידו הכלכלי והרפואי.

מאת: שלום כהןביטוח בריאות16/02/147838 צפיות
יש יותר מידי אנשים שהרגישו בריאים כל החיים ודווקא אחרי בדיקה שגרתית אצל רופא המשפחה גילו שיש להם מחלה כזו או אחרת, והאמת היא, שלא עבור כולם ההתמודדות עם המחלה הייתה קלה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica