חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להעריך את האנשים היקרים שיש לנו!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי01/12/2012658 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאמר זה החלטתי לכתוב כתוצאה מתובנה חשובה שקיבלתי אחרי אירוע מצער שקרה לי - אחרי שסבתא יקרה ואהובה שלי נפטרה.

לכל אחד מאיתנו יש את האנשים היקרים והאהובים שמסביב - משפחה, חברים קרובים ועוד אבל הרבה פעמים  אנחנו לוקחים את האנשים האלה כמובנים מאליהם. הם כל הזמן איתנו, אנחנו רואים אותם, נמצאים איתם, יוצאים איתם, חוגגים איתם רגעים יפים ועוד.

לפעמים גם איננו מעריכים אותם מספיק - נכנסים איתם לוויכוחים, מדברים בצורה חצופה, לא יפה, לא מפגינים מספיק אהבה וחיבה כלפיהם, או שפשוט לא מקדישים מספיק זמן כדי להיות איתם, תמיד ישנם דברים אחרים שיותר חשובים מהם.

עד שקורה משהו - קורה איזשהו אירוע מצער (שנדע בחיים שלנו רק שמחות ולא צער)  - מחלה קשה, תאונה, מוות - כאשר ברגעים האלה פתאום אנחנו מבינים כמה חשובים ובעלי משמעות אנשים אלו בחיינו, כמה לא התייחסנו אליהם בצורה המתאימה.

כמה פעמים אמרתם לאנשים האהובים שלכם שאתם אוהבים אותם? מתי פעם האחרונה הקדשתם להם את הזמן ואת כל תשומת הלב שלכם, הייתם איתם, נתתם להם להרגיש חשובים, מוערכים ואהובים? מתי שמתם בצד את כל העיסוקים שלכם והייתם עם אותם האנשים האהובים? מתי בפעם האחרונה אמרתם תודה לאנשים אלו שיש אותם בחיים שלכם?

לא תמיד אנחנו מעריכים את כל האנשים היקרים שיש לנו בחיים. זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים אותם, אבל לא נותנים להם את מלא ההערכה שבאמת מגיע להם לקבל. אנחנו לא נותנים להם את ההרגשה של החשיבות שהם מהווים עבורנו בחיים.

כשסבתא שלי הייתה חיה, הרגשתי כמה אהבה היא נותנת לי - מכינה לי, תמיד רוצה שיהיה לי טוב, מלטפת אותי, מטפלת בי, רק שלא יחסר לי משהו. אני אהבתי אותה מאוד אבל לא תמיד החזרתי לה את האהבה באותו המטבע - לפעמים הייתי עסוקה מדי עם העסק, עם העבודה, עם העשייה, עם הריקודים ועוד אבל היא תמיד הייתה שם בשבילי.

כשלקחנו אותה לבית חולים בפעם הראשונה, פתאום הכל השתנה. ראיתי כמה אני באמת אוהבת אותה וכמה לא הערכתי מספיק את כל מה שהיא עשתה עבורי יום יום. פתאום אמרתי לה כל כמה שניות כמה אני אוהבת אותה, כמה אני מחכה לה שתחזור הביתה, הרגשתי שאני רוצה להיות איתה ולתת לה תשומת לב כי יכול להיות שבקרוב אאבד אותה לתמיד.

בשנה האחרונה סבתא הייתה בבית חולים 5 פעמים, עברה 3 ניתוחים. הייתי יותר ויותר קרובה אליה כל פעם, עד שבפעם האחרונה היא פשוט הלכה. התחלתי להיזכר בכל מה שהיא נתנה לי במשך 30 שנה, וכמה מעט אני החזרתי לה בחזרה. התחלתי באמת להעריך אותה כשהיא הייתה חולה ולא בריאה, לא כשהיא הייתה בריאה ושלמה. לקחתי את האהבה שלה כמובנת מאליו, לא הייתי איתה.

דמעות זולגת מעיניי גם עכשיו. אהבתי את הסבתא שלי מכל הלב, סבתא שגידלה אותי. סבה אחד לא הכרתי בכלל כי הוא נפטר צעיר, סבא שני נפטר כשהייתי ילדה קטנה וסבתא שנייה נפטרה לפני 8 שנים. אבל זו הייתה סבתא שגידלה אותי, שהייתה חיה איתנו כל הזמן, סבתא שנתנה את חייה רק שיהיה לי טוב.

ואני אפילו פעם אחת לא אמרתי על כך תודה, לקחתי את זה כמובן מאליו, כחלק מהתפקיד שלה. רק עכשיו, שהיא כבר לא איתנו, אני מעריכה את כל מה שהיא עשתה עבורי, עבור אחי, עבור אמא, כל מה שהיא לימדה אותי, נתנה לי, העבירה לי.

תעריכו את האנשים הקרובים שלכם, תנו להם תשומת לב, דברו איתם, תקשיבו להם. כי שום דבר לא יכול להיות בעל חשיבות יותר גדולה מאשר הם. אני למדתי את הלקח שלי, אני מודה לאלוהים על הורים מדהימים, אח מדהים, בעל תומך ואוהב, משפחה יקרה, דודים,בני דודים, גיסים וחמים, חברים טובים ואנשים שאוהבים ורוצים תמיד לתת.

תעריכו אותם עכשיו, כל עוד הם בחיים, אחרי זה כבר מאוחר מדי. סבתא יהיה זכרונך ברוך, אוהבת אותך המון ואוהב אותך תמיד.

ואתם את הלקח תוציאו בעצמכם עם הסיפור האישי ששיתפתי כאן.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica