חפש מאמרים:
שלום אורח
07.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להצליח להתחיל עם בחורה ב40 שניות..סודות הפיתוי.

מאת: מ. יפהאימון למערכות יחסים05/12/20121894 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך להצליח להתחיל עם בחורה ב40 שניות..סודות הפיתוי.

אם אי פעם ראית בחור בבר ניגש לבחורה שהוא לא מכיר ומרגיש חופשי איתה כמעט מייד, זה יכול להיות חוויה לחלוטין שהמוח לא קולט. זה אולי נראה כמו זה קסם או מחוץ להישג - האם לבחור יכולת מיוחדת מעצמו יתכן שמישהו נולד עם זה? .

התשובה  זה לא. וזה יכול להיות להלמד תוך כמה צעדים פשוטים שאתה יכול לעקוב אחריהם בכדי לעשות את אותו הדבר יקרה לך. במאמר זה, אני הולך לפרט את הצעדים הללו.
הצעד הראשון הוא להבין שכ 90% מההבדלים בין מי שבאמת טוב עם נשים ומישהו שלא כל כך טוב או בינוני עם נשים, הוא היכולת לזהות את אישה שמוכנה למהלך.

אני יודע שזה נשמע קצת מטורף בהתחלה, אבל זה נכון. אם אתה נכנס לבר ויורה לעבר כל אישה בלי לדעתלחפש סימנים, סיכויי הצלחה שלך להצליח היא אפסית.

אתה חייב לדעת איך לזהות את האישה הזאת שכבר במצב הזה "המוכן להפוך לדייט", כך שאתה יכול ללכת ולהיות "הבחור הזה".

אל תקנו את המיתוס שנשים לא רוצות שזה יקרה,הן רוצות בדיוק כמונו.

נשים הן מיניות (אם לא מיניות יותר) מהחבר 'ה שלך. רוב הזמן,  פגישהו "טורבו" לעולם לא תקרה, כי בחורים רבים כל כך פוחדים ללכת על זה. וכאשר זה לא קורה, הבנות בסופו חוזר הביתה לבד או גרוע מכך .. להיות אדיב מולן  משמעות להרבה בחורים בבר גורם ההיפך והם ממורמרות או כועסות, כי אף אחד לא מתקרב אליהם.

על ידי צבת טכניקה זו הלכה למעשה, אתה רוצה לגלות איך לראות את הנשים שאתה מסוגל לעשות את זה איתי ב 40 שניות או פחות במקום הראשון.

ישנם כמה אינדיקטורים מעולים שיהיה (במיוחד באווירת בר) להגיד לך אם אישה היא משחק, או מוכן לרגע להתחיל ולהצליח .

מה לחפש?

האינדיקטור הראשון הוא אישה מסתכלת למטה לעתים קרובות. כאשר אישה מסתכלת למטה לעתים קרובות, היא מסתירה לרגשותיה.

תן לי להסביר ... כאשר אנו מסתכלים בכיוונים שונים, אנחנו לגשת לחלקים שונים של המוח שלנו. אלה נקראים "רמזי גישת עיניים". כאשר אישה נמצאת בסרגל הגדרה ומסתכל למטה, היא גישת המוח הרגשי שלה.

אם היא יוצר קשר עין איתך, מסתכל למטה ואז חזרה שוב, היא אומרת: "יש לי תגובה רגשית אליך מסתכל עליי ואני מסתכל למטה". ואם היא מטה את ראשה כלפי מטה, כמו גם (ולא רק להשתמש בעיניה להסתכל למטה), שהיא פיזית להפיל את עוצמה קצת נמוכה ומראה כניעה.

זה נותן לך את היכולת ללכת ולהיות האיש הדומיננטי.

עכשיו, אם היא מביטה בך, מחייך ולא מפנה את המבט, זה יכול להיות מצב הרבה יותר קשה. מבחינה חברתית, היא פוגשת אותך בראש, ולא מראה הגשה מיידית.

נשים שאתה הולך להיות מסוגל ללכת עד ולהתמזמז עם ב40 שניות או פחות באופן אוטומטי לקחת את התפקיד הכנוע כאישה. זה איכות אחת שמראה לך אהיה מסוגל להבחין במהירות בה.

איכות נוספת היא שהיא מחפשת באופן פעיל בסביבה כדי ליצור קשר עין. זה חיוני. אישה שעוסקת באופן ספציפי עם מישהו, והיא לא הפנתה את מבטו היא לא הולכת להיות קלה כמו לפתות ב40 שניות או פחות. זה הולך לקחת הרבה זמן.
שוב, אתה הולך צריך לשחק סוג שונה לחלוטין של משחק, כאשר אתם ניגשים. אתה לא יכול פשוט ללכת ולעשות את זה איתה.

אז במקום, אם אתה רואה אישה שהיא בשיחה, אבל היא כל זמן מסתכלת סביב ומנסה ליצור קשר עין עם הרבה אנשים, זה כנראה הזדמנות מאוד, סבירה מאוד בשבילך ושאשתך יכולה ללכת עד ומייד הופך מיני עם.

תכונות אחרות מתגלות בדרך הם זזים ואיך הם לבושים. בואו נגיד שהיא עומדת עם רגליה על רוחב כתפיים בנפרד. זה פחות סביר שאישה עומדת כמו שזה הולכת להיות זמין עבורך לעלות ולשלוט. זאת משום שהיא עומדת בעמדה דומיננטית, עם שפת גוף חזקה והיא כנראה תהיה הרבה יותר עמידה.

במקום זאת, אתה רוצה למצוא את אישה שתופסת פחות מקום. יש לה את רגליה ביחד קרוב ונראה שמחוץ לקבוצה, והביט סביבו קצת.

דבר נוסף הוא הדרך שהיא לבושה. אם היא לבושה באופן שהסופר נוצץ ומושך המון תשומת לב, היא בטח לא מסוג הבחורות שאתה יכול ללכת עד ולהתמזמז עם ב40 שניות.

סוג זה של נשים שמחפש תשומת לב - לא למישהו לשלוט בם. מה אתה רוצה הוא מישהו שהוא בין "לא אכפת לי" ו" הבט בציצים שלי, כלבה! " איפשהו בין מכנסי טרנינג עם חגורת גומי לבר ועשה את ממש ממש יפה וסקסי עם חולצה ממש נמוכת חתך. אתה רוצה למצוא מישהו שהוא בין שני הקצוות האלה.

הרבה נשים שנמצאות בחופשת הסתיו לתוך העולם הזה. הם לא רוצים את השמלה או מתחת לשמלה, ולא יודעים איך אווירת הבר הולכת להיות. בדרך כלל הם יבואו בראש פתוח, ולהתחיל להסתכל מסביב מנסה ליצור קשרים. זה מצב מצוין בשבילך (ושלה, כמובן).

זה מה לחפש ואיך אתה קולט אותה במקום הראשון. אם אתה רואה כמה מאלה, שרוצים לראות אותה לרגע. אם אתה חושב שהיא מסוג האנשים שיכולים ללכת עד ולעשות את זה, ולאחר מכן להמשיך.

אם לא, הייתי בעצם מציע לך להמשיך בכל זאת, רק כדי לראות מה קורה.

בשלב בא, מייד אחרי שאתה מקבל לעשות את זה ושראית את הילדה שלך (יש בטח שלוש או ארבע מהבנות האלה בבר בכל רגע נתון) אתה מתכוון לטייל ולתתחיל בחלק המפחיד.


מה לעשות


זה המקום בו סוג החזק ביותר של פקד מסגרת נכנס זה מאוד, מאוד חשוב שתבין כיצד לשלוט בגופו של מישהו אחר אם אתה רוצה להצטייר כאילו אתה מקצוען בזה.

על ידי "מסגרת", אני בעצם אומר "המציאות". אתה שולט מה שהם חווים. אתה צריך להיות מסוגל לשמור על שליטה בחוויה שכדי באמת להביא אותה לרמה שבה היא מרגישה בנוח עם מה שהופכת אותך מייד.

אני הולך לתת לך דרך מהירה מאוד, קצר, מהירה לעשות את זה. אני אסביר מהר ככל האפשר; שהדרך בה אתה יכול ללכת ישר ולנסות את זה ...

הנה מה שאני היה אומר, מילה במילה ... לך לנערה, כשאתה מגיע אליה וצדקת כשעושה קשר עין איתך, אני רוצה שלאט לשים את האצבע על ידי השפות שלך ולהגיד את זה, "ששישה ..."

אז להאט דפוס הדיבור שלך למטה ולהעמיק את הטונאליות הקולית שלך. ותאמרו מייד, "חכה רק רגע אחד."

אתה יכול גם לומר: "עצור לרגע אחד". אני מציע להשתמש בקצת NLP כאן. כל פעם שמישהו שומע "תפסיק", "תחכה", או "לא", הם קלטו מייד כל מה שבא אחרי זה.

אז אם אני אומר, "אל תחשוב על חתול שחור," מה אתה עושה? מייד אתה חושב על חתול שחור וגרסתו של אחד מה יש לך בראש שלך.

אז אם אמרתי, "אל תנסה לעשות את זה איתי", או "אל תעשה את איתי עכשיו", בנות הולכות להיות מודע שמיעה, "אל תהפוך את איתי," אבל מוחות תת מודעים יהיו לשמוע, "לעשות את זה איתי עכשיו!"

אתה מנסה למיין של התחלת שימוש אמיתי בחיים כדי לקבל החלטות עם שתהיה הרעיון שלה. היא צריכה לחשוב, "אני צריך לעשות את עם הבחור הזה."

עכשיו, במסגרת שליטה יהיה באמצעות הרבה תת מודע אלה מפעיל כדי להשיג את זה ללכת מהר ככל האפשר. אנא רק להשתמש בזה לטובה. יש המון דרכיו רעות לשימוש זה.

אל תנסה לפתות נשים שלא רוצים להתפתות. שוב, זה אחד מהסיבות לכך שזה חשוב שאתה שם לב אישה שממש רוצה להתפתות לגבר.

אז כדי לסכם עד כה: אתה הולך, אתה לשים את האצבע על השפות שלך, ואתה אומר לה "ששישה" לשנייה ואז אתה אומר משפט שמתחיל עם "לא" או "לחכות" או "תפסיק. "

הטיפוסי שלי היא "אל תדאג ... עכשיו." זה כל מה שאני אומר. ואני מאט דיבור שלמטה - "לא ... דאגה .......... עכשיו".

ואז אני הולך ישר למשפט הבא, שהוא, "אתה ואני הולך יש לי סוד. אנחנו הולכים בסתר לנשק ואף אחד לא יודע."

וכפי שאני אומר את זה, אני נשען פנימה .. ואתה עושה את אותו הדבר כשאתה עושה את זה. אתה נשען בפעם ... כל כך ... לאט. באותו הזמן, אתה מסתכל בעיניה עד שפתה ולגבות את עיניה שוב.

זה נקרא "בצורה משולשת." לספור עד שלוש כשהסתכל בעיניה, ואז מסתכל למטה על שהפתיה ולספור עד שתיים, נראה את הגב ולספור עד שלוש, מביט למטה ולספור עד שתיים ... וכו 'האם זה כשלוש או ארבע פעמים כמו שאתה מדבר.

זה יכול להיות הרבה לזכור, ולכן ייתכן שתרצה לתרגל את זה קצת. לא הייתי מצפה שאתה הולך לקבל את זה מושלם בפעם הראשונה.

אז שוב, אתה אומר, "אנחנו הולכים להיות בסוד. אנחנו הולכים לנשק ואף אחד לא יודעים." מכאן והלאה, אתה באמת רק ממלא את החלל במילים כפי שאתה נשען בכך אתה עדיין שולט באינטראקציה.

אז אתה הולך לאט, לאט מאוד, לקחת את יד ימין או שמאל שלך - לא משנה מה הוא יותר נגיש - ולהגיע לחצר האחורית שלה. לא למשוך אותה בכיוון אליך או כלום, רק לגעת בה בקלילות.


סימנים שזה עובד


האם היא מסתכלת על השפות שלך? אם היא מסתכלת על השפות שלך, יש לך אור ירוק כדי לעבור קדימה. אם היא מסתכלת בעיניים שלך, ייתכן שתרצה לחכות שני, או להסתובב ולחזור שוב ולנסות את זה שוב.

מאפס את המד זה בדעתה, כביכול. כשאתה מסתובב ופונה שוב, רוב האנשים רואים את זה כדי להיות התחלה חדשה בשיחה. זאת לולאת חור מוזר בפסיכולוגיה.

משום מה, זה איך אנחנו כבני אדם. כאשר מישהו פונה משם ואז פונה שוב, אנחנו נותנים להם עוד הזדמנות לנוע קדימה. אז אם אתה מקבל התנגדות מסוימת, להסתובב, לחזור, חיוך, ולהמשיך. אם היא נותנת לך התנגדות שוב, אתה כנראה צריך לסגת ולמצוא אישה אחרת.

אם היא מסתכלת על השפות שלך, ונראה שתהיינה מאוד נוח ונרגש, ולאחר מכן להמשיך. אתה תעבור בצמוד מאוד ולדבר כמעט ישירות לתוך אוזנה.


! חשוב!


בסביבה רועשת כמו בר, אתה רוצה לדבר בקול רם, אבל אל תרים את קולך. הפוך את הקול שלך נמוך מאוד, כך שאתה צריך להיות מאוד, מאוד קרוב לאוזנה לאוזניה.

ואז אתה הולך להמשיך לדבר ... מה שאני אומר בדרך כלל הוא, "אף אחד לא הולך לראות את זה. זה פשוט הולך להיות הסוד הקטן שלנו. אני מבטיח שאני לא אספר לאף אחד רק אם תבטיח שגם אתם לא לספר לאף אחד."

כפי שאני אומר את זה לתוך אוזנה, אני דואג שהיא מרגישה את נשימתי על צווארה. אז אני קצת נשמה קצת קטן יותר מרגיל, בעוד אני מדבר כדי שהיא תוכל להרגיש שאוויר חם על צווארה.

זה בדרך כלל מקבל תגובה מאוד קרבית, עמוקה, מינית מנשים כאשר אתה עושה זאת.

כפי שאתה מדבר ממש קרוב לאוזנה, תוכל, לאט מאוד, להצמיד את הלחי שלך נגדה כמו שאתה מדבר. ואז אתה תעביר אותך מעל ראש, כך שהפה שלך קרוב יותר לשלה, ואז ... תתחיל לנשק אותה.

ואם אתה עושה את זה נכון, אתה מתחיל לצאת עם אחד תנקר רך ... אז ללכת ישר לתוך מתמזמז. זה אולי לא נראה כמותו בתיאור זה, אבל 40 שניות זה הרבה זמן. תהליך זה יכול לקרות בהרבה פחות מ 40 שניות - אני כבר עשיתי את זה בפחות זמן, וראיתי את החבר 'ה אחר לעשות את זה, יותר מדי.


להתאמן זה


מה שאני רוצה לעשות הוא להתאמן בגישה זו. אולי תלך לדקה או שתיים בהתחלה, ולאחר מכן להגיע לשם אתה יכול לעשות את זה בכ 40 (או אפילו 30) שניות.

אתה לא תשתמש בטקטיקה הזאת כל הזמן. אבל כאשר את ההזדמנות נכונה, זה באמת טוב שיש את זה בארסנל הפיתוי שלך. אתה רוצה לוודא שיש לך את הסוג הנכון של כלים לעבודה, אם אפשר לומר כך.

כל פעם שאתה רואה בחורה שזה באותו מצב ומוכן להתפתות, אם אתה הולך סחור סחור, לעסוק בשיחת חולין או באופן כללי לבזבז זמן, היא תהיה כבויה ואבדה את הזדמנות פיתוי זהב.

במקום זאת, כאשר אתה מבחין בזה, אתה רוצה להיות מסוגל לראות אותה, יודע שזה מה שהיא רוצה, להיכנס, ולתת אותו למייד. זהו ההבדל העיקרי בין בחורים שהם כוכבי רוק בהליכה ופיתויה של אישה ... והבחורים שרוצים שהם היו גדולים בפיתויה של אישה במהירות.

יש הרבה גורמי הצלחה אחרים גם כן. קיימות טכניקות על איך לדבר עם טונליות הנכונה ... איך לגעת בה המאפשר לה להרגיש בנוח ולא נכבה כל מתגי ההתראה המשונים שלה ... הספציפי NLP מפעיל שאתה יכול להשתמש בו כדי להתחבר ולוודא שהיא לגמרי באזור שלך.

מה לקח לי מבחור רגיל למאמן היכרויות מכובדת, היא לדעת הרבה קיצורים כמו זה ולדעת מתי להחזיר אותם. והקיצורים האלה יכולים גם לשפר את המשחק שלך עם נשים.

זכור מאפיינים אלה בנשים שרוצות להתפתות, ותזכור - זה אפשרי לעשות את זה איתי אישה ב40 שניות או פחות.

גלו "סודות הפיתוי" האחרים שלי למעלה 3 במצגת וידאו מיוחד זה.

בהצלחה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

"לא הביישן למד"..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מ. יפה

מאת: מ. יפהטיולים בחו"ל20/10/13851 צפיות
טיפים מועילים לפריס

מאת: מ. יפהבתי מלון28/05/131708 צפיות
10 טיפים והמלצות לתייר בניו יורק NY אתה הולך להינות בענק,תרתי משמע...יש את ניו יורק ואחר כך שאר העולם.. ראשית אל תהיה מאוים על ידי הקהל הגדול והמבנים הגדולים יותר. ניו יורק יכולה להיות עיר ידידותית לניהול למבקרים אם תיישמו כמה עצות במבחן זמן זה.

מאת: מ. יפהטיולים בחו"ל06/03/131570 צפיות
המלצות וטיפים ללונדון לונדון הינה יעד פופלארי לנסיעה עבור ישראלים רבים,בכל גיל . לעיר המדהימה הזו יש מה להציע לכולם,מקטן ועד גדול.. במאמר זה אתן לך כמה טיפים חשובים כלונודוניקית לשעבר שאוהבת את העיר.

מאת: מ. יפהבר ובת מצווה19/02/131808 צפיות
שלח ברכה מהתנך לבר מצווה,מילות קודש לאדם יקר לליבך. בר מצווה או כל אירוע מרגש ,מצריך כתיבת ברכה.כתיבת ברכה אישית בצירוף פסוקים מהתנך זה ברכה מקורית מהמקורות שכל אחד ישמח לקבל ללא הבדל ,מין ,גזע ודת.אם בא לך להיות שונה ומקורי,אתה מוזמן לקרא את המאמר הבא ולקבל את הכתובת לאתר. ברכה מקורית מהמקורות ,קיים שירות כזה והוא בחינם!

מאת: מ. יפהאירועים וחתונות – כללי19/02/131434 צפיות
שלח ברכה מהתנך לחתונה,מילות קודש לאדם יקר לליבך. חתונה או כל אירוע מרגש ,מצריך כתיבת ברכה.כתיבת ברכה אישית בצירוף פסוקים מהתנך זה ברכה מקורית מהמקורות שכל אחד ישמח לקבל ללא הבדל ,מין ,גזע ודת.אם בא לך להיות שונה ומקורי,אתה מוזמן לקרא את המאמר הבא ולקבל את הכתובת לאתר. ברכה מקורית מהמקורות ,קיים שירות כזה והוא בחינם!

מאת: מ. יפהאימון למערכות יחסים10/12/12957 צפיות
איך להצליח עם בחורות? אימון להתחיל עם בחורות ,אי פעם ראית בחור בבר ניגש לבחורה שהוא לא מכיר ומרגיש חופשי איתה כמעט מייד, זה יכול להיות חוויה לחלוטין שהמוח לא קולט. זה אולי נראה כמו זה קסם שלא תוכל לעשותו בחיים.. - האם לבחור יכולת מיוחדת ? יתכן שמישהו נולד עם היכולת להצליח עם בחורות? .

מאת: מ. יפההריון ולידה09/12/121521 צפיות
רוצה בטן שטוחה לאחר לידה? מה אפשר לעשות להשיג בטן שטוחה אחרי לידה? יש מה לעשות..במאמר זה אפרט ואסביר איך השגתי בטן שטוחה אחרי לידה ומהר.. יש מה לעשות..במאמר זה אפרט ואסביר איך השגתי בטן שטוחה אחרי לידה ומהר..

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201320 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172461 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172057 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172126 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161553 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161091 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161798 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica