חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שנה חדשה - התחלה חדשה

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי31/12/2012503 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הנה, אנחנו סוגרים את שנת 2012 ואוטוטו מתחילה שנה אזרחית חדשה - שנת 2013. אבל לא מזמן חגגנו גם ראש השנה, אז למה אנחנו עוד פעם חוגגים שנה חדשה? אומנם זה לא חג יהודי שלנו, אבל רובנו חיים לפי הלוח הלועזי.

והאמת אין גם שום צורך שזה יהיה חג.העיקר שזה מסמל התחלה חדשה, ונותן לנו אפשרות לעשות פסק זמן ולראות איפה אנחנו עומדים היום ומה היינו רוצים לעשות בשנה החדשה: להיות יותר,לעשות שינוי מסוים - מבחינה אישית, מקצועית, כלכלית, חברתית ועוד.

כל השנה אנחנו חיים את השגרה היום יומית שלנו, עובדים, כל הזמן פעילים, מקבלים החלטות, מבצעים דברים, יוצרים דברים, מצליחים או נכשלים בדברים מסוימים.

תחילת שנה חדשה זה הזמן לעצור ולעשות פסק זמן על מנת לשאול את עצמנו - מה עשינו בשנה שעברה, מה השגנו, במה טעינו, האם למדנו מהטעיות?מה עבד טוב ומה עבד פחות טוב, איזה החלטות היו טובות ואיזה מהן היו פחות טובות, במה שיפרנו את החיים שלנו או את החיים של האחרים, האם צמחנו, גדלנו והתפתחנו? למי עזרנו? במשך כל השנה אנחנו לא עוצרים לרגע כדי לעשות ביקורת.

האמת, אני מאמינה שאנחנו לא צריכים שנה אזרחית חדשה או כל חג אחר על מנת לעשות זאת, אנחנו יכולים לקבוע לנו תאריך פעם בחודש או כל כמה חודשים ולעשות פסק זמן למען חשיבה, ביקור ותכנון אבל זה בהחלט סיבה טובה לעשות את ההפסקה.

זה זמן מצוין לתקן דברים שלא עבדו, לשפר מה שדורש שיפור, ללמוד מהטעויות, לסלוח לאנשים שפגעו בנו או חשבנו שפגעו בנו, לקבל החלטות יותר טובות, להציב מטרות חדשות ומצמיחות. זה זמן מעולה לשאול את עצמנו איפה אנחנו רוצים להיות ב 31.12.2013, בעוד שנה בדיוק, בכל מיני תחומים בחיים - אישי, זוגי, משפחה, קריירה, בריאות ועוד.

האם כבר בניתם  תכנית איפה אתם רוצים להיות בעוד שנה בדיוק בכל התחומים הללו? איזה פעולות עליכם לבצע, איזה דברים לשפר או לשנות על מנת להגיע למטרות אלו?

שנה חדשה זו ההזדמנות הגדולה להתחיל מחדש, לצמוח ולהשתפר ברמה אישית, רוחנית, מקצועית, חברתית, כלכלית. הרי מהות החיים זה לצמוח ולהתפתח, תמיד לשאוף להיות יותר טובים, לקבל יותר, לעשות יותר.

חשוב להבין ששנה חדשה או כל חג אחר זה לא רק סיבה טובה לחגיגות, אוכל ושתייה יחד עם חברים ומשפחה. זה רק צד אחד של המטבע. הצד השני והיותר חשוב הוא זה של חשיבה, תכנון, הצבת מטרות, צמיחה והתפתחות.

אז עכשיו, תעצרו לרגע ותשאלו את עצמכם מה היה טוב בשנה אזרחית הקודמת ומה פחות עבד, מה הייתם רוצים להשאיר ומה הייתם רוצים להוציא מחייכם, מה לתקן, לשפר ועוד. וכתוצאה מזה, תבנו תכנית מדויקת של איפה אתם רוצים להיות בעוד שנה בדיוק בכל תחום בחיים.

תכנון והצבת מטרות זה אחד הדברים החשובים ביותר בחיים - כי אם אנחנו לא עושים זאת אז החיים זורקים אותנו לכל מיני כיוונים. תתחילו כבר עכשיו להשקיע בעצמכם.

אז שתהיה לנו שנה טובה! את הברכה שלי תוכלו לשמוע כאן בקישור הבא, בסרטון קצר של 5 דקות בערך. מציעה לכם לשמוע עד הסוף כי בסוך אני מדברת על דבר שיכול להיות בהחלט התחלה מעולה עבור כל אחד ואחד מכם. הנה הקישור לסרטון:

http://www.youtube.com/watch?v=jymfq057dqU

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15989 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151001 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151343 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151052 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151020 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141251 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142226 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191982 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191902 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173084 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172572 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172674 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172548 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica