חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אני רוצה להיות מאושר

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי20/01/2013629 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אני רוצה להיות מאושר

כולנו רוצים להיות מאושרים, כולנו מדברים על אושר, מאחלים אחד לשני אושר, אבל אף אחד לא באמת שואל את עצמו מה זה אושר ומה יגרום לנו להרגיש מאושרים. אנחנו תמיד מחכים שמשהו מסוים יקרה בחיים שלנו שיגרום לנו להרגיש מאושרים. לרוב האושר הזה תלוי בדבר החיצוני.

אבל האם אפשר למצוא אושר בחוץ? האם אפשר לומר שאם יהיה לנו משהו מסוים, זה מה שיגרום לנו להרגיש מאושרים? כמובן שזה לא!

אם נסתכל פנימה, בתוך עצמנו, אנחנו כבר מאושרים ויש לנו את האפשרות להרגיש את האושר הזה בכל רגע נתון. האושר הזה נמצא בפנים ואין צורך לחפש אותו בחוץ.

הרבה אנשים מחפשים את האושר שלהם במשך כל חייהם אבל לעולם לא מגיעים לשם. הסיבה? הם אפילו לא יודעים שהאושר שלהם כבר נמצא שם, בפנים. הם תולים את הרגשת האושר שלהם במשהו חיצוני וכשזה קורה, הם מרגישים מאושרים לזמן מה ואז עוד פעם חוזרים למצב הרגיל שלהם.

תעצרו רגע עכשיו, תסתכלו על החיים שלכם ותשאלו את עצמכם - מה זה אושר בשבילכם? מה גורם לכם להרגיש מאושרים כבר עכשיו בחיים שלכם, מבלי שתחפשו אותו בחוץ? אתם תגלו שיש כל כך הרבה דברים שכבר עכשיו נמצאים בחיים שלכם שגורמים לכם תחושה של אושר, שמחה, רוגע בחיים.

יכול להיות שזה הילדים שלכם, משפחה שלכם, העיסוק שלכם, עצם העובדה שאתם קמים כל בוקר, מתעוררים ליום חדש, זה כבר צריך לגרום לכם להרגיש מאושרים, עצם העובדה שאתם הולכים, מדברים, נושמים צריכה למלא אתכם בתחושה מדהימה של אושר.

אני רוצה לומר לכם שגם אני תמיד חיפשתי אושר בחוץ, תמיד הייתי משתמשת במשפטים כמו - כשאשיג את זה, זה יגרום לי להרגיש שלמה ומאושרת. כשיהיה לי את זה, אז ארגיש שמחה ואושר. ואז הגעתי לתובנה מאוד חשובה - וזה תקף לא רק לגבי אושר אלא לגבי כ דבר אחר בחיים - ככל שרודפים אחרי משהו מסוים, מקבלים אפילו פחות ממנו, הדבר הזה פשוט בורח מאיתנו. ככל שרדפתי וחיפשתי אושר במקומות אחרים בחוץ, הוא אפילו עוד יותר התרחק ממני.

האמת, הייתי צריכה לעבור לא מעט שלבים של התפתחות וצמיחה אישית ורוחנית על מנת להבין שאני כבר מאושרת, שיש לי כל כך הרבה סיבות להרגיש את האושר החזק, שהוא כבר נמצא עמוק בפנים וסתם חיפשתי אותו איפה שלא הייתי צריכה בכלל לחפש ורק הרחקתי אותו ככל שהמשכתי עם החיפושים.

אם אתם באמת רוצים להרגיש מאושרים ולהיות מאושרים, זה הזמן לעשות זאת. אל תחכו לשום דבר, אל לחפשו אותו בחוץ, תהנו ותרגישו מאושרים מהדברים הרבים שכבר קיימים בחייהם, ויש המון. אין רגע יותר נכון מאשר הרגע הזה ליהנות מתחושת האושר הזה. האושר שלכם נמצא בתוככם ולא בחוץ!

אם אהבתם את המאמר אשמח מאוד אם תכתבו תגובה ואף תשתפו אותו. ושאמח לשמוע מה זה אושר שלכם, מה גורם לכם להרגיש מאושרים כבר עכשיו.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת סדרת טיפים מיוחדים - 10 סרטונים - בנוגע לכסף, שפע וניהול כלכלי, בחינם וישירות למייל, כנסו לקישור הבא וכבר הסרטון הראשון בדרך אליכם.

http://www.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica