חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להעריך את ההורים שלנו

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי26/01/2013547 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד התפקידים המאתגרים והלא קלים שיש לנו בחיים זה להיות הורה. אבל לא תמיד אנחנו מעריכים בצורה מספקת את העבודה הרבה והלא פשוטה שההורים שלנו עושים עבורנו. לרוב, אנחנו לוקחים עבודה זו כמובנת מאליה.

תמיד הערכתי את ההורים שלי כי תמיד ראיתי את כל המאמצים שהם עושים כדי שיהיה לנו טוב. אמא קמה מוקדם בבוקר כדי להכין אוכל, לכבס בגדים, אבא עובד שעות נוספות כדי שלא יחסר לנו כלום, כל הזמן סביבי וסביב אחי.

אבל את זה ראיתי כשהייתי כבר מספיק גדולה כדי להבין כמה ההורים מתאמצים כדי שיהיה לנו טוב. ומה עם גיל יותר צעיר? מה אם הגיל כשהיינו תינוקות? הרי את העבודה הקשה ביותר נעשית כדי להביא אותנו לגיל מבוגר יותר. וזה אנחנו יודעים, רואים ומבינים אך ורק כשאנחנו בעצמנו הופכים להיות הורים.

לפני פחות מחודש נולדה לי בת. אז התחלתי להעריך את אמא עוד יותר לאחר שעברתי את הלידה. אחד המאמנים הגדולים ביותר בעולם - טוני רובינס- אמר משפט כל כך נכון: "כל אמא מסכנת את חייה כשהיא מביאה אותנו לעולם הזה. מגיעה לה הערכה אמיתית".

כשנזכרתי במשפט הזה, דמעות זלגו מעיניי. הרבה פעמים אנחנו מתעצבנים על אמא, על זה שהיא לא מבינה אולי, שהיא לא תומכת בדברים מסוימים, מתערבת יותר מדי או כל דבר אחר, אבל זאת אותה האמא שסיכנה את חיה כדי לתת לנו את החיים, זאת אותה האישה שהניקה אותנו ונתנה לנו אוכל כל 3 שעות על מנת שנגדל ונתחזק, אותה אמא שלא ישנה לילות על מנת להאכיל ולהרגיע אותנו, אותה אמא שהחזיקה אותנו בידיים, קילחה אותנו, החליפה לנו חיתולים, כיבסה בגדים ונתנה את רוב הזמן שלה כדי שאנחנו נקבל את הכל מגיל הלידה ועד עצם היום הזה, אמא שבכתה כל פעם בכשאנחנו בכינו, אמא שדאגה כל פעם שהיינו חולים או משהו כאב לנו, אמא שנתנה והקריבה את כל כולה תמיד!

אני כותבת את המשפטים האלה ובוכה. אמא, אני כל כ אוהבת אותך, כל כך מעריכה את העבודה שעשית, עבודה כל כך קשה כי בזכותך היום אני ילדה גדולה ובריאה, בזכותך היום אני חיה וקיימת, בזכותך אני מי שאני. ולא משנה כמה פעמים כעסתי עלייך כי התעצבנתי, לא משנה כמה פעמים צעקתי עלייך כי לא אהבתי את מה שאמרת, את תמיד תהיי האישה היקרה ביותר בחיים שלי.

היום כשאני קמה בלילה להאכיל את הבת שלי ויושבת שעות כדי לשאוב לה חלב, לא ישנה לילות, קמה מיד כל פעם שהיא בוכה, מחבקת אותה ודואגת, אני מבינה את מה את עשית עבורי כשאני הייתי בגילה. אבל אף םעם לא ידעתי דברים אלו, אף פעם לא הערכתי אותם. הים אני יודעת ומעריכה ומצדיעה לך. כי אני רואה כמה זה לא פשוט וכמה אנרגיה ונתינה מעצמך זה דורש כדי לגדל ילד, להביא אותו להיות אדם בוגר.

ואבא, לא שכחתי אותך. גם אתה עשית לא מעט עבודה - עזרת לאמא, תמכת בה, עבדת שעות מרובות, גם אחרי לילה שלא ישנת, האכלת אותנו כשאמא הייתה עייפה ורצתה קצת לישון, ליטפת אותנו והחזקת בידיים.

אבא, אני פשוט אוהבת אותך. היום אני רואה את בעלי עושה את אותו הדבר עם הבת הקטנה והמקסימה שלנו.  ואנחנו רק בתחילת הדרך.

תעריכו את ההורים שלכם כי אף אחד בחיים לא עושה עבורנו את מה שהם עושים. וגם אם אתם לא מסכימים עם מה שההורים אומרים, גם אם לפעמים הם מעצבנים, לא מבינים, תנו לזה לעבור, אל תשימו דגש על כך כי זה מתגמד לעומת העבודה המרובה והקשה שהם עשו על מנת לגדל אותנו.

דיאנה בן צבי

מרת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד יישלחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15991 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151021 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141255 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142227 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191988 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191903 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173086 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172574 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172676 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172551 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica