חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצלחה - מילה של אלוהים

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי02/02/2013636 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם תשאלו כל בן אדם אם הוא רוצה להצליח, כל אחד יגיד - בוודאי, אני רוצה להצליח. וזה נכון, כולנו רוצים להצליח אבל רצון בלבד אינו מספיק כדי להגיע להצלחה.

תמיד תהיתי מה מבדיל בין אנשים מצליחים לבין אלו שיש להם רצון אבל בפועל לעולם לא מגיעים להצלחה. הדבר החשוב והבסיסי זה לדעת קודם כל להגדיר מהי הצלחה עבורנו. ישנם לא מעט הגדרות של מהי הצלחה אבל מה שחשוב שאנחנו נדע מהי הצלחה עבורנו, איך נדע שהגענו אליה, שאנחנו אכן מצליחים.

הרבה מאמינים שהצלחה זה עניין של מזל - שישנם אנשים ברי מזל שהכל מצליח להם לעומת אחרים שפשוט אף פעם לא הולך להם והם תמיד נכשלים. הצלחה זה לא עניין של מזל, הצלחה היא נוסחה מסוימת שאם פועלים לפיה, אכן מגיעים להצלחה, לא משנה מי ישתמש בה! במאמר זה אני רוצה לתת לכם בדיוק נוסחה זו. קראתי לה - הצלחה היא מילה של אלוהים. ותיכף אסביר למה הכוונה!

אם נסתכל על המילה הצלחה היא מורכבת מ-5 אותיות - ה  צ  ל  ח  ה וכמו מילה אחרת בשפה העברית, גם מאחורי המילה הצלחה יש תורת הנסתר וצריך קצת להתבונן בה כדי להבין מה המשמעות שלה.

במילה הצלחה יש לנו פעמיים את האות - ה, זאת אומרת אלוהים. ועוד 3 אותיות -צ  ל  ח שעליהם אדבר יותר מאוחר.

כל העולם שלנו מורכב מאנרגיה. ישנם כאלה שמגדירים אנרגיה זו כאנרגיה אוניברסלית, היקום, הכוח העליון, בורא עולם או אלוהים. כל דבר שקיים בעולם שלנו, בין אם זה חי או ללא נשמה, מורכב מאנרגיה זו. זה אומר שאנחנו כבני אדם גם כן אנרגיה.

אבל איננו רק חלק נפרד של האנרגיה אלא אנחנו כבני אדם מחוברים לאנרגיה שסביבנו, ולאנרגיה האוניברסלית או לאלוהים. זה אומר שקיים קשר הדוק בין האנרגיה שלנו לבין האנרגיה של היקום. אלוהים נמצא בתוכנו!

בעזרת האנרגיה והחיבור הזה אנחנו מושכים וממגנטים אלינו דברים שאנחנו רוצים או לא רוצים וכמובן זה קשור למחשבות שלנו, לפחדים שלנו והעיקר לאמונה שלנו.

אנחנו מושכים אלינו את מה שאנחנו מאמינים שאנחנו יכולים או לא יכולים להשיג ולקבל. זה אומר שכל עוד אנחנו בזרימה עם האנרגיה האוניברסלית וישנו חיבור שנוצר בין האנרגיה שלנו לבין האנרגיה של היקום, אנחנו משיגים את מה שאנחנו רוצים להשיג. כלומר, כל עוד אנחנו מאמינים, החיבור הזה קיים ומביא לנו מה שאנחנו שואפים לקבל.

ברגע שנסיט את האנרגיה הזו מאיתנו, ספק או פחד ישתלטו על המחשבות שלנו, נקבל את מה שאנחנו מפחדים ממנו או מה שאנחנו לא רוצים לקבל. למה? כי נעלמה האמונה והחיבור בי האנרגיה שלנו לבין האנרגיה האניברסאלית נותקו.

נחזור שוב למילה הצלחה ונסתכל על שלוש אותיות שנשארו ונראה שאכן יש כאן נוסחה מאוד פשוטה - צ  ל  ח. אשפר להרכיב 3 מילים שונות מתוך אותיות אלו.

לחץ - כשאנחנו בלחץ, כשהכל קשה, אנחנו מחשפים פיתרון

חלץ - אנחנו מאמינים כל כולנו שהפיתרון יחלץ אותנו מהלחץ

צלח - בזכות האמונה החזקה אנחנו צולחים את הדרך

המסקנה היא כשיש שלנו אמונה חזקה באלוהים, הוא יהיה איתנו לאורך כל הדרך וישמור עלינו שנצלח אותה למרות הקשים והאתגרים. מי שלא מאבד את האמונה שלו, אלוהים יהיה איתו לאורך כל הדרך!

זה אומר שכל עוד אנחנו מאמינים בדרך שלנו, מאמינים בעצמנו שאנחנו יכולים להצליח, האנרגיה האניברסלית או אלוהים יהיה איתנו ויעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים. ברגע שהאמונה תיעלם, לא נוכל למצוא פיתרון ולצאת מהלחץ, ולא נוכל להגיע להצלחה שלנו.

זוהי נוסחה הצלחה! זוהי הנוסחה שלפיה כל האשנים המצליחים פעולים ומגיעים להצלחה!

אז אם אתם רוצים להצליח והגדרתם מהי הצלחה עבורכם, תאמינו באלוהים, תאמינו באנרגיה של היקום, תיצרו את החיבור בין האנרגיה שלכם לבין היקום, תלכו עם אמונה זו עד הסוף, אל תתנו לספק או פחד להיכנס למחשבות שלכם וכך תגיעו להצלחה!

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים - "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד יישלחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15991 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151021 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141255 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142227 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191988 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191903 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191943 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173086 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172574 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172676 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172551 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica