חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי

מאת: wobiביטוח רכב25/02/2013869 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לעבר של הנהג יש השפעה על מחיר פוליסת ביטוח רכב, וישנן חברות ביטוח אשר יסרבו או יעלו את מחיר הפוליסה במקרים בהם לנהג יש עבר פלילי, בעיקר אם מדבור בעבר פלילי אשר קשור בקשר ישיר אל תאונת רכב, שלילת רישיון או מאסר.

עבר זה, הופך את הנהג למסוכן בקרב חברות ביטוח, אשר מצידן, אינן מעוניינת לקבל תביעות ביטוח. חברות הביטוח רואות בנהג בעל עבר פלילי כמועד יותר לקבלת תביעת ביטוח, ולכן, הן אינן מעוניינות לקחת סיכון, כאשר יש מצב סביר כי תביעת ביטוח תופעל.

מדיניות חברות הביטוח בנוגע לנהגים בעלי עבר פלילי

לכל חברת ביטוח יש מדיניות משלה, והיא זו שקובעת את מחיר פרמיית הביטוח, ומחליטה, האם היא מעוניינת לבטח נהג בעל עבר פלילי. מן הסתם, חברות הביטוח ישמחו מאוד לבטח נהגים זהירים, כאלו שאין להם כל עבר, מעולם לא עברו תאונת דרכים ומעולם לא פגעו ברכב אחר.

כאשר נהג עם עבר פלילי, במיוחד כזה הקשור לביצוע של תאונת רכב, תאונת דרכים, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, שלילת רישיון או יותר משלילת רישיון אחת, או בעל תיק פלילי במשטרה מכל סיבה שהיא, מבחינת חברת הביטוח מדובר בסיכון של ממש, מאחר והסבירות כי תתקבל תביעה למימוש הביטוח הינה גבוהה יותר, ומכאן, שמחיר פריימת ביטוח רכב לאותו נהג תהייה גבוהה בהרבה יותר, מזה של נהג זהיר ללא כל עבר פלילי.

חברת הביטוח עשוייה להקשות על נהג בעל עבר פלילי לקבל ביטוח רכב, בין אם ביטוח חובה ובין אם ביטוח מקיף.

חברות הביטוח יודעות הכל

כאשר נהג בה לבקש ביטוח רכב מחברת ביטוח, הוא עובר תישאול, וחלה עליו החובה לדווח לחברת הביטוח את כל האמת ואת כל ההיסטוריה שלו, כנהג וכאדם.

הטפסים של חברות הביטוח אותן יש למלא בעת בקשת ביטוח רכב מכילים שאלות רבות בנוגע להיסטוריית הרכב והיסטוריית הנהג. אם בחרתם להתעלם מאחת השאלות ואם הצהרתם כי אין לכם כל עבר פלילי, שלילת רישיון או כי הרכב מעולם לא עבר תאונה, ושיקרתם – הרי שלחברת הביטוח יש את השיטות שלה לגלות את האמת, גם אם אתם חושבים שאתם חכמים במיוחד.

לכל אחת מן חברות הביטוח המספקות ביטוח רכב, יש מאגרי מידע מעודכנים, ולכל חברת ביטוח יש את היכולת לבדוק אל מול הרשויות אודות עברו של הנהג ושל האוטו, לכן, מוטב לדעת ולהצהיר את האמת, ולא לנסות להתחכם, מאחר וחברת הביטוח יכולה להחליט לפסול אתכם ולא לספק לכם פוליסת ביטוח.  מעבר לעובדה, כמובן, שמדובר בעבירה על החוק, מאחר ואתם מחויבים להצהרת האמת אל מול חברות הביטוח.

קבלת ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי

אם אתם בעלי עבר פלילי ומעוניינים לקבל ביטוח רכב, ראשית, חשוב מאוד כי תצהירו אל מול חברת הביטוח את האמת ואת כל האמת. לכל אחת מן חברות הביטוח יש את אמות המידה שלה ואת החישובים שלה, לכן, מומלץ לפנות למספר חברות ביטוח שונות על מנת לקבל הצעת מחיר.

על אף העובדה כי פוליסת ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי תהייה יקרה עד מאוד, עדיין ישנו פער מהותי בין חברה לחברה ולכן מומלץ לבדוק ולבחון הצעות שונות. ישנן חברות ביטוח אשר לוקחות בחשבון את אופי העבירה הפלילית ואת סוג התאונה שהיתה או אם מדובר בשלילת רישיון בודדת, והן עשויית להקל עליכם את מחיר הפוליסה.

לכן, חשוב לבדוק, לבחון ולבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Wobi.co.il - משווים וקונים ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות וביטוח משכנתא.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת wobi

מאת: wobiביטוח רכב06/11/131252 צפיות
וותק הנהיגה מתייחס למספר שנות הנהיגה של המבוטח על הכביש, כלומר, מספר השנים שחלפו מרגע הוצאת הרשיון, ועד למועד הנוכחי. קראו כיצד הוא משפיע על הפרמיה.

מאת: wobiביטוח רכב17/09/131371 צפיות
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131133 צפיות
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131101 צפיות
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

מאת: wobiביטוח משכנתא11/07/132070 צפיות
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?

מאת: wobiביטוח רכב08/07/131185 צפיות
ישנה תורה שלמה שמסבירה את כל החישובים שנעשים לצורך חישוב גובה הפרמיה, וקוראים לה אקטואריה ("תימחור סיכונים"). במאמר הבא נסביר כיצד האקטואריה משפיעה על גובה פרמיית הביטוח המקיף.

מאת: wobiביטוח רכב06/06/13912 צפיות
מה בדיוק עושים עם פוליסת הרכב בעת מכירת הרכב? אנחנו נתייחס כאן לאפשרויות השונות העומדות עבור המוכרים, עם דגש על הקפאת הפוליסה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

מאת: רוני הכהןביטוח רכב09/09/171085 צפיות
מה יכולים להיות ההבדלים בין שירות שניתן מול סוכן ביטוח רכב פרטי לבין נציגים שמבצעים את המענה דרך חברה גדולה? קראו את הדברים הבאים והגיעו לכדי החלטה בעצמכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/163417 צפיות
רכשתם רכב? רוצים להישמר מכל רע? לא די לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה, ביטוח רכב יעמוד לרשותכם בסופו של דבר לאחר מעשה, לעומת זאת ישנם הרבה מאד דברים שאפשר לעשות בכדי למנוע תאונות, תקלות, בעיות ברכב וצרות אחרות. במאמר שלפניכם נספר לכם על מספר אמצעים ומערכות מיגון ובטיחות לרכב המסייעות לשמור עליו ועל הנוסעים בו בצורה מיטבית, אנו מציעים לכם להכיר אותם מקרוב ולאמץ אותם, או לפחות כמה מהם לרכב הפרטי שלכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162747 צפיות
יש לכם שאלות על ביטוח רכב? יש לנו את התשובות בשבילכם! המשיכו לקרוא ממש כאן במדריך שלפניכם ותוכלו להבין טוב יותר כיצד לבחור ביטוח.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162410 צפיות
באילו מקרים הביטוח המקיף הוא באמת ביטוח רכב שכולל הכל מהכל? לתשובה הזו כמה וכמה צדדים, לא רק מפני שמדובר בסוגיה מורכבת ואינדוודיאולית אלא בעיקר בגלל שישנם לא מעט מקרים שהביטוח המקיף כלל אינו רואה בהם אופציה לכיסוי. בואו להכיר את הפרטים הקטנים מאחורי הביטוחים הגדולים.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162416 צפיות
ארגוני הביטוח הגדולים בישראל הם תאגידי ענק החולשים על שוק הביטוחים כולו. היכרות מעמיקה עם המנגנונים השונים עשויה לחסוך לכם בטווח הארוך כסף רב. במילים אחרות, לא עושים ביטוח לפני שבודקים היטב את כל הפרמטרים החשובים באמת. לפניכם מספר טיפים חשובים על סודות עולם הביטוח, כאלו שיעזרו לכם להבין את המערכת, ולדעת כיצד היא פועלת. ביטוח רכב, דירה, בריאות וכו' ומה שביניהם.

מאת: שלום כהןביטוח רכב28/08/142896 צפיות
ביטוח רכב, ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב ואף ביטוח צד ג' – כל אלו מושגים מעורפלים אשר פעמים רבות נדמה שהם אומרים את אותו הדבר, אך לא כך.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/147171 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica