חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי רפואה בחו"ל ללימודים איכותיים ונוחים יותר

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל09/03/2013506 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לימודי רפואה הם בין מסלולי הלימוד המפרכים, המאתגרים והקשים ביותר. כשזה מדובר בחיי אדם, הסטנדרטים הם הכי גבוהים שאפשר. זו הסיבה שקשה מאוד להתקבל ללימודי רפואה בכל העולם אך קשה במיוחד לצלוח את תנאי הקבלה בלימודי רפואה בארץ. במדינה הקטנה שלנו יש מעט מאוד מוסדות לימוד שמציעים לימודי רפואה והם מציבים רף גבוה מאוד לקבלה, ורק מעט מהמועמדים ומהמתמודדים על לימודי התואר מצליחים להתקבל ולשרוד את שנות הלימוד ולעסוק בתחום.

בחו"ל מכבדים את המקצוע אך יש הרבה יותר אפשרויות לימוד, יותר אוניברסיטאות ותנאי קבלה הוגנים, כשחובת ההוכחה היא על הלומד ועל צליחתו את לימודי התואר.

לימודי רפואה בחו"ל באיטליה הם בין הלימודים האטרקטיביים ביותר בעולם ובאירופה בפרט ויש לכך סיבות רבות וטובות. המדינה עצמה נהדרת, יפהפיה וידידותית לזרים ולסטודנטים בינלאומיים, מבחר אוניברסיטאות ברחבי איטליה מציעות לימודי רפואה, כאשר ארבע אוניברסיטאות באיטליה המציעות לימודי רפואה אפילו מדורגות בין 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ללימודי רפואה והן  אוניברסיטת פאדובה, אוניברסיטת לה-ספיינצה ברומא, אוניברסיטת בולוניה ואוניברסיטת פירנצה.

מה טוב בלימודי רפואה באיטליה ?

עלות המחיה ושכר הלימוד של לימודי רפואה בחו"ל באיטליה הוא נוח ואטרקטיבי מאוד ונחשב לבין הזולים והנוחים בעולם. מדובר בשכר לימוד שנע בין 400-1500 אירו בלבד לשנת לימודים והאיטלקים כה באים לקראת הסטודנטים, עד כדי כך שניתן להגיש בקשה למלגות שכר לימוד המבוססות על מצב סוציו אקונומי או על ההצלחה וההישגים הלימודיים ומלגות אלה יכולות להגיע עד מימון מלא כולל מחיה למי שנמצא זכאי.

בנוסף, לימודי רפואה באיטליה נחשבים נוחים מבינת מערכת שעות, שש שנות לימוד לא כולל סטאז', כשמערכת השעות מתרכזת בימי שני לשישי בלבד ובין השעות 08:30-16:30, כך שיש מספיק זמן להשקיע בלימודים ואף לעבוד וליהנות מחיי חברה ומחיי קהילה. הלימודים עצמם איכותיים ומצויינים, למעשה, רבים מהרופאים הישראלים למדו באיטליה וזכו שם בהכשרתם המקצועית האקדמית המקיפה. חלק מהם חזרו לארץ ואחרים המשיכו לסטאז' בחו"ל, הכל תלוי בהכרת מוסד הלימודים על ידי משרד החינוך ובחירה אישית של כל סטודנט.

 תגיות המאמר: לימודי רפואה בחול


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתבת ועורכת תוכן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה דרורי

מאת: שירה דרורילימודי שפות31/03/145977 צפיות
הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לחו"ל וכך ילדיהם מחמיצים חוויה משנת חיים והזדמנות להעניק לילדיהם חוויה לימודית מסוג אחר. לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על סאמר סקול, כדי להבין שמדובר בחוויה בטוחה לא פחות מאשר מעשירה

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146366 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14908 צפיות
מדוע נושר השיער ואיך התזונה קשורה לזה? דברים חשובים על נשירת שיער ובריאות, הזנה והרגלים נכונים

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14656 צפיות
הורים רבים, שהילד שלהם אובחן כבעל הפרעות קשב וריכוז, לא יודעים כיצד להתמודד עמו על בסיס יומיומי. שגרה חשובה לכל ילד ובמיוחד לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

מאת: שירה דרוריתוספי מזון02/01/148175 צפיות
כאבי מחזור מתרחשים כתוצאה משינויים הורמונאליים שלמעשה גורמים להתכווצויות של התרחבות והצרת הרחם בזמן המחזור. כאבי מחזור נפוצים אצל נשים בכל הגילאים מגיל ההתבגרות ועד גיל המעבר

מאת: שירה דרוריעיצוב גרפי05/12/137438 צפיות
תהליך מיתוג של עסק מתחיל בבחירת לוגו לעסק. הלוגו יהפוך עד מהרה לסימן ההיכר והזיהוי של העסק ואנשים יזכרו אותך או את העסק שלך על פי הלוגו. החשיבות של הלוגו נובעת מכך שלהלוגו יתנוסס על גבי מודעות הפרסום, יככב באתר האינטרנט או יופיע על גבי כרטיסי ביקור מודפסים, בחותמת המייל. אין ספק שעיצוב הלוגו או הבחירה בלוגו מתוך תבנית הינה בחירה מיתוגית חשובה בעלת השפעה רבה לאורך זמן. לפניכם מספר החלטות שיש לקבל לפני ובעת בחירת לוגו לעסק.

מאת: שירה דרורילימודי שפות25/10/137173 צפיות
כמה סיבות למה סאמר סקול היא הבחירה הכי טובה שלכם לקיץ לנוער שלכם בבית. ספקו להם את החוויה והאווירה שמגיעה להם בקיץ הזה, כדי שיזכרו אותה לכל השנה.

מאמרים נוספים בנושא לימודים בחו"ל

מאת: Daniel.Bלימודים בחו"ל15/04/181341 צפיות
יש שמעדיפים לבלות את הקיץ לא בסאמר קאמפ עם חברים וחוויות מתחרויות ופעילויות ספורטיביות, אלא בסאמר סקול, וזה במטרה לשפר את האנגלית שלהם לפני תחילת שנת הלימודים.

מאת: sharondan80לימודים בחו"ל26/04/16985 צפיות
אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה של פעם בחיים, ולהפוך את חופשת הקיץ להרבה יותר מעשירה והרבה יותר מיוחדת עבורם, סאמר סקול בלונדון יעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר לכך.

מאת: Alon Meninלימודים בחו"ל23/08/151643 צפיות
Abstract: In those recent years we have witnessed the phenomenon that grew and her name is - the brain drain. This are a university-educated families who decide to move to another country. This phenomenon is growing every year mainly because of the implications of globalization worldwide. We see the movement of migration of families (mostly academic) to developed countries. In Israel the phenomenon is becoming more difficult and large. The Israeli government, only recently foreclosed on dealing with the phenomenon. Is it late to make the change? This article will attempt to review, with a view of the researchers, in short, the most significant reasons why the phenomenon is so widespread. And I will try to give reasons and mapping of advice to resolve the short term.

מאת: מיכאל רומנסקילימודים בחו"ל31/03/146282 צפיות
עולם ההדרכה מציע, במסגרתו, מגוון רחב מאד של שיטות, המביאות לידי ביטוי רעיונות שונים הקשורים בהדרכה וגם מבחר של כלים, שבהם ניתן להשתמש. עולם זה עבר לא מעט תהפוכות לאורך השנים וניתן לראות בו שינויים רבים, הבאים לידי ביטוי באופן שבו מיושמות ההדרכות עצמן.

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146366 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: kinneret ovלימודים בחו"ל19/03/146906 צפיות
לימודי רפואת שיניים אפשריים ברומניה, הונגריה, בולגריה, סרביה, מולדובה, לטביה, צ'כיה, פולין ועוד. תנאי הקבלה ללימודי רפואת שיניים בחו"ל כוללים בדרך כלל : אנגלית ברמת ארבע יחידות לימוד לפחות, בגרות בכימיה, פיזיקה וביולוגיה, מבחני כניסה אינדיבידואליים לפקולטה וראיון קבלה.

מאת: נינה כהןלימודים בחו"ל11/09/132128 צפיות
לימודים הם דבר חשוב עבור כל אדם רציני במדינת ישראל. לכן אנו רואים כיצד בתחומים רבים אף אחד לא מהסס ומגייס את הכסף הנדרש על מנת לרכוש מקצוע איכותי לעתיד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica