חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה למדתי היום?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי09/03/2013567 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על חשיבותן של שאלות דיברתי לא מעט אבל היום רוצה לגעת בשאלה מאוד חשובה שעל כל אחד מאיתנו לשאול את עצמנו כל יום. השאלה – מה למדתי היום – זוהי שאלה שמצמיחה אותנו ברמה אישית, רוחנית, חברתית, מקצועית ועוד.

למה בדיוק הכוונה? מהות החיים זה להתפתח ולצמוח, כולנו רוצים תמיד להיות יותר, לקבל יותר, לעשות יותר. הסיבה? כי צמיחה וגדילה זה חלק מאיתנו. איפה שצמיחה נעצרת אין חיים. אבל ישנם לא מעט אנשים שפשוט חיים את החיים שלהם כמו מכונות, קמים בבוקר, הולכים לעבודה, חוזרים הביתה וכך כל יום חוזר על עצמו והחיים הופכים להיות השגרה.   אנשים אלו לא ממשיכים לצמוח, אין להם הרבה שאיפות אלא להביא פרנסה הביתה, לסגור את החודש. אנשים אלו פשוט "קיימים", ולא באמת חיים. על מנת שנוכל להיות יותר ולקבל יותר, עלינו ללמוד, לצמוח, לגדול ולהתפתח כל הזמן, על בסיס יום יומי. ללמוד זה לא הכוונה ללכת לאוניברסיטה דווקא או לקחת איזשהו קורס. זה יכול לבוא לידי ביטוי גם בדרכים אחרות כגון לקרוא ספר, לפתח כישורים שלא מספיק מפותחים, להתפתח ברמה אישית, לשפר תכונות מסוימות, לחזק עוד יותר את החוזקות וגם לעבוד על החולשות שלנו, ללמוד מאנשים שנכנסים לחיינו, אפילו מילדים קטנים, להיות יותר טובים ביחד לבן זוג שלנו, לשפר משהו בבריאות שלנו, אם זה מבחינת כושר גופני או תזונה, כל יום ללמוד משהו. תפתחו את ההרגל – לא לבזבז יום אחד בלי ללמוד לפחות משהו קטן. על מנת להיות את האדם שאנחנו רוצים להיות, עלינו כל הזמן לשאול את עצמנו – מה עלי לפתח, מה עלי ללמוד, מה עלי לעשות כדי להגיע למה שאני רוצה להגיע, מה עוד חסר לי, איזה ידע אני צריך לקבל, איזה מיומנות לשפר או לפתח, איזה תכונות אופי לחזק או להיפך, להוציא מהחיים שלי ועוד. זה תקף לגבי כל תחום – גם בתחום האישי, גם בקריירה, גם בתחום הבריאות, בתחום הזוגיות, בכל תחום בכלל. מה שאני עושה בדרך כלל זה שיש לי מחברת קטנה שקניתי, זה יכול להיות אפילו יומן קטן, שכל יום אני רושמת בו מה למדתי, בדרך כלל זה לא רק דבר אחד אלא כמה דברים. אני עושה זאת בדרך כלל לפני השינה – משחזרת את כל היום שלי בדמיון, וכותבת את כל מה שלמדתי במשך אותו היום – מה למדתי על עצמי, מה למדתי מאנשים אחרים, מה שיפרתי ועוד. אתם יכולים לכתוב נקודות מסוימות גם תוך כדי, במהלך היום ולרכז את הכל בערב, לפני השינה. תפתחו הרגל זה ותתחילו להשתמש בו, תוכלו לראות כמה זה מפתח ומצמיח אתכם, כמה אתם מתקדמים בחיים, גם אתם גדלים ומשתפרים. תזכרו תמיד – מהות החיים זה להתפתח ולצמוח, בכל הרבדים בחיים! כל יום תשאלו את עצמכם – מה למדתי היום? כיצד התפתחתי? אם יש לכם מטרות בחיים ואתם מציבים מטרות בחיים באופן קבוע, שאלה זו רק תקדם אתכם ותוכלו למדוד את ההתקדמות ואת התוצאות שלכם. אל תשכחו לשתף אותי מה למדתם מהטיפ הזה! דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192012 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191947 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica