חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לשחרר את עצמכם לעצמאות

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי08/04/2013645 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חג פסח נגמר ויום העצמאות לפנינו - כבר יצאנו לחופשי ממצריים והנה אנחנו עצמאיים. בדיוק חשבתי על הנקודה הבאה בזמן כתיבת המאמר - יום העצמאות מגיע אחרי חג פסח - חג החירות. כאילו ההיסטוריה סידרה כך שהעצמאות שאנחנו חוגגים היא אחרי חג פסח. אבל לא על זה רציתי לדבר אלא על המשמעות של המילה - חופש, עצמאות.

אומנם אנחנו חוגגים עצמאות למדינה שלנו אבל רוב רובם של האנשים שחיים בה אינם חופשיים ועצמאיים - הם נמצאים בעבדות, בעבדות לפחדים, לתפיסות, למחשבות, לאמונות שלהם, הרוב משתוקקים לצאת לחירות ולעשות דברים שתמיד חלמו ורצו לעשות אבל אותם פחדים ומחשבות מדאיגות משאירים אותם במקום.

כל אדם שבא לעולם נולד מיוחד עם כישרונות וכישורים שייחודיים לו, פוטנציאל שטמון בו,  כל אדם הוא אישיות, אחד, יחיד וגדול. אבל מעטים אלו שאכן רואים את עצמם כך ונותנים ביטוי לפוטנציאל שטמון בהם.

הרוב משתעבדים לעבודה לא מעניינת, לדברים שהם לא אוהבים לעשות, קמים בבוקר מתוסכלים וממורמים, מעבירים יום ועוד יום בשגרה משעממת, מרגישים חוסר מימוש והגשמה, עייפים ועצבניים במקום לחייך וליהנות מהחיים.

רוב רובם של אנשים מוותרים על החלומות שלהם והרבה בכלל שכחו מה זה לחלום, הם עובדים כדי להביא משכורת הביתה ולשלם מיסים ותשלומים, אין להם מטרות ושאיפות גדולות אלא לסגור את החודש, להביא אוכל הביתה ואולי לקבל העלאה במשכורת. כל יום שלהם נראה אותו דבר, ללא ריגושים, ללא הגשמה, ללא צמיחה והתפתחות, ללא יצירתיות. למעשה אנשים אלו חיים אבל לא באמת חיים.

למה זה קורה?

רובנו חונכנו על פי העיקרון של חייבים לעשות משהו מסוים גם אם איננו מרגישים חיבור רגשי אליו ולא אוהבים את אותו הדבר - חייבים ללמוד, חייבים ללכת לעבודה, חייבים ...חייבים... חייבים. לרובנו יש אמונות מסוימות ותפיסות עולם שמנהלות לנו את החיים ומובילות אותנו לכיוונים שלרוב אינם מקדמים בחיים. למעשה - זה העבדות שבה אנחנו חיים.

רובנו גדלנו לפי מודל חיים מסוים שאותו מעבירים לנו דור על גבי דור. ואנחנו הולכים בזרם מבלי לעצור ולשאול - האם ישנה דרך אחרת? רובנו לא יודעים לענות על 3 שאלות סופר קריטיות בחיינו: מי אני באמת,  ומה אני באמת רוצה בחיים ולאן אני רוצה להגיע.

רובנו מוותרים על ההגשמה האישית שלנו, על החלומות שלנו כי לימדו אותנו כי מה שחשוב זה ללמוד ולמצוא עבודה. רובנו לא מקשיבים לקול הפנימי שלוחש לנו מה באמת נועדנו לעשות בעולם הזה עד שכבר קשה לנו בכלל לשמוע אותו או להבין מה הוא לוחש.

אבל ישנם אנשים שחיים אחרת. אנשים שחיים את החיים במלואם, יוצרים לעצמם את המציאות שהם רוצים לחוות ולחיות, אנשים שקמים כל בוקר עם חיוך, נהנים מהעשייה היום יומית, החיים שלהם מלאים הריגושים, צמיחה והגשמה, אנשים שנותנים ביטוי לאני האמיתית שלהם ולפוטנציאל שקיים בתוכם.

אני מאמינה שהחיים הם מתנה ענקים שקיבלנו מאלוהים. זכותנו לחיות אותם כמו שאנחנו רוצים לחיות אותם ולא מה שמצפים מאיתנו להיות ולעשות, מה שמכתיבים לנו. הגיע זמן לצאת מהעבדות לעצמאות, לשחרר את הענק שמתחבא בפנים. יום העצמאות זו תזכורת מצוינת שהגיע זמן לעשות את הצעד הזה.

אני כבר יצאתי לעצמאות שלי לפני 3 שנים ומאז השתנו חיי - התחלתי לחיות, הבנתי מה זה לחיות. ומה איתכם? האם אתם מוכנים לצאת לחופשי? לעצמאות שלכם?

אתם לא לבד. אני רוצה להזמין אתכם לסדנה ייחודית ומיוחדת גם מבחינה חווייתית וגם מבחינת התכנים, סדנה שקיימתי רק פעם אחת עד כה עם הצלחה רבה. קראתי לסדנה - להעיר את הענק שבפנים! מבטיחה לכם שז תהיה בהחלט התחלה של חגיגת העצמאות שלכם.

מה מיוחד בסדנה? מה נלמד? למה כדאי לכם להיות שם? הכל בקישור הבא:

http://www.dianabenzvi.com/landing/awaken-the-giant-workshop

ניפגש בסדנה!

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192012 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica