חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסמסונג גלקסי S4 - מכשיר הדגל החדש בעולם המארטפונים

חברת סמסונג הכריזה באירוע השקה רציני ומושקע על מכשיר הסמארטפון המוביל ביותר שלה, מכשיר הדגל הגלקסי S4.

מכשיר הגלקסי S4 צפוי לנחול הצלחה עולמית גדולה בדומה לשאר מכשירי הדגל הקודמים הגלקסי S3, S2 ו-S1 שבדומה לגלקסי S4 הציגו מפרט חזק ומתקדם לזמנם כמו שמפרט הגלקסי S4 חזק ומתקדם להיום.

מכשיר הדגל היוקרתי של סמסונג הגלקסי S4 וכמובן קודמיו יצרו עבור סמסונג את המותג החזק סביב הסמארטפון המוביל שלהם בדומה למותג היוקרתי שאפל בנתה סביב הסמארפון שלה האייפון עקב ההצלחה הרבה שנוחלת סמסונג כבר כמה דורות של מכשירים.

כעת ניתן לראות דריכות בעולם גם לפני השקת מכשירי אנדרואיד מובילים דבר אשר פעם היה בלעדי אך ורק למכשירי אייפון אשר רק הם משכו תשומת לב עולמית לפני השקתם בגלל העניין הרב של מעריצי אפל לפני השקת כל מכשיר ומכשיר.

לפני השקת מכשיר הגלקסי S4 ה-GT-I9500 זכינו לראות תשומת לב רצינית אחרי חרושת השמועות בקנה מידה של סיקור האייפון 5 ומכך ניתן להבין את הצלחתה של סמסונג.

התחזיות צפו לגלקסי S4 מפרט חזק ביותר ואכן המפרט שהוכרז היה ללא הפתעות אך כמובן עדיין מדובר באחד מכשירי הסמארטפונים החזקים שיהיו בשוק בזמן הקרוב.

הגלקסי S4 מצויד במסך בגודל 5 אינץ', עם רזולוציה איכותית ביותר של Full HD 1080p בטכנולוגיית מסך של Super Amoled Full HD, מסך זה יספק 441 פיקסלים לאינץ' ולכן נראה מסך סופר איכותי למרות גודל המסך הגדול.

המעבד יהיה מעבד בעל 8 ליבות במהירות שעון של 1.9 GHz שיספק ביצועים מרשימים בכל הקשור להרצת אפליקציות ומשחקים על גבי הגלקסי S4.

מבחינת המצלמה הגלקסי 4 מצויד במצלמה אחורית של 12 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 2 מגה פיקסל, שתי המצלמות תומכות בצילום בטכנולוגיית Full HD.

גרסת האנדרואיד המותקנת על מכשיר תהיה הגרסא החדשה ביותר הלוא היא גרסת האנדרואיד 4.2.2.

כיסוי לגלקסי S4 הוא עניין קריטי כי כידוע למרות שסדרת הגלקסי היא סדרה איכותית ביותר מבחינה טכנולוגית ומבחינת ביצועים מרשימים מבנה המכשירים הוא בדרך כלל ירוד, העניין מתבטע בעיצוב הזול יחסית של מכשירי הגלקסי ובפועל המכשירים מיוצרים מפלסטיק בעל מראה זול והחסרון הגדול ביותר היא עמידות המכשירים הנמוכה.

בגלל איכות הבנייה הלא איכותית במיוחד והחומרים הזולים מכשירי הגלקסי נוטים להישבר בקלות גם מהנפילות הקלות ביותר, להיסדק בצדדים ובמקרים הגרועים ביותר המסך נשבר, החסרון הגדול ביותר הוא מהמסכים של הסמארטפונים היקרים הללו הם יקרים מאוד ועלות של החלפת מסך כולל עבודה מקצועית של טכנאי עלולה להגיע לעד 1000 ש"ח בדגמים מסוימים של סמארטפונים ואף יותר.

מכשיר הדגל הקודם הגלקסי S3 היה אחד המכשירים היותר שבירים בשוק ובעלי הסמארטפון אשר לא דאגו לרכוש כיסוי איכותי נאלצו להחליף מסך ולשלם את הסכום היקר.

בעלי סמארטפונים אשר מודעים להגנה הרבה שנותן הכיסוי האיכותי של חברה מוכרת ואיכותית לפעמים מעדיפים לרכוש את הכיסוי עוד לפני רכישת המכשיר כדי לא להיאלץ להשתמש במכשיר כאשר הוא לא ממוגן, בנוסף הם יודעים שלא כל חנות פלאפונים מחזיקה את כל מותגי הכיסויים וחלקם לא מחזיקות בכלל כיסויים ממותגים ופה בא היתרון להזמין כיסוי איכותי לסמארטפון באינטרנט בקלות ובמהירות.

לפני כמה שנים בתחילת דרגם של הסמארטפונים כמובן שהמודעות לכיסויים איכותיים וממותגים הייתה יותר נמוכה ולכן הכיסויים ה"סיניים" שלטו בשוק, אותם כיסויים הנראים יפים למראית עין אך במבחן הנפילה רוב הפעמים מסך הסמארטפון מתרסק יחד עם הכיסוי גם בנפילות קלות יחסית ולכן מה שעולה זול בסוף עולה יקר.

כעת לאחר שהסמארטפונים קיימים כבר כמה שנים החדירה של הכיסויים האיכותיים עלתה בעשרות אחוזים ובעלי סמארטפונים רבים יודעים כי השקעה על כיסוי איכותי הנעה בדרך כלל בין 100 ל-200 ש"ח כי השקעה בטוחה כי היא תחסוך להם החלפת מסך שעלותה כיום היא בדרך כלל בין 500 ל-1,000 ש"ח.

בתחילת דרכם של הסמארטפונים כמובן חברות מעטות הציעו כיסויים ואביזרים איכותיים לסמארטפונים אך כיום עקב הביקוש הרב קיימות עשרות חברות המייצרות אביזרים וכיסויים איכותיים לסמארטפונים.

גם בעניין האביזרים הנלווים בעלי סמארטפונים רבים מעדיפים אביזרים איכותיים עם "אבא ואמא" אשר מקבלים עליהם אחריות מאשר מוצרים סיניים שכאשר הם נהרסים ומוצרים אלו בעלי נטייה להיהרס אין למי לפנות, גם בעניין האביזרים האיכותיים המודעות אליהם עלתה ובהתאם עלה הביקוש וההיצע.

חברות האביזרים המובילות מבינות שהביקוש לאביזרים איכותיים וכיסויים ממותגים לגלקסי S4 יהיה גדול מהרגיל ולכן ממהרות לייצר מלאי רב של אביזרים וכיסויים איכותיים מיד לאחר הכרזת הגלקסי 4 כאשר הם יודעים את המימדים המדויקים של המכשיר ואז ניתן להתאים את האביזרים שלהם בדיוק עבור גודל המכשיר החדש.

 

 
     
     
     
   
   
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רענן ברנשטיין

מאת: רענן ברנשטייןפיזיקה01/10/157182 צפיות
מרבית הציבור כבר מודע לכך שחשיפה לקרינה מעל היקפים מסוימים יכולה להוות בעיה בריאותית.

מאת: רענן ברנשטייןבניין ואחזקה - כללי25/04/15722 צפיות
קרינה אלקרטרומגנטית היא אנרגיה משדות חשמליים ומגנטיים המועברת בגלים. כאשר מתקני חשמל מעבירים חשמל הם הפולטים קרינה אלקטרומגנטית לסביבתם הקרובה.

מאת: רענן ברנשטייןמחשבים ניידים10/03/15976 צפיות
איך נדע איזה מטען מתאים למחשב הנייד שלנו? איך מזהים מטען למחשב נייד שאינו מקורי?

מאת: רענן ברנשטייןטלפונים סלולריים07/01/144596 צפיות
גלקסי נוט 3, אחד המכשירים המתקדמים ביותר של סמסונג, נכנס לקטגוריה של "פאבלט": מכשיר המשלב בין סמאטרפון לטאבלט.

מאת: רענן ברנשטייןשוק ההון19/07/13576 צפיות
שוק הפורקס הינו השוק הפיננסי הגדול בעולם. המסחר היומי מתקרב ל-3 טריליון דולר. הוא שוק במטבע חוץ אשר נסחרים בו יותר ממאה מטבעות שונים.

מאת: רענן ברנשטייןמשכנתא20/05/13750 צפיות
המשפחות הישראליות אינן מודעות לתהליך מיחזור המשכנתאות ועל ההשפעות בעקבות כך על משק הבית. הסיבה העיקרית שעלתה היא החשש מתהליך מיחזור המשכנתא שנתפס כמורכב.

מאת: רענן ברנשטייןמשכנתא01/12/12796 צפיות
ההשקעה הכלכלית הגדולה ביותר במהלך חייו של אדם בדרך כלל, היא רכישת דירה. מדובר בסכומים גבוהים, שרק הולכים ועולים בכל שנה

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/20537 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191688 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/182523 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/18771 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/162361 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/161498 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162962 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica