חפש מאמרים:
שלום אורח
20.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין קרוב אליך לבית

מאת: דניאל seoדיני אינטרנט23/04/20131823 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היום מספר עורכי הדין בישראל ביחס לאוכלוסיה הוא הגדול ביותרמבחינה עולמית, לדוגמא אם בארה'ב מספר עורכי הדין הוא אחד למאתים שבעיםושתים תושבים, בבריטניה אחד לארבע מאות ובצרפת אחד לאלף מאתים, הרי בישראלהמצב הוא של עורך דין אחד למאהשישים ושלושה תושבים, מצב זה של אנפלציה במספר עורכי הדין שעולה על הצורךהממשי להם במציאות מביא לכך ששליש מהמוסמכים למקצוע בוחרים שלא לעבוד בוכלל ולהתפרנס מדברים אחרים, והמצב מחריך משום שכשלושת אלפים מוסמכים חדשיםלעריכת דין מצטרפים בכול שנה אל השוק. מדוע נגרמה א-נורמליות זו?

אפשר לומר שכניסת המכללות ללימוד הגבוה וזכאותם להעניק תוארלמסיים בהן את מסלול הלימוד, רף הקבלה היחסית נמוך שמאפשר לימוד בהן, חלוםהאם היהודיה שהפנמנו, היוקרה האומנם נשחקת אך עדין קיימת שיש למקצוע הםהאחראים העיקרים.

ההשלכות להצפת השוק

ההשלכות הן בשחיקה מתמדת באיכות כוח האדם שבוחר להכנס אלהתחום ןזאת משום ירידת קרנו והתגמולים הכספים שהמקצוע הציע בעבר ועכשיופחות ופחות בשל התחרות העזה בו. היתרונות לנו?

הם אומנם לא מתקזזים עם החסרונות אך השכר הנמוך מאפשר לנולמצוא עו'ד מקצועי ואמין במחיר מתאים יותר לכיסנו. ריבוי עורכי הדין מאפשרמציאת עורך דין מתאים, הן המבחינת הנושא שדרוש לנו יצוגו בו, הן מבחינת שכרהטירחה ודרך חישובו ומעלה את יכולת ההתמקחות שלנו איתו, והן מבחינת קירבתואלינו, למקום עבודתנו או מגורנו, מה שמנגיש אותו ואת שירותיו, עו'ד בראשון לציון אידאלי לנו אם אנו מתגוררים בראשון לציון או עובדים בה

עו'ד בראשון לציון לרשל'צי ועו'ד בתל אביב לתל אביבי

יתרון עו'ד מקומי אינו מתבטא רק בנגישותו היחסית לנו אלא גםבצימצום הוצאות ההגעה אליו בזמן ובכסף, וצימצום הוצאות הגעתו אל בית המשפטהמקומי וכך גם צימצום סעיף זה בשכר הטירחה. לדוגמא אם עניננו עתיד להשפטבבית משפט השלום בראשון לציון הרי שנוכל לחסוך בשכר הטירחה אם נמצא עו'ד בראשון לציון שמתמחה בעניננו. קלות איתור עו'ד מתאים ומקצועי במקום מגורינו או מקום התידנות הנושא שלנו הינם יתרון ברור של מצב ריבוי עורכי הדין.

למציאת עו'ד בראשון לציון לדוגמא, אנו ממליצים להתיעץ עם חברים קרובים להתרשם משיחה עם העורך דין האפשרי ולא להתבייש ולשאוול על שעורי הצלחתו בבית המשפט.

 תגיות המאמר: עורך דין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/193254 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19866 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/161085 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161481 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161543 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161661 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161638 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא דיני אינטרנט

מאת: עו"ד פלילי אדטודיני אינטרנט21/04/152957 צפיות
במאמר זה נסקור את אופייה הלא אלים לכאורה מבחינה פיזית , עבריינות מחשבים מהווה עבירה פלילית לכל עניין ודבר והיא כן אלימה מפאת ההרס והנזק שהיא גורמת לנפגע.

מאת: דניאל seoדיני אינטרנט09/10/128188 צפיות
כמו בכל דבר, גם לעורכי הדין בישראל יש לשכה המאגדת אותם ושומרת על "חוקי התנועה". קוראים לזה, "לשכת עורכי דין" . תפקידה של לשכה זו, לאגד את כל התלונות, המענות והבעיות אשר קשורות בטיפולם של עורכי דין כאלה ואחרים. ניתן לכנות את תפקידה כמקור להסדר פעילותם הכשירה של עורכי דין בישראל

מאת: עו"ד אודי בוזמןדיני אינטרנט20/12/118229 צפיות
כמו בעולם האמיתי, גם לצורך פעולות משפטיות וסכסוכים בעולם הווירטואלי, ניתן ורצוי להצטייד בעורך דין בשר ודם.

מאת: עו"ד רן פרנקלדיני אינטרנט11/12/118221 צפיות
מהפסיקה ניתן ללמוד כי מדיניות בית המשפט במקרים בהם הארכת כניסה לתוקף של צו ההריסה היא למטרת עשיית רווח היא שלא תינתן הארכה כנ"ל.

מאת: רן פרנקלדיני אינטרנט11/12/118221 צפיות
זוהי השאלה המרכזית העולה מהתביעה כנגד ב.מ.ב.י מערכות תוכנה בע"מ אשר עשתה שימוש במאגר נתונים של נכסי נדל"ן שיצרה חברה מתחרה.

מאת: רן פרנקלדיני אינטרנט20/11/118335 צפיות
בתפ"ח 7956-02-10 הוגשו שתי בקשות של שלוש עותרות מקרב העיתונות והתקשורת (מו"ל ועיתונאית של אתר החדשות המקוון YENT; וחברת החדשות בערוץ השני בטלויזיה) - להתיר להן לפרסם קלטות שחזור וחקירה במשטרה של הנאשמים בתיק זה, האחים סדמי, ולהורות למדינה להעביר לרשותן את אותן קלטות.

מאת: רן פרנקלדיני אינטרנט13/11/118387 צפיות
הנתבעים ב ת"א 9143-11-08, חברת נייט סליפ סנטר, עשו הכלאה של חלק מסימן המסחר של המרכז הבריאותי (ד.ע.) בע"מ, " ד"ר גב", וחלק משם המותג " RELAXON" הבינלאומי אותו מייבאת ע.אליהו ובניו בע"מ רילקסון (ישראל) מערכות הריהוט הטובות ביותר בעולם בע"מ, ויצרו לשימושם סימן מסחר שהוא בגדר "סימן כלאים" - המותג " ד"ר רילקס".

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica