חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

LawNow מאמרים - מאגר המאמרים המשפטיים הטוב בישראל

מאת: עידוחוק ומשפט - כללי10/05/2013613 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האתר LawNow מאמרים משפטיים הנו שלוחה של אתר האינטרנט  LawNow עורך הדין שלך ברשת. אתר המאמרים המשפטיים נוסד על מנת להעניק מידע משפטי לידע אישי, לכלל האוכלוסייה בארץ ישראל, אשר כפופה למערכת המשפט הישראלית. האתר הנו מיזם של מספר סטודנטים למשפטים, אשר מטרתם היא להביא לנגישות של חומר משפטי, לאוכלוסייה  חסרת ידע במערכת המשפט שלה היא כפופה.

 

אתר המאמרים מתחלק לשלוש קטגוריות: הקטגוריה ה-1 היא הקטגוריה הכללית, אשר מכסה את כל הנושאים המשפטיים אשר אינם קשורים לקטגוריות המשפט האזרחי והמשפט הפלילי. אתם יכולים לאתר בקטגוריה הזו מאמרים על שיטות משפט שונות, תפקידים של בכירים במערכת המשפט כמו למשל שופטים ויועצים משפטיים, אינפורמציה על תפקידיו של עורך הדין ובנוסף גם מידע משפטי כללי. הקטגוריה השנייה הנה הקטגוריה של המשפט הפלילי. המשפט הפלילי מכיל בתוכו את כל הנושאים אשר קשורים לדיני עונשין ולסדר דין פלילי. הקטגוריה האחרונה היא המשפט האזרחי. המשפט האזרחי מהווה נושא נרחב מאוד ומכיל בו מגוון רחב של דינים דוגמת דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני תאגידים ועוד רבים. ההגדרה המשפטית של משפט אזרחי היא כל תחומי המשפט שאינם קשורים למשפט הפלילי. מלבד זאת, אפשר למצוא קטגוריה של חוקים ופקודות באתר, כמו חוק החוזים, חוק העונשין, פקודת הנזיקין וכדומה.

 

אתר האינטרנט LawNow מאמרים משפטיים, מעניק בנוסף למאמרים מתוצרת בית, במה לעורכי דין, משפטנים, מלומדים וסטודנטים למשפטים שברצונם לפרסם טקסטיתכנים פרי עטם. כפי שהוסבר מעלה, מטרת האתר הינה להעלות את הנגישות למידע משפטי, לכלל האוכלוסייה. חשוב מאוד לדעת את עיקרי מערכת המשפט הישראלית, מאחר שהיא מצוייה סביבנו בכל זמן של יומנו. כמו למשל, כאשר אנחנו קונים מוצר בחנות, אנחנו עושים שימוש בדיני החוזים וכאשר אנו חותמים על חוזה עבודה, יש התערבות של דיני חוזים ודיני עבודה.

 

כיום, אחד המשפטים שהפך למוטו בחיינו הינו המשפט ש"ידע שווה כוח". הידע שלנו בעניינים מסוימים, עלול להשפיע על העתיד שלנו ושל החברה כולה. גם אם אתם לא מתכוונים לעסוק בנושא המשפטים, תמיד שווה לרכוש קצת ידע שיכול לעזור לכם בעתיד. העולם שלנו הוא עולם דינמי וכמעט כל מקרה שקורה לכם ביום יום, יש לו השלכות משפטיות. יש זכויות רבות מאוד שהן לא ידועות לציבור הרחב ורק אנשי משפט ערים להן. בנוסף לזכויות, ישנן גם חובות לא מעטות שאנחנו נדרשים להן בסדר יומנו.

 

השאיפה לידע צריכה לבעור בכל אחד ואחת מאתנו. תמיד כדאי לרכוש מידע חשוב שמסוגל לסייע לנו בחיים שלנו ויתכן שאף להשפיע רבות עליהם. אנו צוות אתר LawNow מאמרים משפטיים מקווים להעניק לכולם את מקור הידע הזה ולספק לכם את כל המידע המשפטי, לו הינכם צריכים. גלישה נעימה ופוריה באתר האינטרנט שלנו, מאמרים משפטיים באיכות גבוהה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידו

מאת: עידובר ובת מצווה18/06/15728 צפיות
כאשר מועד בר המצווה הולך ומתקרב, חשוב מאוד להקדיש זמן למציאת מקום מוצלח שמתאים לקיום האירוע. בחירה של מקום לבר מצווה בתל אביב לא יכולה להיות דבר חפוז, לכן, ראוי לשים לב לכמה וכמה קריטריונים, כדי ליצור את האירוע המושלם.

מאת: עידואטרקציות27/01/151596 צפיות
טיסה בכדור פורח היא חוויה בלתי נשכחת ואפילו טובה יותר כאשר ניתן לרכוש קופון עבור חוויה כזאת.

מאת: עידואירועים וחתונות – כללי27/01/15933 צפיות
מקומות רבים מציעים לזוגות לערוך את אירוע הברית שלהם אצלם. בשנים האחרונות שניתן לראות מגמה של עריכת אירוע ברית בעיקר באזור המרכז.

מאת: עידוחתונות13/12/14795 צפיות
חתונות עד 300 איש הפכו להיות טרנד בשנים האחרונות. זוגות רבים בחרו לוותר על חתונות גדולות ומעדיפים יותר חתונות קטנות ואינטימיות יותר.

מאת: עידואירועים וחתונות – כללי27/08/14754 צפיות
הטרנד הפופולרי ביותר בתחום האירועים הוא עריכת אירועים במסעדות. כל מה שרציתם לדעת על הטרנד החדש שהולך להישאר פה עוד הרבה זמן.

מאת: עידומתכונים ואוכל - כללי09/08/141703 צפיות
היום מודדים אירוע טוב או מסעדה טובה לפי האוכל שמוגש בה. רוצים לאכול את המאכלים הטעימים ביותר, אתם חייב לשכור את שירותיו של השף הפרטי יואב בר.

מאת: עידואירועים וחתונות – כללי09/08/14794 צפיות
מתכננים לערוך אירוע בקרוב ורוצים לחסוך סכום גבוה של כסף, אולי כדי שתחשבו לערוך את האירוע שלכם באוהל. אוהלים לאירועים הפכו להיות טרנד מאוד פופולרי בתחום האירועים בישראל

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2074 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19498 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19305 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19413 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19437 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191235 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica