חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוד האושר שקיים למעלה מ-5000 שנה!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי01/06/2013632 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
אם הייתי שואלת אתכם - האם הייתם רוצים לדעת מהו סוד האושר, סביר להניח שהייתם אומרים לי - כן! ומי באמת לא רוצה להיות מאושר, להרגיש מאושר. כולנו רוצים! אז במאמר זה אני רוצה לדבר על סוד האושר שכבר קיים למעלה מחמשת אלפים שנה.

סוד האושר הוא מאוד פשוט ולא מדובר במשהו שרק אנשים בודדים יכולים לעשות וליישם בחיים שלהם, למעשה הוא כל כך פשוט והגיוני שאולי אין הרבה דברים כל כך פשוטים בחיים שלנו, אבל למרות הפשטות שלו עדיין מעטים אלו שמיישמים אותו!

והסיבה הפשוטה שהם לא מצליחים ליישם את אותו הסוד הפשוט הזה כי הם מתוכנתים וחיים על פי אותו התכנות שעובר מדור לדור, מבלי לעצור ולשאול אם הדרך הזו היא נכונה או אולי יש דרך יותר טובה שמובילה את האנשים להרגשת אושר אמיתי.

בטח אתם כבר מתים לדעת על מה אני מדברת ולמה אני כל כך מותחת את העניין. אז סוד האושר הוא - לגלות מה אנחנו באמת אוהבים לעשות ולהפנות אליו את כל האנרגיה שלנו. אם נחקור חייהם של אנשים בריאים, מצליחים ומאושרים, נגלה שכולם מרוצים שהם עושים את מה שהם אוהבים לעשות, דבר שיש להם תשוקה בוערת כלפיו ומקדישים לו את כל האנרגיה וכל הזמן.

לא סתם אומרים - אתה למעשה לא עובד אם אתה עוסק בדבר שאתה אוהב לעשות, גם אתה משקיע בו 16 שעות ביום. במילים אחרות - זה מה שנקרא הגשמה אישית, וברגע שאנחנו מגשימים את עצמנו כל הערוצים של השפע נפתחים ודברים נפלאים מגיעים אלינו על ידי היקום.

כל כישרון או יכולת מסוימת שיש לנו ניתנו לנו על מנת שננצל אותם לטובתנו ולטובת האחרים בעולם, כישרונות וכישורים אלו הם המתנות של היקום עבורנו. לא סתם הם ניתנים לנו, זוהי הדרך של האנרגיה אוניברסלית או יקום או אלוהים, תגדירו את זה איך שאתם רוצים, לממש את עצמה. האנרגיה הזו באה לידי ביטוי מלא דרכינו, וזה רלוונטי לגבי כל אחד וחד מאיתנו.

אז על מנת להרגיש את האושר הפנימי והאמיתי, חשוב לצאת מהתכנות המוקדם של ללמוד ולעבוד ולמצוא מה שבאמת מלהיב אותנו בחיים. רק שבעניין הז חשוב לשים לב לנקודה ממאוד חשובה - ציינת אותה לפני כן.

הדבר שמושך אותנו ומלהיב אותנו לא רק צריך לשרת אותנו אלא לשפר באיזושהי צורה את חייהם של האחרים או לשרת אותם. ההגשמה האמיתית היא שאנחנו מממשים את הפוטנציאל ואת המתנות שלנו וגם עוזרים לאחר ליהנות מכך.

זהו סוד האושר. ברגע שמגלים מהו הדבר שמעורר אותנו לחיים, נותן לנו תקווה ודוחף אותנו קדימה, אנחנו מתחילים לקום כל בוקר עם חיוך ואנרגיה מטורפת, התלהות ומרץ. וברגע שמתחילים את התהלך של הגשמה אישית, גם מגיע השקט הנפשי, שלווה פנימית. כל המחשבות על כעס, דאגה ועצבים נעלמים כי רוב הזמן והאנרגיה שלנו אנחנו ממקדים בדבר שאנחנו אוהבים לעשות שמביא גם תועלת לאחרים ולעולם.

אנשים שחיים על פי תכנות של עבודה בית קמים בבוקר כי חייבים לקום, אין חיוך על הפנים, החיים נראים אותו דבר וכל יום חוזר על עצמו. הם רוצים להמשיך לישון במקום לקום וללכת לעבודה כי זה לא דבר שמלהיב אותם ונותן להם מרץ להתחיל את היום כמה שיותר מוקדם.

אז נכון שהסוד הזה מאוד פשוט אבל עבור הרבה מאוד אנשים הוא מסובך ולא קל בכלל. הסיבה -בגלל אתו התכנות הם כל כך הסתבכו והתבלבלו בדרך וכל כך התרחקו מהמהות הפנימית והאמיתית שלהם, מחיבור בין האנרגיה שלהם לבין האנרגיה של היקום שהם אפילו לא יודעים מה מלהיב ומרגש אותם.

אבל זה לא אומר שהם לא יכולים להגיע לשם. כל אחד יכול! אחד הדברים שעוצר אותם זה הפחד מלא נודע, מה יהיה אם יצאו לדרך של הגשמה. הדאגה הזו היא זאת שמרחיקה אותם מהאנרגיה של היקום והם נשארים באותו המקום.

איך מתמודדים עם הדאגה הזו? מה צריך לעשות כדי להגיע לאושר?

נמשיך לדבר על כך במאמר הבא. בינתיים מוזמנים להגיב א לפרגן בלייק ואם אהבתם מאוד לשתף את המאמר לחברים.


דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת מפגש  היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:

http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica