חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מעקבים

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/2013490 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מעקב הוא אומנות לכל דבר ועניין

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים – אנשי מודיעין, משטרה, צה"ל, שב"כ וכדומה. גם החוקר הפרטי משתמש באומנות זו כדי לדלות פרטים חשובים על אדם ולצבור ראיות מרשיעות נגדו. אבל, לא כל אחד מסוגל לבצע את האומנות הזו בצורה מושלמת. יש צורך בניסיון רב ובמומחיות בתחום כדי להצליח בהשגת היעדים.

המעקב כולל הסתוות מוחלטת בשטח, התחקות אחר פעולותיו של האדם אחריו עוקב החוקר הפרטי מבלי לעורר את חשדו, צמצום מרחקים עד למינימום ולעיתים אף השתלת אמצעי מעקב משוכללים או הקלטתו של אותו אדם. את כל אלו יצליח לעשות רק אדם מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אנשי סוכנות רשת חקירות הם מומחים בעלי שם בתחום זה. אנו מבצעים מעקבים בדיסקרטיות ובהסתוות מושלמת, אך איננו מוותרים ולו לרגע על איסוף המידע החשוב ועל השגת הראיות הקריטיות להצלחת המהלך. בעזרתנו, כל מעקב אחר כל אדם שהוא – בארץ ובחו"ל – ישיג עבורך את התוצאות הרצויות.

יציאה למעקב – רק לאחר היערכות מדוקדקת

דינם של מעקבים רבים להיכשל עוד לפני שיצאו לדרך, וזאת מסיבה אחת בלבד: היעדר הכנה נאותה ומספקת. זהו כלל ידוע בעולם החקירות הפרטיות – לא ניתן לצאת למשימת עיקוב ללא איסוף מודיעין ראוי ומקצועי על האדם אשר אחריו יתבצע המעקב.

בהתאם לכך, מקפידה סוכנות רשת חקירות על היערכות מקצועית ורצינית לכל משימה מסוג זה. אנו אוספים את כל המודיעין הדרוש על מושא המעקב, מתחקים אחר שגרת יומו, לומדים את אופי עיסוקיו ולמעשה מכירים לעומק כל פן באישיותו. רק כך, אנו מאמינים שניתן לבצע מעקבים יעילים ומוצלחים באמת.

התאמה לאופי החקירה ולדרישותיך, הלקוח

אנשי סוכנות רשת חקירות מקפידים לבצע כל חקירה שהיא על פי בקשת הלקוח ובהתאם לאופי החקירה. אנו מבצעים מעקבים במסגרת חקירות רבות, וביניהן:

 • חקירות אישות
 • חקירות כלכליות
 • חקירות בנושאים בעלי אופי פלילי
 • מודיעין עסקי
 • איתור נעדרים או חייבים
 • חקירות אופי
 • מעקבים נחשבים למוצלחים מאוד בחקירות אישות, חשיפת בגידות וכדומה. במשימות מסוג זה, להתחקות אחר מושא החקירה ולמעקב יעיל וחשאי יש משקל עצום ותרומה אדירה למאמצי החקירה. כאשר המעקב נעשה בצורה טובה ומקצועית, הוא לרוב יישא פירות ויניב תוצאות חשובות – ראיות חד משמעיות נגד בן הזוג הבוגד, שאינן ניתנות לערעור.

  כך או כך ובהתאם למצב אשר מובא לפנינו, נעמיד לרשותך את טובי חוקרינו ואם נידרש לכך – גם צוות עוקבים שיספק לך את התוצאות המבוקשות. חשוב לנו שתקבל לאורך כל התהליך את השירות הטוב והאיכותי ביותר ולצורך כך נקצה לך את מירב המשאבים להם תזדקק.

  ביצוע מעקבים ללא חדירה לפרטיות

  אנשינו מקפידים לבצע את המעקבים מבלי לעבור על החוק ובהתאם להוראות ולכללי האתיקה של המקצוע. אנו מאמינים כי הקפדה על סוגיה זו תשרת בראש ובראשונה אותך כלקוח, משום שכך תוכל להציג בפני כל דורש ראיות אשר השגת בדרכים כשרות וחוקיות, ללא תחבולות ו'טריקים' מלוכלכים, שעלולים לבטל את תוקפן.

  על כן, אנו מקפידים לבצע מעקבים ללא חדירה לפרטיות האדם אחריו אנו עוקבים, מבלי ליצור קשר עם קרוביו וחבריו של אותו אדם שלא לצורך להישמע להוראות המשטרה ואף לשתף איתה פעולה כאשר אנו מתבקשים לעשות זאת.

  זו השקפתנו ובעזרתה אנו בטוחים שנוכל להשיג עבורך את מבוקשך, בדרך המהירה והאיכותית ביותר.

  התקשרו - 03-6294111

  או שלחו אלינו מייל: reshet.pi@gmail.com

  rsehet-inv.com


   

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:

   

  PAZSHVARTZ
  private investigator

  BenYehuda 32, El-Al Building, Tel-Aviv, Israel

  Tel: 972-3-6294111

  Fax: 972-3-6294112

  Mob: 972-4-4674470

  E-mail: paz@reshet-inv.com
  Web: http://www.reshet-inv.com/

  תיאור: http://en.reshet-inv.com/wp-content/uploads/2012/09/logo1.png

  CEO Investigations Detective Agency

   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת פז שוורץ

  מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13630 צפיות
  One of the main goals of any private investigation relates to the evidence found: the private investigator is measured by the quality of the evidence delivered to his client. This will serve him at the moment of truth, when confronting the object of the investigation- whether face to face or during legal proceedings. Professional surveillance operations, carried out by the Reshet Investigations personnel, will get you the highest quality of evidence one can get.

  מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13575 צפיות
  כמעט לכל אדם ישנה כיום נגישות לרשת האינטרנט – אוטוסטרדת מידע רחבת מימדים, שלעיתים נדמה שאפשר לדעת באמצעותה כל דבר. ומה אם באמת תרצה לדעת הכל על אדם, חברה או ארגון? בשביל זה תזדקק לשירותי המידענות של מומחי רשת חקירות. מידענות היא מקצוע לכל דבר. מקצוע בו החוכמה היא לדעת לדלות את הפרט החשוב ביותר, היוקרתי ובעל הערך, מתוך ים האינפורמציה בו אנחנו שוחים. סוכנות רשת חקירות מתמחה באיסוף מידע דרך הרשת עבור לקוחותיה. אנשיה מנוסים ומיומנים בעבודה זו, כאשר בראשם נמצא פז שוורץ, אחד השותפים הבכירים בסוכנות – חוקר פרטי מהטובים בארץ בתחום המידענות, שקנה לעצמו לאורך השנים מעמד מכובד גם מעבר לים.

  מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13564 צפיות
  אנחנו חיים בעולם מסוכן. בזה אין ספק. גם האזרח הפשוט חשוף לאיומים כמעט בכל עת, כאשר במקרים אחרים האיום דווקא ממשי וידוע, אך התחושה היא כי אין הרבה מה לעשות נגדו. וזו טעות: אבטחה סמויה מקצועית מטעם צוות החוקרים של סוכנות רשת חקירות היא הפיתרון במצבים של איום וסכנה מכל סוג.

  מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13480 צפיות
  גם היום, בעידן האינטרנט והמידע הנגיש, להשיג פרטים אישיים על אדם זו לא משימה פשוטה. המשימה הזו הופכת להיות קשה פי כמה כאשר מדובר בחומרים או נתונים אשר קשורים ליכולותיו הכלכליות ולנכסיו השונים של אדם מסוים. אך מה קורה כאשר בנתונים הללו תלויים חובות שמסתכמים במאות אלפי שקלים ואפילו במיליונים? רק בעזרת חקירות כלכליות תוכל להשיג את מבוקשך. אתה זקוק לעבודה המקצועית של אנשי סוכנות רשת חקירות.

  מאמרים נוספים בנושא חקירות

  מאת: shlomy חקירות26/12/17652 צפיות
  חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

  מאת: נויחקירות25/11/17925 צפיות
  אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

  מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/151989 צפיות
  במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

  מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151342 צפיות
  אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

  מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151511 צפיות
  ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

  מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142047 צפיות
  בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

  מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142414 צפיות
  בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica