חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אבטחה סמויה

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/2013562 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מהי אבטחה סמויה?

זהו שירות אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, במסגרתו נפרסת רשת הגנה סביב הלקוח, בין אם הוא אדם בודד, קבוצת אנשים או ארגון. היתרון הגדול של האבטחה הסמויה הוא בעצם שמה: זוהי אבטחה שאינה נראית לעין, נותרת בפרופיל נמוך מתחת לפני השטח ומחכה לשעת הכושר המתאימה כדי לפעול.

 

למאבטח סמוי יש יתרון עצום על פני כל מי שנמצא באזור. הוא מודע לכל המתרחש סביבו, רואה כל תנועה וחש בכל תזוזה. כך, כל איום ידוע או בלתי ידוע, יסוכל על ידו במהירות וביעילות. גורם ההפתעה הוא, כידוע, אחד המוטיבים המרכזיים במהלך תקיפה, אך כאשר התוקף מופתע בעצמו – הבעיה שלו גדולה פי כמה וכמה.

 

ההיגיון שעומד מאחורי משימות אבטחה סמויה הוא פשוט לגמרי: כאשר אדם מתכנן תקיפה, הדבר האחרון שיחשוב עליו הוא האפשרות לכך שייתכנו איומים גם עליו. כל כולו שקוע בתכנון וביצוע של האיום ולכן, הוא אפילו אינו מרגיש אם יש בקרבתו אדם אשר מתכוון לסכל את כוונתו. ולכן, אבטחה סמויה היא דבר יעיל ומבוקש כל כך.

 

כיצד מתבצעת אבטחה סמויה בפועל?

 

כאשר אדם מרגיש או חושש כי הוא חשוף לאיום מצד גורם מסוים – גם אם זהותו של המאיים עלומה ואינה ידועה – אנשי הצוות המנוסים של רשת חקירות יבצעו את כל הבדיקות הדרושות כדי לאשש או להפריך את החשש הזה. אם יתברר כי יש צדק בדבריו של אותו אדם, יחל הצוות בפעולות אבטחה סמויה בשטח.

 

צוות המאבטחים הסמויים אשר נבחרו למשימה הזו, הם אנשי שטח מהטובים ביותר בתחום. היכולת שלהם להיטמע בסביבה, לחוש אותה ולשלוט עליה היא בלתי רגילה, מה שמבטיח הגנה מקסימלית עבור הלקוח.

במהלך משימות האבטחה הסמויה, יכולים אנשי הצוות לאתר מעקבים אשר מתבצעים אחר הלקוח, לגלות את שיטות המעקב של הגורם המאיים, להתחקות אחר דפוס ההתנהגות שלו והחשוב מכל: לאתר במהירות את מיקומו ואת מכלול האיומים שהוא יוצר.

 

השלב הבא הוא כמובן נטרול מלא של האיום. כאשר המאבטח סמוי זוכה ליתרון גדול כל כך על כל גורם אחר שנמצא בסביבה הוא יכול לנטרל אותו לחלוטין בקלות, תוך הימנעות מגרימת נזק ממשי הן לאדם עצמו והן לרכוש. זוהי שיטת ההגנה המושלמת עבור כל אחד – שיטה שבה האיום מחוסל בצורה הנקייה ביותר.

 

צוות המאבטחים הסמויים של סוכנות רשת חקירות מוכשר ומיומן גם באיסוף ראיות נגד האיום המדובר, במטרה להפלילו ולהביא למעצרו במידת הצורך. אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על שלומו של הלקוח שלנו, תוך ביצוע העבודה במסגרת החוק ובמסגרת שיתוף פעולה מלא עם המשטרה כוחות הביטחון.

משימות האבטחה המבוצעות על ידי רשת חקירות מנוהלות על ידי יניב שחר, חוקר פרטי מומחה בענייני אבטחה סמויה וגלויה, אשר לאורך השנים הפעיל עשרות צוותי חוקרים במשימות מקומיות ובינלאומיות.

 

מרגיש מאוים?

התקשר: 03-6294111

או פנה אלינו במייל: reshet.pi@gmail.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 

PAZSHVARTZ
private investigator

BenYehuda 32, El-Al Building, Tel-Aviv, Israel

Tel: 972-3-6294111

Fax: 972-3-6294112

Mob: 972-4-4674470

E-mail: paz@reshet-inv.com
Web: http://www.reshet-inv.com/

תיאור: http://en.reshet-inv.com/wp-content/uploads/2012/09/logo1.png

CEO Investigations Detective Agency

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פז שוורץ

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13627 צפיות
One of the main goals of any private investigation relates to the evidence found: the private investigator is measured by the quality of the evidence delivered to his client. This will serve him at the moment of truth, when confronting the object of the investigation- whether face to face or during legal proceedings. Professional surveillance operations, carried out by the Reshet Investigations personnel, will get you the highest quality of evidence one can get.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13571 צפיות
כמעט לכל אדם ישנה כיום נגישות לרשת האינטרנט – אוטוסטרדת מידע רחבת מימדים, שלעיתים נדמה שאפשר לדעת באמצעותה כל דבר. ומה אם באמת תרצה לדעת הכל על אדם, חברה או ארגון? בשביל זה תזדקק לשירותי המידענות של מומחי רשת חקירות. מידענות היא מקצוע לכל דבר. מקצוע בו החוכמה היא לדעת לדלות את הפרט החשוב ביותר, היוקרתי ובעל הערך, מתוך ים האינפורמציה בו אנחנו שוחים. סוכנות רשת חקירות מתמחה באיסוף מידע דרך הרשת עבור לקוחותיה. אנשיה מנוסים ומיומנים בעבודה זו, כאשר בראשם נמצא פז שוורץ, אחד השותפים הבכירים בסוכנות – חוקר פרטי מהטובים בארץ בתחום המידענות, שקנה לעצמו לאורך השנים מעמד מכובד גם מעבר לים.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13489 צפיות
אחת המטרות העיקריות בכל חקירה פרטית נוגעת לראיות המושגות בה: החוקר הפרטי נבחן על פי איכות הראיות שהוא מוסר ומצליח לספק ללקוח שלו, משום שאלו ישמשו אותו ברגע האמת, בעימות מול מושא החקירה – אם פנים מול פנים או במסגרת הליך משפטי. מעקבים מקצועיים המבוצעים על ידי אנשי רשת חקירות ישיגו לך את הראיות האיכותיות ביותר שתוכל לבקש.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13478 צפיות
גם היום, בעידן האינטרנט והמידע הנגיש, להשיג פרטים אישיים על אדם זו לא משימה פשוטה. המשימה הזו הופכת להיות קשה פי כמה כאשר מדובר בחומרים או נתונים אשר קשורים ליכולותיו הכלכליות ולנכסיו השונים של אדם מסוים. אך מה קורה כאשר בנתונים הללו תלויים חובות שמסתכמים במאות אלפי שקלים ואפילו במיליונים? רק בעזרת חקירות כלכליות תוכל להשיג את מבוקשך. אתה זקוק לעבודה המקצועית של אנשי סוכנות רשת חקירות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/17649 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/17921 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/151986 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151339 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151508 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142044 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142411 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica