חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מידענות

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/2013574 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מדוע אתה זקוק לשירותי מידענות?

האם אי פעם ביקשת לדעת פרט חיוני על אחד מיריביך העסקיים, אך לא הצלחת להשיג אותו? כמה יועילו לך פרטים חשובים שלא ידעת על השותף עסקי החדש שלך? כמה יהיה שווה לך מידע רלוונטי על הארגון איתו אתה מתנצח בבית המשפט? ועד כמה אתה מייחל לאותו נתון זעיר שישנה עבורך את כל התמונה?

היום, כל שביב מידע, קטן וקשה להשגה ככל שיהיה, יכול להיות שווה מיליונים עבור אדם או חברה. לא פשוט להמחיש את התמונה הזו במילים, אך בעולם של היום ידע שווה כסף, והרבה מאוד.

החלטות שמשנות אסטרטגיות של חברה שלמה, פרטים שמשפיעים על פרויקטים ענקיים ומידע שיש בו כדי לדון חברה לשגשוג או לכישלון – כל אלו יכולים לקום וליפול רק בשל מחסור בפרטים שנמצאים בידי מקבלי ההחלטות. אל תיתן למקרה כזה לקרות גם לך.

כיצד זה מתבצע בפועל?

למומחי המידענות יש את האמצעים והכלים שלהם כדי לאתר את הפרטים החשובים לך. לאחר שנים של ניסיון בתחום, אנשי רשת חקירות יצרו מאגרי מידע גדולים וסיגלו לעצמם שיטות עבודה ייחודיות, אשר מבטיחות איתור מדויק וספציפי כמעט של כל פרט עליו תבקש מידע – בין אם מדובר בעניין מקומי או בינלאומי.

המידענות היא תחום שהולך וגדל בהתאם להתפתחותה האדירה של רשת האינטרנט וכיום, נוכל להציע לך איתור של פרטים שונים גם בדרכים שבעבר כלל לא היו קיימות, כמו הרשתות החברתיות, שלל מנועי חיפוש ומסדי נתונים אשר נגישים ופתוחים לשימוש הציבור (כאלו שהאזרח הממוצע כלל לא יודע כיצד להתמצא בהם).

בעניין זה חשוב להדגיש כי כל פעולות איסוף המידע שמבצעת סוכנות רשת חקירות נעשות בהתאם לחוק ולכללי האתיקה הידועים בעולם החוקרים הפרטיים. שום פרט אשר יועבר אליך לא יגיע בדרכים שאינן כשרות ובהתאם, הוא יוכל לשמש בעתיד – אם תרצה בכך – גם כראייה קבילה ומוצקה בבית המשפט.

לא רק מידענות – גם חקירות מחשב

אחד התחומים אשר מתפתחים היום בקצב לא פחות מרשים, הוא תחום חקירות המחשב, שלמעשה נחשב לחלק בלתי נפרד מפעולות המידענות שמבצע החוקר הפרטי. חקירות אלו מאפשרות לאסוף עוד ועוד פרטים ביתר קלות – אך לא רק.

מומחי מידענות מנוסים, יודעים כיצד לתרגם את הידע הרב שרכשו בעבודת המחשב, גם לטובת ביצוע 'מעקבים' דרכו: אנשינו יודעים כיצד לגלות האם נעשה ניסיון פריצה למחשב שלך, האם ישנם גורמים שונים אשר מנסים לדלות מידע לגביך דרך מערכת המחשבים בה אתה משתמש – ואף לעלות על עקבותיהם.

זקוק לפרטים על אדם מסוים?

חושש כי נעשה ניסיון לחדור למחשב שלך?

מומחי מידענות וחקירות מחשב עומדים לרשותך כל העת.

התקשר - 03-6294111

או שלח אלינו מייל: reshet.pi@gmail.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 

PAZSHVARTZ
private investigator

BenYehuda 32, El-Al Building, Tel-Aviv, Israel

Tel: 972-3-6294111

Fax: 972-3-6294112

Mob: 972-4-4674470

E-mail: paz@reshet-inv.com
Web: http://www.reshet-inv.com/

תיאור: http://en.reshet-inv.com/wp-content/uploads/2012/09/logo1.png

CEO Investigations Detective Agency

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פז שוורץ

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13629 צפיות
One of the main goals of any private investigation relates to the evidence found: the private investigator is measured by the quality of the evidence delivered to his client. This will serve him at the moment of truth, when confronting the object of the investigation- whether face to face or during legal proceedings. Professional surveillance operations, carried out by the Reshet Investigations personnel, will get you the highest quality of evidence one can get.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13564 צפיות
אנחנו חיים בעולם מסוכן. בזה אין ספק. גם האזרח הפשוט חשוף לאיומים כמעט בכל עת, כאשר במקרים אחרים האיום דווקא ממשי וידוע, אך התחושה היא כי אין הרבה מה לעשות נגדו. וזו טעות: אבטחה סמויה מקצועית מטעם צוות החוקרים של סוכנות רשת חקירות היא הפיתרון במצבים של איום וסכנה מכל סוג.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13490 צפיות
אחת המטרות העיקריות בכל חקירה פרטית נוגעת לראיות המושגות בה: החוקר הפרטי נבחן על פי איכות הראיות שהוא מוסר ומצליח לספק ללקוח שלו, משום שאלו ישמשו אותו ברגע האמת, בעימות מול מושא החקירה – אם פנים מול פנים או במסגרת הליך משפטי. מעקבים מקצועיים המבוצעים על ידי אנשי רשת חקירות ישיגו לך את הראיות האיכותיות ביותר שתוכל לבקש.

מאת: פז שוורץ חקירות03/06/13479 צפיות
גם היום, בעידן האינטרנט והמידע הנגיש, להשיג פרטים אישיים על אדם זו לא משימה פשוטה. המשימה הזו הופכת להיות קשה פי כמה כאשר מדובר בחומרים או נתונים אשר קשורים ליכולותיו הכלכליות ולנכסיו השונים של אדם מסוים. אך מה קורה כאשר בנתונים הללו תלויים חובות שמסתכמים במאות אלפי שקלים ואפילו במיליונים? רק בעזרת חקירות כלכליות תוכל להשיג את מבוקשך. אתה זקוק לעבודה המקצועית של אנשי סוכנות רשת חקירות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/17652 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/17925 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/151989 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151342 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151511 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142047 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142414 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica