חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גלגולים וטראומות

מאת: הדר עוזיאל ממןגלגול נשמות08/06/20131454 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


כאשר אנחנו חוויםבחיים משהו שיש לו חשיבות בעינינו, משהו שהשאיר עלינו חותם, וכמובן דברים שהםטראומתיים, קשים, מחלות, תאונות , חוויות לא נעימות. יש לכל החוויות האלה ולכלהדברים האלה קשר לעבר שלנו הגלגולי. כל מה שאנחנו חווים עכשיו בהווה שלנו, כבר קרהלפחות בכמה גלגולים קודמים שהיו לנו בעבר.  אין כמעט שום דבר חדש שאנחנו , כי כלהחוויות שלנו הן למעשה אותן חוויות שכבר חווינו.  לדוגמא אדם שחווה כמעט טביעה ,חווה את הנושא הזה של הטביעה גם בגלגול קודם פעם נוספת לפחות אם לא יותר.  וזה נכוןלגבי דברים נוספים, אנחנו די חווים את אותם הדברים, את אותן הסיטואציות, את אותםהמכשולים. אם עברנו חוויה לא נעימה עם אדם מסויים, זה אומר שכבר היו לנו חוויותדוחות עם אותו אדם גם קודם לכן בעבר הרחוק שלנו .

כל הגלגולים שמוריםבתת מודע שלנו שום דבר לא הולך לאיבוד , ויש היום שיטות להעלאת הדברים מהתת מודעלמודע, דרך דימיון מודרך,  וכך אנחנו זוכרים ורואים את הגלגולים ורואים על מה ישלעבוד ולשחרר, ומה קרה שם בדיוק.  העבודה על הניקוי הזה של שחזור גלגולים היא עבודהחשובה לא פחות מהעבודה שאנחנו עושים על החיים שלנו היום.  הדבר חשוב כדי שנוכללנטרל לעתיד שלנו ולגלגולים הבאים שלנו את אותם החוויות הלא נעימות שלא יחזרו עלעצמן שוב, שזה לא יקרה יותר. ואז באמת יגיעוחוויות חדשות , אנרגייה חדשה ומציאות אחרת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הדר עוזיאל ממן - המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית
מאמנת רוחנית, מתקשרת, מאסטר רייקי והילינג, סדנאות לקבוצות ויחידים - איזון גוף נפש, תקשור, שחזור גלגולים ומדיטציות וטיפולים אישיים


052-3913533
www.ima-adama.co.il/web/hadaru

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדר עוזיאל ממן

מאת: הדר עוזיאל ממןגלגול נשמות08/06/132142 צפיות
החלטתי לשתף אתכם בעבודה שאני עושה מעת לעת על עצמי בשחזור גלגולים . זו עבודה עמוקה מאוד שעוזרת לקלוט דפוסי התנהגות ותבניות שחוזרות על עצמן . האירועים בחיינו די חוזרים על עצמם כל פעם בסיפור מסגרת שונה אבל בעיקר אותו האירוע או שיש לנו פחדים ועכבות שאנחנו לא תמיד מבינים מאיפה הם הבאים ולאן לשייך אותם . כשאר נכנסים לגלגול אפשר לעבוד לפי נושא מסויים שאנחנו רוצים לעבוד עליו ולשחרר אותו ובכלל להבין מאיפה אותה עכבה ותבנית מגיעות.

מאת: הדר עוזיאל ממןשפת האור08/06/131423 צפיות
כשלומדים רייקי כבר בדרגה הראשונה מלמדים המאסטרים של הרייקי את התלמידים את אחד השיעורים החשובים של הרייקי , אין העברת אנרגייה ללא תמורה ( כאשר התמורה יכולה להיות כל דבר שיתואם מראש בין המטפל למטופל ). כבר אז בתחילת המאה ה 20 הבינו ואף הרבה לפני, שכאשר נותנים זה בסדר ונכון לקבל חזרה . זהו חוק קוסמי שקיים ביקום . אלהים כל הזמן נותן , והוא כל הזמן גם מקבל .

מאת: הדר עוזיאל ממןרוחניות - כללי08/06/13991 צפיות
מאמר הזה הוא עבורכם. כן אתה או את ששואלים , מחפשים , בודקים ומתעניינים בדבר הזה שמעבר, ברוח, בפנימיות, באינטואיציות, בחלומות שחלמתם, בתחושות שאתם מרגישים וכו'.

מאת: הדר עוזיאל ממןתקשור וטלפתיה08/06/13784 צפיות
כשאני התחלתי לתקשר זה היה לפני 11 שנה בערך , זה קרה בלילה אחד בבת אחת. בהתחלה זה היה מבהיל נורא. מצד אחד הייתי מאוד מסוקרנת ושאלתי המון שאלות . תקשרתי בשלב זה רק לעצמי (לא חשבתי שבכלל אפשר לעזור על ידי התקשור לאנשים אחרים או לעשות עם זה משהו בכלל ), וזה בא בצורה של שמיעה, וכתיבה אוטומטית, ובצורה ויזואלית, כלומר הייתי רואה תמונות מול עיניי. מצד שני ממש הייתי משותקת כמעט בכל פעם שתקשרתי. כל דבר היה מקפיץ אותי ממש וגורם לי להבהל בזמן התקשור. לא הבנתי כל כך איך זה קורה ומה קורה לי ברוב הזמן, וגם

מאת: הדר עוזיאל ממןרייקי08/06/132055 צפיות
הטיפולים האנרגטיים של הרייקי ושל ההילינג הינם חשובים הרבה פעמים ועוזרים לא רק להרפא, ולאזן את הגוף שלנו. הטיפולים האנרגטיים הללו , עוזרים לנו להטען מחדש ובכל טיפול נטענים באנרגייה שממלאת את כל הגוף שלנו באנרגייה חיובית ובאהבה.

מאמרים נוספים בנושא גלגול נשמות

מאת: הדר עוזיאל ממןגלגול נשמות08/06/132142 צפיות
החלטתי לשתף אתכם בעבודה שאני עושה מעת לעת על עצמי בשחזור גלגולים . זו עבודה עמוקה מאוד שעוזרת לקלוט דפוסי התנהגות ותבניות שחוזרות על עצמן . האירועים בחיינו די חוזרים על עצמם כל פעם בסיפור מסגרת שונה אבל בעיקר אותו האירוע או שיש לנו פחדים ועכבות שאנחנו לא תמיד מבינים מאיפה הם הבאים ולאן לשייך אותם . כשאר נכנסים לגלגול אפשר לעבוד לפי נושא מסויים שאנחנו רוצים לעבוד עליו ולשחרר אותו ובכלל להבין מאיפה אותה עכבה ותבנית מגיעות.

מאת: דר' ירון זפרןגלגול נשמות18/12/128389 צפיות
כיצד נערך שחזור גלגולים? באילו תחומים הוא יכול לשפר את חיינו? כיצד עובד רטרו-הילינג? דר' ירון זפרן, מורה לשחזור גלגולים, מתאר את השיטה המרתקת לחשיפת חיינו בגלגולים קודמים.

מאת: דר' ירון זפרןגלגול נשמות29/08/128359 צפיות
מהי מועצת הקארמה? מדוע בוחרת הנשמה שעורים קשים, וכיצד באה לידי ביטוי הבחירה החופשית? דר' ירון זפרן, סופר ומורה רוחני מוביל מציג הוכחות מחקריות לגלגול נשמות ועונה לכמה מן השאלות החשובות...

מאת: דר' ירון זפרןגלגול נשמות04/07/128428 צפיות
מעל מחצית מאוכלוסיית העולם מאמינה בגלגול נשמות - בבודהיזם בקבלה ואצל הדרוזים. לשם מה אנו מתגלגלים? מה ההסבר לתופעת הדז'ה וו (תחושה שמישהו מוכר לי)? האם ילדים זוכרים את גלגוליהם הקודמים? דר' ירון זפרן, מנהל המכללה ללימודים רוחניים, סופר ומרצה בינלאומי המתמחה בתחום זה מלמד על הסודות של גלגול נשמות ועל טכניקות שחזור גלגולים.

מאת: העולמות של אוריןגלגול נשמות17/06/128273 צפיות
שיחזור גלגולים או כפי שמכנים אותה ריגרסיה, הינה שיטת טיפול בדמיון מודרך בו ניתן לטפל בפחדים, פוביות, בעיות במשפחה ועוד... אנו בני האדם נחלקים לנשמה וגוף. הגוף הינו גשמי ואילו הנשמה היא רוחנית. מכאן שיש ניגוד מוחלט בין הנשמה לגוף. הגוף "סוחב" אותנו מטה לגשמיות (אגו, כסף, כבוד ועוד.. ) ואילו הנשמה מבקשת רוחניות (להתפתח וללמוד, לשנות דרכינו ולהיות אדם טוב יותר). ניגודים אלו יוצרים לא מעט בעיות.

מאת: יוסי קרמר גלגול נשמות12/07/118457 צפיות
מתי ניחשף לאמת הרוחנית?

מאת: אבי בנטובגלגול נשמות05/06/118901 צפיות
סיפור עם יהודי ששמעתי מר' שלמה קרליבך, הרב המזמר, סיפור על גנב יהודי, ותמימות כפרית, קצת מצחיק ובכלל לא אמיתי, אבל קשור לחג השבועות ולעשרת הדיברות, ולדיבר "לא תגנוב", לכל סיפור וסיפור יש לו ניגון משלו, שירת העשבים,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica