חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו האני האותנטי שלך

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי08/07/2013769 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

מהו האני האותנטי שלך

האם אתם יודעים לענות על שאלה זו? האם אתם יודעים מהו האני האותנטי שלכם? רובנו מגדירים את עצמנו בצורה הכללית ביותר שיכולה להיות אפשרית, ללא הסתכלות עמוקה פנימה לתוך האישיות הרחבה והמדהימה שנמצאת בתוך כל אחד ואחד מאיתנו.

הרי אם שאתכם שאלה פשוטה זו - מי אתה, לא יהיה מספיק רק לענות בכך - אני עורך דין, אבא, בעל. יש מאות ואלפי עורכי דין וכמעט רוב מוחלט של אנשים הם גם בעלים או אבים. תשובה זו אינה משקפת את ההגדרה של האני האמיתי, המיוחד והגדול שלי.

כל אדם הוא עולם שלם, עולם נפלא, עולם של ייחודיות, ידע, כלים, כישורים וכישרונות, יכולות ומיומנויות, יתרונות וחסרונות, ערכים, אמונות ומחשבות, הרגלים ודפוסי חשיבה. כל זה יחד מאייפן ומגדיר את האני האותנטי שלי.

זה אומר שאם אנחנו רוצים להיות מאושרים, מוצלחים, מוגשמים, אם איננו אוהבים את החיים שלנו כפי שהם היום, אם איינו מתחילים את היום בשיא ההתלהבות, מרץ ואנרגיה, הסיבה היא שאנחנו לא מחוברים לאני האותנטי שלנו, איננו מכירים את עצמנו, את האישיות המיוחדת שיש לנו, איננו עוסקים בדבר שנותן ביטוי לכל המתנות שנמצאות בתוכנו, איננו חיים את החיים שלנו.

רובנו גדלנו לפי מודל חיים מסוים שברחם צריכים להיות בדרך מסויימת וכך זה אמור להיות עבור כל אחד ואחד מאיתנו. אנחנו חיים על-פי מודל זה כאשר אף אחד בעצם לא שאל אותנו אם זה מודל שמתאים לנו, לאישיות שלנו, עוזר לנו לבטא את כל היכולות והכישורים שלנו ולממש את הייעוד שעבורו באנו לעולם הזה.

ישנו משפט שאני מאוד אוהבת של לס בראון -" בן אדם נולד פעמיים: פעם אחת כשהוא בא לעולם ופעם שנייה כשהוא מגלה את הייעוד שלו בחיים".

עד לפני שלוש וחצי שנים בערך הייתי כמו רוב האנשים, עובדת במשרד, מהבוקר עד הערב, חיים רגילים ומונוטוניים. הספקתי להחליף מספר עבודות לאחר סיום הלימודים באוניברסיטה, אך לא מצאתי את עצמי באף מקום, עד שיום אחד הבנתי שאלו לא החיים שאני רוצה לעצמי. יש לי חלומות, מטרות, שאיפות, כישרונות שאיתם נולדתי ופיתחתי, דברים שאני אוהבת לעשות ואני טובה בהם, ולמעשה אני לא מחוברת ל"אני האותנטי" שלי ויותר מזה, אינני מכירה את עצמי לעומק ולא מספיק מעריכה את ארגז הכלים שיש לי - כלים, ידע, כישורים וכישרונות.

לעשות שינוי היה מאוד מפחיד - ורק תוך כדי התחלתי להכיר את התכונות האופייניות לי כמו ראש גדול, אופטימית, אחת שמתמידה ולעולם לא מוותרת, בעלת אומץ, עם רצון עז לצמוח ולהתפתח ולעזור גם לאחרים לעשות זאת.

לפני 3 וחצי שנים יצאתי לדרך של היכרות ומפגש עם עצמיף עם העולם הפנימי, לתהליך מרתק ומדהים של צמיחה והתפתחות אישית ורוחנית.

היום אני יודעת שאם לא הייתי עושה צעד זה, הייתי עדיין ממשיכה לחפש את עצמי, מנסה כל מיני עבודות ומגדירה את עצמי בתור מזירת מנ"כל, מנהלת משרד או כל דבר אחר.

אני הרבה מעבר לסתם הגדרות כלליות אלו. היום אני חיה את החיים לפי נ"אני האותנטי" שלי.

גם אם אתם רוצים לפגוש את האני האטתנטי שלכם, להכיר את עצמכם, אני רוצה להזמין אתכם לסדנה ייחודית שנקראית מפגש עם עצמך. הסדנה היא התמצית של כל מה שאני הבנתי לאורך כל הדרך ומה על כל אדם לדעת ולעשות על מנת להתחיל לחיות את החיים שלו!

על ידי לחיצה על הקישור הבא תוכלו לגלות את כל הפרטים לגבי הסדנה.

http://www.dianabenzvi.com/landing/date-with-yourself

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142237 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192014 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica