חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום אתרים - אתיקה ושקיפות

קידום אתרים אורגני הוא נושא לא פשוט. בעלי אתרים נקרעים בין אלפי חברות SEO שמבטיחות כולן קידום אתרים מהיר ומקצועי. לצערנו, להרבה מחברות קידום אלו אין מודעות לנזק אותו הן יכולות לגרום לאתרים על ידי טעות אחת. לדוגמא, מקרה מפורסם שבו אתר של יצרנית מכוניות גדולה מאוד הורד ממנועי חיפוש בגלל שחברת SEO שלה הוסיפה טקסט נסתר על מנת לעלות את צפיפות מילות מפתח. יש אינספור שיטות SEO פסולות שנקראות Black Hat SEO שמעלות את הדירוג של האתר מהר, אבל רק עד שמנועי החיפוש מגלים את השיטות הפסולות. מרגע זה דירוג האתר צונח בצורה חדה, ובכדי להחזיר את המצב לקדמותו בעל האתר נאלץ מלבד תיקון הנזק, לשאת משא ומתן עם מנועי חיפוש גדולים על החזרת אתר, מה שלא תמיד מניב תוצאות.

על מנת להימנע מתהליכי SEO לא נכונים שיכולים להוביל למצבים שכאלה , עליך לוודא שחברת קידום אתרים שלך לא נוקטת בטקטיקות פסולות.

LoadSEO - קידום אתרים


1. בשל הניסיון שלנו בתחום קידום אתרים אנו מודעים לנזק ארוך טווח וקצר טווח אותו גורמות טכניקות SEO פסולות.
2. אנו מחזיקים בידע וביכולת לזהות טכניקות קידום אתרים פסולות ולהימנע מהן.
3. אנו נוהגים בהתאם לכללים ותקנות כמתבקש מחברת SEO איכותית העושה שימוש תקין במנועי חיפוש ואינדקסים השונים.
4. אנו מציגים ללקוח את התמונה האמיתית בנוגע ליכולת קידום אתרו, ללא מצגות שווה או הבטחות נטולות יסוד.
5. אנו לא עושים שימוש בטכניקות SEO פסולות המפורטות ברשימה חלקית שלהלן :

- קידום אתרים באמצעות קישורים ו/או טקסטים נסתרים
- קידום אתרים באמצעות מיסוך אתרים
- קידום אתרים תוך שימוש באתרי מראה
- קידום אתרים תוך שימוש בדפי כניסה
- קידום אתרים תוך שימוש בחוות קישורים
- קידום אתרים באמצעות תוכן משוכפל 
- קידום אתרים תוך הפרת זכויות יוצרים
- קידום אתרים באמצעות זיוף הקלקות


6. אנו מתחייבים להיות מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום קידום אתרים ושיווקם ,ולפעול בהתאם לכך.

גם ניהול של קמפיין PPC לא תמיד נעשה בתום לב. ישנן חברות המבטיחות לבעל האתר תנועת גולשים רבה בזול. מה שבעלי אתר לא יודעים זה שמירב התנועה מגיעה מאזורי עולם שלישי כמו הודו ופקיסטאן, שם עלות הקליק הינה אפסית והתנועה היא רבה , אבל אחוז ההמרות, כלומר לקוחות אמיתיים שבעל האתר ירכוש כתוצאה מהקמפיין יהיה נמוך ביותר.

אנחנו מתחייבים לפעול להשגת תנועה איכותית ורלוונטית לאתר הלקוח, לפעול בתום לב במהלך ניהול הקמפיינים הממומנים , לספק דוחות שבועיים של ניתוח התנועה , ולבצע אופטימיזציה של קמפיין בהתאם לתוצאות המתקבלות.

כמו כן אנו מתחייבים לספק תמונת מצב אמיתית לגבי עלות הקמפיין וביצועיו הצפויים, ולנהוג לפיה.
אף אחד לא מכיר בוודאות את שיטות העבודה של גוגל!

חברות SEO רבות יכולות להבטיח הרים וגבעות אבל הנוסחא המדויקת שעל פיה עובדים מנועי החיפוש ומדרגים את דפי האינטרנט (במיוחד "גוגל", המוביל), עדיין נותרה בגדר תעלומה. מיני "מומחים" בתחום SEO ירצו לקחת את כספכם ובתמורה להבטחה שיש להם את הסוד להצלחה, שהם פיצחו את התהליך SEO ושיש להם "קשרים" מיוחדים עם גוגל.
כל חברת קידום אתרים שטוענת טענות כאלה היא טועה ומטעה!
אף חברת SEO לא יודעת בוודאות כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל ועל פי אלה משתנים מדויקים הוא מחליט לדרג את העמודים ברשת, ולכן לא תוכל להבטיח שהיא תמקם את האתר שלך במקום הראשון בתוצאות החיפוש.
לחץ כאן להסבר המפורט מתוך גוגל על חברות שעוסקות במתן שירותי קידום אתרים במנועי החיפוש.

חברת SEO טובה ואמינה לא צריכה להבטיח תוצאות לפי מיקומים אלא על פי פרמטרים אחרים לגמרי. אם בכל זאת חברת קידום אתרים מבטיחה לכם מיקום כדאי מאוד שתוודאו שאם בתוך זמן קצוב היא לא מגיעה לתוצאות היא מחזירה לכם את כספכם חזרה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10678 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09671 צפיות
לפני שמתחילים בתהליך קידום אתרים (SEO) חשוב להבין כיצד פועלים מנועי החיפוש השונים. מהם העכבשים של גוגל? מהן סריקות עמודים? מה עומד מאחורי שיטת הדירוג? לכל המתעיין ב- SEO - מידע בסיסי על מנועי החיפוש

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09742 צפיות
חברות SEO רבות טוענות אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך קידום אתרים ומציעות התאמה עבור תקן W3C. האבל האם זוהי באמת אופטימיזציה ועד כמה תקן W3C משפיע על מיקום האתר? יש תשובה רשמית של גוגל.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09757 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09828 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09710 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09735 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182780 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/172031 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171938 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171767 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171776 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161439 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/162122 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica