חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום אתרים - SEO ומספר טעויות נפוצות

בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום קידום אתרים באינטרנט, במיוחד לאור התחזקותו של מנוע החיפוש "גוגל" שאחראי על חלק נכבד מהתנועה ברשת, והכתיב כללים חדשים בתחום הקידום והשיווק דרך הרשת.
ישנן אלפי חברות SEO, אלפי תיאוריות ושיטות קידום אתרים שונות וכל בעל אתר יתנדב לעוץ עצות ודרכים מקוצרות ותחבולות שונות לקידום ולשיווק של האתר.

ישנן מספר טעויות בסיסיות ונפוצות מאוד של מנהלי אתרים ובמאמר זה נמנה טעויות נפוצות:

קידום אתרים - לא בין לילה

הטעות הנפוצה ביותר של בעלי האתרים היא ההנחה שמרגע עליית האתר ברשת, מספיק לפזר כמה מילות מפתח וקישורים, והאתר יופיע בגוגל ובכל מנועי החיפוש תוך "יום-יומיים או מקסימום שבוע" והגולשים ברשת יגיעו בהמוניהם.
חשוב להבין שתהליך קידום אתרים אינו נעשה באופן מיידי, גם אם תפנו לחברה שעוסקת בתחום.
תהליך SEO נכון הוא תהליך ארוך של חודשים ויותר, אך חשוב לזכור שקידום נכון של האתר במנועי החיפוש משתלם בטווח הארוך מאחר שהוא יביא יותר גולשים ויגדיל את הכנסות העסק שלך.

קידום אתרים ושימוש ב-Flash

בעלי אתרים רבים מתגאים באתרי הפלאש (אנימציה) המתוחכמים שעיצבו, במחשבה שהעיצוב המתקדם יביא יותר לקוחות לאתר. שימוש בטכנולוגיה זו הוא אסון מבחינת תהליך SEO.
מלבד העובדה שקבצי פלאש ואנימציות גורמות לטעינה איטית של העמוד, מציקות לעין וכבר ממש לא מלהיבות בפעם השניה והשלישית באתר, הן מהוות מכשול מבחינת מנועי החיפוש מאחר והרובוטים של מנועי החיפוש לא יכולים לקרוא את הטקסט הכתוב בהם.שימו לב! שימוש בפלאש ללא טקסט מונע בפועל כל תהליך קידום אתרים שהוא.

קידום אתרים - התעלמות מהתוכן

גם טעות זו, בדומה לסעיף הקודם, נובעת מההשקפה שככל שהאתר יהיה מעוצב, מסוגנן ומתחכם יותר מבחינה עיצובית, תגדל כמות המבקרים בו. חשוב לזכור שההשקעה בתוכן האתר חשובה באותה מידה, אם לא יותר, מההשקעה בעיצוב האתר, גם מבחינת ההתאמה למנועי החיפוש (שאוהבים טקסט) וגם מבחינת הרושם שנוצר אצל הגולש. בסופו של דבר אתר שביצע קידום אתרים נכון יהיה חשוף לגולשים ואילו אתר שויתר על תהליך קידום אתרים לטובת עיצוב יהיה אתר אלמוני שאיש לא יזכה לראותו.

קידום אתרים - פרסום בכל אתר

לעיתים קרובות ניתן למצוא אתרים ברשת שמפרסמים מוצרים וקישורים לאתרים אחרים שאין להם שום נגיעה לנושא האתר. פרסום כזה בדרך כלל לא יעיל. אל תתפתו לכל הצעה להחלפת קישורים, אלא נסו לפרסם רק באתרים שיש להם נגיעה לנושא העסק או האתר שלכם. דוגמא לפרסום נכון היא אם העסק שלכם מספק שירותי מוסיקה לאירועים, תוכלו לפרסם באתרים שמספקים קייטרינג לאירועים, שמלות כלה , אולמות וכו'.
העצה גם פועלת בכיוון ההפוך: לא כדאי להעמיס את האתר שלכם בבאנרים ופרסומות שאין להן שום נגיעה לנושא האתר שלכם.

קידום אתרים - הטעיה של מנועי החיפוש

ישנן שיטות קידום אתרים רבות שפותחו על מנת "לעבוד" על מנועי החיפוש ולגרום לקידום מהיר של האתר. לא כדאי לקדם את האתר בעזרת שיטות פסולות אלה כיוון שהן עלולות לגרום נזק בלתי הפיך לאתר שלכם.

קידום אתרים - עדכון האתר

בכל הקשור לתהליך קידום אתרים, אתר טוב הוא אתר רלוונטי שמתעדכן לעיתים קרובות. חשוב מאוד להקפיד על עדכון האתר שלך באופן רציף, גם על מנת שלא לפגוע בדירוגו על ידי מנועי החיפוש וגם על מנת להגדיל את תנועת המבקרים באתר.

קידום אתרים - לבנות אתר מבלי לדעת SEO

בניית האתר היא רק ההתחלה. על מנת שהאתר יהיה אפקטיבי ויניב תוצאות של ממש - גם אם מדובר במכירת מוצרים, או בהצגת רעיון מסוים או עמותה, עליך לקדם, לפרסם ולשווק את האתר ברשת על מנת להגיע לקהל היעד שלך. בכדי לעשות זאת עליך להבין כיצד פועל נושא קידום אתרים באינטרנט. גם אם אתה מתכוון לפנות לחברת SEO, חשוב שיהיה לך ידע ורקע בסיסי בנושא, כי קיימות חברות קידום אתרים שישמחו לקחת את כספך ללא תוצאות של ממש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10602 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09594 צפיות
לפני שמתחילים בתהליך קידום אתרים (SEO) חשוב להבין כיצד פועלים מנועי החיפוש השונים. מהם העכבשים של גוגל? מהן סריקות עמודים? מה עומד מאחורי שיטת הדירוג? לכל המתעיין ב- SEO - מידע בסיסי על מנועי החיפוש

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09634 צפיות
חברות SEO רבות טוענות אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך קידום אתרים ומציעות התאמה עבור תקן W3C. האבל האם זוהי באמת אופטימיזציה ועד כמה תקן W3C משפיע על מיקום האתר? יש תשובה רשמית של גוגל.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09677 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09735 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09632 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09660 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182394 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171680 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171600 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171426 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171444 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161114 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161788 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica