חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה אני לא מופיע בגוגל?

פתחת אתר חדש לעסק שלך, עבדת אליו ימים כלילות, שכרת מעצב שיעצב לך לוגו ובאנר, כתבת מאמרים, הכנסת מילות מפתח ואפילו ייצרת מפת אתר של גוגל. בסוף ניגשת לבדוק איכן אתה נמצא בגוגל. אז הנה אתה עובר עמוד ועוד עמוד ואין זכר לאתר.

אז מה עושים? ומי אשם?
אני רוצה את הכסף שלי בחזרה!

קידום אתרים - מארגז החול לעמוד ראשון


השגת דירוגים בגוגל ובשאר המנועים יכול להיות עסק מתסכל שדורש זמן רב מהמצופה. כאן נפרט כמה מהגורמים שאחראיים לתופעות בהן נתקל כל אתר חדש בבואו לעולם:

Google Sand Box
יש לך אתר חדש ומצויין שנמצא בעמוד 788 בגוגל, אל תתיאש, זה קורה לכולם. אכן כן, כל האתרים החדשים שמנוע חיפוש מאתר נכנסים לאזור Sand Box בו הם מבלים תקופה של חודש עד חצי שנה. הדבר נובע מתוך זה שבתקופת סנד בוקס , גוגל בודק את יציבות והתפתחות האתר , ורק אחריה האתר מקבל את ה"אישור" להתקדם במעלה התוצאות חיפוש.
במקום לקלל את מר גורלך , ישנן כמה דברים קלים שאתה יכול לעשות על מנת להביא גולשים ולהרוויח גם בתקופה הזאת:

1. לפתוח קמפיין PPC של גוגל אדוורדס
2. להתחיל תהליך של קידום אתרים אורגני
3. ליצור כמה שיותר קישורים נכנסים לאתרך על ידי הרשמה לאינדקסים, מנועי חיפוש ואתרים קהילתיים שקשורים לתחום שלך.

קידום אתרים - הגיל והתרגיל


אתר ישן שלי מקבל דירוגים יפים. למה כל כך קשה לי עם קידום האתר החדש?
חשוב שתדע, בכל הקשור לתהליך קידום אתרים, לגיל האתר יש משמעות בעיני מנועי החיפוש . כמו כן, עם הגיל באים הרבה דברים חשובים נוספים , כמו גולשים קבועים, קישורים נכנסים, היסטוריית כניסות ועוד פרמטרים אחרים שתורמים לתהליך קידום אתרים.
כמו בעולם האמיתי, גם ברשת עסקים (אתרים) חדשים מתחילים בעמדת חיסרון וצריכים להשקיע יותר כדי ליישר את הקו עם השוק. במיוחד היום, כשמספר האתרים עולה בצורה דיפרנציאלית מדי שנה, בעלי אתרים צריכים להשקיע בתהליך קידום אתרים ובמקביל חשוב מתמיד לאמץ אסטרטגיות עוקפות , כמו גוגל אדוורדס שמאפשר לך לרכוש גולשים מהיום הראשון של האתר.

קידום אתרים - שיטות קידום לא אתיות


האם התפתית להבטחות של קידום אתרים מהיר ? לעיתים מקדמים חובבים מבטיחים לבעלי אתרים תוצאות מהירות במעט כסף. לצערנו לרוב האנשים אלה משתמשים בטקטיקות קידום אתרים לא מקובלות מבחינת מנועי חיפוש ולכן האתרים נענשים ולעתים קרובות מודחים לחלוטין מתוצאות החיפוש.
חשוב! לפני שאתה נותן למישהו סמכות לקדם את אתרך, תוודא שהוא לא משתמש בשיטות אסורות של קידום אתרים.

קידום אתרים - קישור מזיק


העניין הזה מתקשר לנושא הקודם. היום בגלל הבהלה לקישורים נכנסים, הוקמו מאות אתרים שעניינם הבלעדי למכור קישורים לאתרים שרוצים להתקדם. זוהי שיטת קידום אתרים פסולה! הקישורים הללו לא תמיד נספרים על ידי מנועי החיפוש ולהפך , אם נספקים, עשויים לפגוע בדירוג האתר שכן כל מנוע חיפוש יזהה בקלות אתר שמוציא אלפי קישורים כניסיון הטעיה ויעניש אותו ואת "שותפיו".

לסיכום , מקומות ראשונים בגוגל הם עניין של הרבה זמן ועבודה קשה. אם אתה רוצה תוצאות מיידיות וגם תוצאות לאורך זמן עליך:

א. לנהל תהליך קידום אתרים בשיטות מקובלות ונכונות
(קידום נכון עשוי לקחת חצי שנה ומעלה)
ב. עד שהאתר יקבל דירוג גבוה בגוגל, עליך לפעול בדרכים עקיפות להשגת תנועה, כמו פרסום אתרים במנועי חיפוש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10678 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09671 צפיות
לפני שמתחילים בתהליך קידום אתרים (SEO) חשוב להבין כיצד פועלים מנועי החיפוש השונים. מהם העכבשים של גוגל? מהן סריקות עמודים? מה עומד מאחורי שיטת הדירוג? לכל המתעיין ב- SEO - מידע בסיסי על מנועי החיפוש

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09742 צפיות
חברות SEO רבות טוענות אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך קידום אתרים ומציעות התאמה עבור תקן W3C. האבל האם זוהי באמת אופטימיזציה ועד כמה תקן W3C משפיע על מיקום האתר? יש תשובה רשמית של גוגל.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09757 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09828 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09710 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09735 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182781 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/172032 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171939 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171768 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171777 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161440 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/162123 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica